Αγώνες › Αναλύσεις

🔎 Αναλύσεις · αύριο

Η δική μας εκτίμηση για κάθε αγώνα, γραμμένη από τα δεδομένα του MyGoal90: φόρμα, προϊστορία, βαθμολογία, μοντέλο Poisson / Dixon-Coles, Best stats, πόσο πίεσαν οι ομάδες στους τελευταίους αγώνες και τι λένε οι αποδόσεις. Δικά μας, όχι αντιγραφή.

‹ Χθες · Αύριο › · Ειδήσεις

📋 Οι αναλύσεις της ημέρας 40

Copa de la División Profesional
  1. 00:00 Νασιοναλ Ποτοσι – Οριεντε Πετρολερο Over 1.5 84% · 1X2 1

⭐ Τα καλύτερα στατιστικά μας · αύριο

  1. Σέλτικ – Μπεσίκτας 22:00 · Europa League — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  2. Μπενφίκα – Λεχ Πόζναν 22:00 · Europa League — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5)
  3. Μίλαν – Φερενκβαροσι TC 19:45 · Europa League — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  4. Αταλάντα – Κάιρατ Αλματι 19:45 · Conference League — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  5. Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λυών 19:45 · Europa League — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  6. Μονακό – Νόρτσιελαντ 22:00 · Conference League — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5)
  7. Τράμπζονσπορ – Φράιμπουργκ 19:45 · Conference League — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  8. Νασιοναλ Ποτοσι – Οριεντε Πετρολερο 00:00 · Copa de la División Profesional — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5 · 5/5)
  9. Τορινσε – Αραρατ-Αρμενια 22:00 · Europa League — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5)
  10. Παναθηναϊκός – ΤΣΣΚΑ Σόφιας 22:00 · Conference League — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5)

Division Profesional - Clausura

Ανάλυση · Division Profesional - Clausura
05/11/2026 · 00:00 · Estadio Jose Tomas Silva · Paraguay

Σπορτιβο Αμελιανο – Κλουμπ Γκουαρανι

Division Profesional - Clausura · αύριο 00:00 · Estadio Jose Tomas Silva. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.566% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 46%Κλουμπ Γκουαρανι
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σπορτιβο ΑμελιανοΗΗΙΗΗ
Κλουμπ ΓκουαρανιΙΙΗΝΝ
Poisson Over 1.5 66%1 23% · Χ 31% · 2 46%Over 2.5 38% · Γκολ-Γκολ 44%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Κλουμπ Γκουαρανι κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Κλουμπ Γκουαρανι 1-0 Σπορτιβο Αμελιανο.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κλουμπ Γκουαρανι είναι 6η με 28 βαθμούς, Σπορτιβο Αμελιανο 8η με 19, μετά από 17 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σπορτιβο Αμελιανο βάζει 1.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σπορτιβο Αμελιανο: Σπορτιβο Αμελιανο δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σπορτιβο Αμελιανο
47%
12.4 - 14.24.8 - 5.621%0/54.21.2🟥 2/1
Κλουμπ Γκουαρανι
54%
15 - 12.84.8 - 4.225%1/55.41.3–
Σπορτιβο Αμελιανο · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ντεπορτιβο Ρεκολετα (0-3) είχε το 48% των σουτ (15 έναντι 16, στην εστία 6-8) και 58% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 3 από 8 σουτ στην εστία.
Κλουμπ Γκουαρανι · τελευταίος αγώνας
Με 2 ντε Μέιο (1-0) είχε το 58% των σουτ (14 έναντι 10, στην εστία 4-2) και 53% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 3.00 → 3.25 (+8.3%)▲ 1 (Σπορτιβο Αμελιανο) · 2.70 → 2.88 (+6.7%)▼ 2 (Κλουμπ Γκουαρανι) · 2.35 → 2.25 (-4.3%)▼ Over 2.5 · 2.15 → 2.10 (-2.3%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 66%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Division Profesional - Clausura
05/11/2026 · 00:00 · Dr. Nicolás Leoz · Paraguay

Λιμπερταντ Ασουνσιον – Σερο Πορτενο

Division Profesional - Clausura · αύριο 00:00 · Dr. Nicolás Leoz. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.578% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 37%Λιμπερταντ Ασουνσιον
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Λιμπερταντ ΑσουνσιονΙΗΝΝΗ
Σερο ΠορτενοΝΙΙΝΗ
Poisson Over 1.5 78%1 37% · Χ 28% · 2 35%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 58%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σερο Πορτενο κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Λιμπερταντ Ασουνσιον 2-3 Σερο Πορτενο.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λιμπερταντ Ασουνσιον είναι 4η με 30 βαθμούς, Σερο Πορτενο 7η με 24, μετά από 17 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λιμπερταντ Ασουνσιον βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λιμπερταντ Ασουνσιον: Λιμπερταντ Ασουνσιον δέχτηκε 9 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λιμπερταντ Ασουνσιον
48%
14.3 - 15.54.8 - 5.321%1/431.3–
Σερο Πορτενο
57%
17 - 136 - 5.333%1/462.2🟥 1/0
Λιμπερταντ Ασουνσιον · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κλουμπ Σπ. Σαν Λορενζο (1-2) είχε το 48% των σουτ (16 έναντι 17, στην εστία 5-7) και 56% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 7 σουτ στην εστία.
Σερο Πορτενο · τελευταίος αγώνας
Με Ολιμπια (0-2) είχε το 67% των σουτ (22 έναντι 11, στην εστία 6-6) και 70% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 6 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 13′.
15′–30′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: πίεσε με 89% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 3.50 → 3.75 (+7.1%)▲ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.00 → 2.10 (+5%)▼ Over 3.5 · 3.40 → 3.25 (-4.4%)▼ Γκολ-Γκολ · 1.73 → 1.67 (-3.5%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 78%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Copa Chile

Ανάλυση · Copa Chile
05/11/2026 · 00:00 · Chile

Ουνιόν Λα Καλερα – Κοκουιμπο Ουνιντο

Copa Chile · αύριο 00:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.572% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 38%Κοκουιμπο Ουνιντο
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 56%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ουνιόν Λα ΚαλεραΙΙΙΝΗ
Κοκουιμπο ΟυνιντοΝΝΝΗΝ
Poisson Over 1.5 72%1 31% · Χ 31% · 2 38%Over 2.5 44% · Γκολ-Γκολ 51%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Κοκουιμπο Ουνιντο κέρδισε 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Κοκουιμπο Ουνιντο 1-0 Ουνιόν Λα Καλερα.
  • Σταθερή επίθεση: Ουνιόν Λα Καλερα βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κοκουιμπο Ουνιντο: Κοκουιμπο Ουνιντο δέχτηκε 16 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.6 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ουνιόν Λα Καλερα
43%
6.2 - 8.21.8 - 2.856%0/53.40.5🟥 1/2
Κοκουιμπο Ουνιντο
43%
12.3 - 16.75.7 - 3.741%1/341.4🟥 1/0
Ουνιόν Λα Καλερα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κοκουιμπο Ουνιντο (0-1) είχε το 55% των σουτ (12 έναντι 10, στην εστία 3-5) και 59% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 5 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 22′ για Κοκουιμπο Ουνιντο (Sebastián Cabrera): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~68 λεπτά, από πολύ νωρίς, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Κοκουιμπο Ουνιντο · τελευταίος αγώνας
Με Ουνιόν Λα Καλερα (1-0) είχε το 45% των σουτ (10 έναντι 12, στην εστία 5-3) και 41% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 3 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 22′ για Κοκουιμπο Ουνιντο (Sebastián Cabrera): έπαιξε με 10 για ~68 λεπτά, από πολύ νωρίς, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.00 → 1.91 (-4.5%)▲ Γκολ-Γκολ · 1.73 → 1.80 (+4%)▼ Under 2.5 · 1.80 → 1.75 (-2.8%)▲ Over 2.5 · 2.00 → 2.05 (+2.5%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 72%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Copa de la División Profesional

Ανάλυση · Copa de la División Profesional
05/11/2026 · 00:00 · Bolivia

Νασιοναλ Ποτοσι – Οριεντε Πετρολερο

Copa de la División Profesional · αύριο 00:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 45%Νασιοναλ Ποτοσι
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 61%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Νασιοναλ ΠοτοσιΙΗΗΝΙ
Οριεντε ΠετρολεροΝΙΝΝΙ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 84%1 45% · Χ 26% · 2 29%Over 2.5 61% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Νασιοναλ Ποτοσι βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Οριεντε Πετρολερο: Οριεντε Πετρολερο δέχτηκε 15 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Νασιοναλ Ποτοσι
51%
18.3 - 17.36.3 - 5.324%0/461.6🟥 1/0
Οριεντε Πετρολερο
55%
13.5 - 115 - 3.325%1/43.51.1🟥 0/3
Νασιοναλ Ποτοσι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ρεάλ Ορουρο (1-1) είχε το 33% των σουτ (10 έναντι 20, στην εστία 4-8) και 57% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 8 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 87′ για Νασιοναλ Ποτοσι (C. Abastoflor): έπαιξε με 10 για ~3 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Οριεντε Πετρολερο · τελευταίος αγώνας
Με Άουρορα (1-1) είχε το 71% των σουτ (15 έναντι 6, στην εστία 4-2) και 68% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 74′ για Άουρορα (Erwin Junior Sanchez): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~16 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: πίεσε με 70% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 35′.
60′–75′: δέχτηκε το 70% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 67′.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Οριεντε Πετρολερο) · 5.00 → 6.50 (+30%)▼ 1 (Νασιοναλ Ποτοσι) · 1.45 → 1.33 (-8.3%)▲ Χ (ισοπαλία) · 4.50 → 4.75 (+5.6%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.10 → 2.00 (-4.8%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Brasileirão

Ανάλυση · Brasileirão
05/11/2026 · 00:30 · Arena da Baixada · Brazil

Ατλετικο Παραναενσε – Βάσκο ντα Γκάμα

Brasileirão · αύριο 00:30 · Arena da Baixada. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.575% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Ατλετικο Παραναενσε
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ατλετικο ΠαραναενσεΙΝΗΙΗ
Βάσκο ντα ΓκάμαΗΗΝΗΗ
Poisson Over 1.5 75%1 44% · Χ 29% · 2 27%Over 2.5 49% · Γκολ-Γκολ 54%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Βάσκο ντα Γκάμα κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Βάσκο ντα Γκάμα 1-0 Ατλετικο Παραναενσε.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ατλετικο Παραναενσε είναι 5η με 54 βαθμούς, Βάσκο ντα Γκάμα 14η με 38, μετά από 33 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ατλετικο Παραναενσε βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ατλετικο Παραναενσε: Ατλετικο Παραναενσε δέχτηκε 9 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ατλετικο Παραναενσε
57%
18 - 13.85.6 - 5.425%0/59.21.3🟥 0/3
Βάσκο ντα Γκάμα
53%
14 - 12.23 - 3.833%0/540.9🟥 1/0
Ατλετικο Παραναενσε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Γκρέμιο (0-2) είχε το 45% των σουτ (14 έναντι 17, στην εστία 4-5) και 69% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 5 σουτ στην εστία.
Βάσκο ντα Γκάμα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Παλμέιρας (0-1) είχε το 24% των σουτ (6 έναντι 19, στην εστία 1-4) και 40% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 77′ για Βάσκο ντα Γκάμα (Alan Saldivia): έπαιξε με 10 για ~13 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
15′–30′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 24′.
60′–75′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Over 3.5 · 2.75 → 3.00 (+9.1%)▼ Under 1.5 · 4.33 → 4.00 (-7.6%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.20 → 2.10 (-4.5%)▲ Διπλή X2 · 1.73 → 1.80 (+4%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 75%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Europa League

Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · San Siro/Giuseppe Meazza · World

Μίλαν – Φερενκβαροσι TC

Europa League · αύριο 19:45 · San Siro/Giuseppe Meazza. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.588% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 60%Φερενκβαροσι TC
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 68%
Πιθανότερο σκορ1–210%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜίλανΝΗΝΗΝ
Φερενκβαροσι TCΙΝΝΝΝ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 88%1 18% · Χ 22% · 2 60%Over 2.5 68% · Γκολ-Γκολ 65%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Φερενκβαροσι TC είναι 4η με 9 βαθμούς, Μίλαν 24η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Φερενκβαροσι TC βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μίλαν: Μίλαν δέχτηκε 15 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.7 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Φερενκβαροσι TC έχει 4 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μίλαν
40%
9.6 - 14.44 - 5.850%1/531.6🟥 1/0
Φερενκβαροσι TC
79%
22.5 - 67.8 - 1.839%0/49.52.2–
Μίλαν · τελευταίος αγώνας
Με Ίντερ (3-1) είχε το 27% των σουτ (7 έναντι 19, στην εστία 4-8) και 43% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 1 από 8 σουτ στην εστία.
Φερενκβαροσι TC · τελευταίος αγώνας
Με Παξ (2-0) είχε το 79% των σουτ (26 έναντι 7, στην εστία 9-1) και 60% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 91% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: πίεσε με 92% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 91% της πίεσης → γκολ στο 59′.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Διπλή X2 · 3.75 → 3.40 (-9.3%)▲ 2 (Φερενκβαροσι TC) · 7.50 → 8.00 (+6.7%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 1.91 → 1.80 (-5.8%)▲ Διπλή 12 · 1.11 → 1.14 (+2.7%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 88%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · Lotto Park · World

Άντερλεχτ – Σάλτσμπουργκ

Europa League · αύριο 19:45 · Lotto Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 39%Άντερλεχτ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΆντερλεχτΗΗΝΗΝ
ΣάλτσμπουργκΝΙΝΝΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 82%1 39% · Χ 27% · 2 34%Over 2.5 58% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σάλτσμπουργκ είναι 21η με 4 βαθμούς, Άντερλεχτ 22η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Άντερλεχτ βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σάλτσμπουργκ: Σάλτσμπουργκ δέχτηκε 9 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (0.9 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Σάλτσμπουργκ έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Άντερλεχτ
61%
15.3 - 9.86.5 - 3.827%0/43.81.5–
Σάλτσμπουργκ
60%
19 - 12.57 - 3.846%1/46.32.9–
Άντερλεχτ · τελευταίος αγώνας
Με KVC Βεστερλο (4-1) είχε το 65% των σουτ (22 έναντι 12, στην εστία 8-4) και 55% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
Σάλτσμπουργκ · τελευταίος αγώνας
Με Άουστρια Λουστενάου (5-1) είχε το 74% των σουτ (31 έναντι 11, στην εστία 10-5) και 66% κατοχή.
Από 10 σουτ στην εστία έβαλε 5 γκολ, δέχτηκε 1 από 5 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 77% της πίεσης → γκολ στο 12′.
15′–30′: πίεσε με 84% της πίεσης → γκολ στο 27′.
30′–45′: πίεσε με 93% της πίεσης → γκολ στο 35′.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Σάλτσμπουργκ) · 3.80 → 3.70 (-2.6%)▲ 1 (Άντερλεχτ) · 1.91 → 1.95 (+2.1%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · Selhurst Park · World

Κρίσταλ Πάλας – Χόφενχαϊμ

Europa League · αύριο 19:45 · Selhurst Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 39%Χόφενχαϊμ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 66%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Κρίσταλ ΠάλαςΗΙΗΝΗ
ΧόφενχαϊμΝΝΝΙΗ
Poisson Over 1.5 87%1 36% · Χ 25% · 2 39%Over 2.5 66% · Γκολ-Γκολ 68%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κρίσταλ Πάλας είναι 15η με 4 βαθμούς, Χόφενχαϊμ 23η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κρίσταλ Πάλας βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κρίσταλ Πάλας: Κρίσταλ Πάλας δέχτηκε 16 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κρίσταλ Πάλας
30%
7 - 162.4 - 5.225%1/52.80.7🟥 1/1
Χόφενχαϊμ
58%
16.8 - 12.25.6 - 332%0/57.21.8🟥 1/0
Κρίσταλ Πάλας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Τότεναμ (0-2) είχε το 6% των σουτ (2 έναντι 34, στην εστία 1-9) και 21% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 9 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 13′ για Κρίσταλ Πάλας (Jean-Philippe Mateta): έπαιξε με 10 για ~77 λεπτά, από πολύ νωρίς, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: πίεσε με 75% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 25′.
30′–45′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Χόφενχαϊμ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Βέρντερ Βρέμης (0-2) είχε το 47% των σουτ (16 έναντι 18, στην εστία 2-4) και 59% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 80% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 88% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 57′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · Vasil Levski National Stadium · World

Λέφσκι Σόφιας – Τζαγκιελονια

Europa League · αύριο 19:45 · Vasil Levski National Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 40%Λέφσκι Σόφιας
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Λέφσκι ΣόφιαςΙΝΝΙΝ
ΤζαγκιελονιαΗΗΝΝΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 77%1 40% · Χ 29% · 2 31%Over 2.5 51% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λέφσκι Σόφιας είναι 17η με 4 βαθμούς, Τζαγκιελονια 27η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τζαγκιελονια βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Τζαγκιελονια: Τζαγκιελονια δέχτηκε 12 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.3 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Τζαγκιελονια έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λέφσκι Σόφιας
52%
11.5 - 10.53.8 - 3.333%0/451.5–
Τζαγκιελονια
53%
15.8 - 144 - 625%1/45.31.8–
Λέφσκι Σόφιας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ντουναβ Ρουσε (1-0) είχε το 79% των σουτ (23 έναντι 6, στην εστία 6-1) και 77% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 90% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 92% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Τζαγκιελονια · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Βιεκζιστα Κρακοβ (3-1) είχε το 48% των σουτ (20 έναντι 22, στην εστία 9-8) και 44% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 1 από 8 σουτ στην εστία.
0′–16′: πίεσε με 67% της πίεσης → γκολ στο 8′.
30′–45′: δέχτηκε το 73% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 72′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · Åråsen Stadion · World

Λίλεστρεμ – Βικτόρια Πλζεν

Europa League · αύριο 19:45 · Åråsen Stadion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.589% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 51%Βικτόρια Πλζεν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 71%
Πιθανότερο σκορ1–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΛίλεστρεμΝΗΝΝΝ
Βικτόρια ΠλζενΝΗΗΝΝ
Poisson Over 1.5 89%1 26% · Χ 23% · 2 51%Over 2.5 71% · Γκολ-Γκολ 70%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λίλεστρεμ είναι 31η με 1 βαθμούς, Βικτόρια Πλζεν 33η με 0, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Βικτόρια Πλζεν βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λίλεστρεμ: Λίλεστρεμ δέχτηκε 22 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (2.2 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Λίλεστρεμ έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λίλεστρεμ
50%
15.5 - 15.34.5 - 4.833%1/43.51.8🟥 0/1
Βικτόρια Πλζεν
55%
16.8 - 13.54.3 - 4.353%0/44.31.8–
Λίλεστρεμ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σταρτ (1-0) είχε το 65% των σουτ (22 έναντι 12, στην εστία 4-1) και 51% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 90′ για Σταρτ (Altin Ujkani): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~1 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Βικτόρια Πλζεν · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπάνικ Όστραβα (4-0) είχε το 58% των σουτ (15 έναντι 11, στην εστία 8-1) και 42% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 69% της πίεσης → γκολ στο 48′, 56′, 57′.
60′–75′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Διπλή 1X · 1.57 → 1.67 (+6.4%)▼ Διπλή X2 · 1.40 → 1.36 (-2.9%)▲ Διπλή 12 · 1.25 → 1.28 (+2.4%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 89%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · Stadion de Goffert · World

NEC Ναϊμέγκεν – Ομονια Νικοσια

Europa League · αύριο 19:45 · Stadion de Goffert. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.585% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 47%Ομονια Νικοσια
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 63%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

NEC ΝαϊμέγκενΙΙΝΙΗ
Ομονια ΝικοσιαΝΙΗΗΝ
Poisson Over 1.5 85%1 28% · Χ 25% · 2 47%Over 2.5 63% · Γκολ-Γκολ 65%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ομονια Νικοσια είναι 11η με 6 βαθμούς, NEC Ναϊμέγκεν 20η με 4, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: NEC Ναϊμέγκεν βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα NEC Ναϊμέγκεν: NEC Ναϊμέγκεν δέχτηκε 19 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
NEC Ναϊμέγκεν
68%
19.6 - 9.26.4 - 428%0/57.81.8–
Ομονια Νικοσια
45%
12.5 - 15.35.3 - 5.529%1/45.31.6–
NEC Ναϊμέγκεν · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Χέρενφεν (0-1) είχε το 72% των σουτ (21 έναντι 8, στην εστία 2-2) και 62% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 75% της πίεσης → χωρίς γκολ.
75′–90′: πίεσε με 86% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Ομονια Νικοσια · τελευταίος αγώνας
Με AEL (2-0) είχε το 42% των σουτ (13 έναντι 18, στην εστία 5-8) και 55% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 8 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
0′–15′: πίεσε με 75% της πίεσης → γκολ στο 15′.
15′–30′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Ομονια Νικοσια) · 4.20 → 4.00 (-4.8%)▲ 1 (NEC Ναϊμέγκεν) · 1.73 → 1.75 (+1.2%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 85%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · Anoeta Stadium · World

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λυών

Europa League · αύριο 19:45 · Anoeta Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.585% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 52%Ρεάλ Σοσιεδάδ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 63%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ρεάλ ΣοσιεδάδΙΝΝΝΗ
ΛυώνΝΝΗΗΝ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 85%1 52% · Χ 24% · 2 23%Over 2.5 63% · Γκολ-Γκολ 63%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λυών είναι 12η με 6 βαθμούς, Ρεάλ Σοσιεδάδ 14η με 4, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ρεάλ Σοσιεδάδ βάζει 1.1 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λυών: Λυών δέχτηκε 15 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.5 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρεάλ Σοσιεδάδ
52%
14.4 - 13.25 - 3.660%0/54.21.7–
Λυών
44%
11 - 144 - 5.835%0/54.61.3🟥 1/0
Ρεάλ Σοσιεδάδ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Αθλέτικ Μπιλμπάο (1-2) είχε το 50% των σουτ (13 έναντι 13, στην εστία 4-3) και 62% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
Λυών · τελευταίος αγώνας
Με Ανζέ (2-0) είχε το 71% των σουτ (20 έναντι 8, στην εστία 5-2) και 65% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
75′–90′: πίεσε με 87% της πίεσης → γκολ στο 86′.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Λυών) · 4.10 → 4.20 (+2.4%)▲ Διπλή X2 · 1.91 → 1.95 (+2.1%)▼ 1 (Ρεάλ Σοσιεδάδ) · 1.83 → 1.80 (-1.6%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 85%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 19:45 · Stadion Letná · World

Σπάρτα Πράγας – Μπόρνμουθ

Europa League · αύριο 19:45 · Stadion Letná. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 47%Μπόρνμουθ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σπάρτα ΠράγαςΙΗΝΗΙ
ΜπόρνμουθΝΝΝΝΝ
Poisson Over 1.5 82%1 27% · Χ 26% · 2 47%Over 2.5 58% · Γκολ-Γκολ 61%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπόρνμουθ είναι 3η με 9 βαθμούς, Σπάρτα Πράγας 16η με 4, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σπάρτα Πράγας βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπόρνμουθ: Μπόρνμουθ δέχτηκε 17 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Μπόρνμουθ έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σπάρτα Πράγας
57%
17 - 12.85.8 - 2.822%1/451.9🟥 0/1
Μπόρνμουθ
64%
17.8 - 9.85.8 - 2.245%2/552.7🟥 0/2
Σπάρτα Πράγας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μποχεμιανς 1905 (0-0) είχε το 74% των σουτ (14 έναντι 5, στην εστία 6-0) και 65% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 74′ για Μποχεμιανς 1905 (Petr Mirvald): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~16 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
15′–30′: πίεσε με 80% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 86% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 92% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Μπόρνμουθ · τελευταίος αγώνας
Με Λιντς (2-0) είχε το 52% των σουτ (11 έναντι 10, στην εστία 5-1) και 44% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 2.5 · 2.30 → 2.38 (+3.5%)▼ Over 2.5 · 1.62 → 1.57 (-3.1%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · AFAS Stadion(Alkmaar) · World

Άλκμααρ – Γιουβέντους

Europa League · αύριο 22:00 · AFAS Stadion(Alkmaar). Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.580% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 37%Άλκμααρ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΆλκμααρΝΙΝΗΗ
ΓιουβέντουςΗΙΝΗΝ
💎 Under 4.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 80%1 37% · Χ 28% · 2 35%Over 2.5 55% · Γκολ-Γκολ 60%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Γιουβέντους είναι 7η με 7 βαθμούς, Άλκμααρ 10η με 6, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Άλκμααρ βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Άλκμααρ: Άλκμααρ δέχτηκε 10 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Άλκμααρ
58%
14 - 105.8 - 428%1/55.61.7🟥 0/2
Γιουβέντους
51%
12.8 - 12.43 - 340%1/57.41.2🟥 0/2
Άλκμααρ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Άγιαξ (0-1) είχε το 68% των σουτ (19 έναντι 9, στην εστία 5-2) και 52% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
Γιουβέντους · τελευταίος αγώνας
Με Νάπολι (2-0) είχε το 72% των σουτ (18 έναντι 7, στην εστία 4-1) και 49% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 75′ για Νάπολι (Luca Marianucci): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~15 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
15′–30′: πίεσε με 71% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 80% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 1 (Άλκμααρ) · 3.80 → 3.60 (-5.3%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.10 → 2.05 (-2.4%)▲ 2 (Γιουβέντους) · 1.91 → 1.95 (+2.1%)▲ Γκολ-Γκολ · 1.67 → 1.70 (+1.8%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 80%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · BayArena · World

Λεβερκούζεν – Μαρσέιγ

Europa League · αύριο 22:00 · BayArena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 65%Λεβερκούζεν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ2–011%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΛεβερκούζενΝΝΗΝΗ
ΜαρσέιγΗΝΗΝΝ
Poisson Over 1.5 83%1 65% · Χ 22% · 2 13%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 54%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λεβερκούζεν είναι 2η με 9 βαθμούς, Μαρσέιγ 34η με 0, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λεβερκούζεν βάζει 2.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μαρσέιγ: Μαρσέιγ δέχτηκε 13 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.6 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λεβερκούζεν
65%
20.6 - 11.27.8 - 428%0/58.42.1🟥 0/1
Μαρσέιγ
50%
13.6 - 13.44.4 - 5.250%1/55.21.4–
Λεβερκούζεν · τελευταίος αγώνας
Με Στουτγκάρδη (2-4) είχε το 62% των σουτ (24 έναντι 15, στην εστία 8-7) και 64% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 4 από 7 σουτ στην εστία.
Μαρσέιγ · τελευταίος αγώνας
Με Τουλούζ (2-0) είχε το 48% των σουτ (13 έναντι 14, στην εστία 3-7) και 43% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 7 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
0′–15′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 1′.
15′–30′: πίεσε με 86% της πίεσης → γκολ στο 25′.
45′–60′: δέχτηκε το 86% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · Estádio da Luz · World

Μπενφίκα – Λεχ Πόζναν

Europa League · αύριο 22:00 · Estádio da Luz. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.589% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 69%Μπενφίκα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 72%
Πιθανότερο σκορ2–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜπενφίκαΝΝΝΝΝ
Λεχ ΠόζνανΝΙΝΗΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 89%1 69% · Χ 18% · 2 13%Over 2.5 72% · Γκολ-Γκολ 63%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπενφίκα είναι 1η με 9 βαθμούς, Λεχ Πόζναν 32η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπενφίκα βάζει 3.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λεχ Πόζναν: Λεχ Πόζναν δέχτηκε 14 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.6 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Μπενφίκα έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπενφίκα
65%
19.3 - 10.56 - 5.546%1/462.3–
Λεχ Πόζναν
45%
14.8 - 18.36 - 750%0/44.82–
Μπενφίκα · τελευταίος αγώνας
Με Αλβέρκα (1-0) είχε το 62% των σουτ (13 έναντι 8, στην εστία 4-4) και 65% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 4 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
0′–15′: πίεσε με 88% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: δέχτηκε το 82% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Λεχ Πόζναν · τελευταίος αγώνας
Με Βισλα Κρακοβ (3-1) είχε το 53% των σουτ (18 έναντι 16, στην εστία 7-3) και 52% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 1 από 3 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: πίεσε με 78% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 75% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 7.00 → 8.00 (+14.3%)▲ Under 2.5 · 3.40 → 3.50 (+2.9%)▼ Over 2.5 · 1.33 → 1.30 (-2.3%)▼ Over 1.5 · 1.10 → 1.08 (-1.8%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 89%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · Municipal de Balaídos · World

Θέλτα – Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ

Europa League · αύριο 22:00 · Municipal de Balaídos. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 58%Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΘέλταΗΝΝΙΗ
Ουνιόν Σεν ΖιλουάζΙΝΝΝΝ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 82%1 18% · Χ 24% · 2 58%Over 2.5 58% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ είναι 6η με 7 βαθμούς, Θέλτα 25η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ βάζει 2.7 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ δέχτηκε 15 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.7 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ έχει 4 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Θέλτα
43%
11.8 - 15.82.6 - 5.838%0/52.61–
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
75%
19.3 - 6.58.8 - 2.834%1/461.8🟥 1/1
Θέλτα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ράγιο Βαγιεκάνο (0-3) είχε το 44% των σουτ (11 έναντι 14, στην εστία 0-8) και 48% κατοχή.
Δεν είχε σουτ στην εστία, δέχτηκε 3 από 8 σουτ στην εστία.
15′–30′: δέχτηκε το 83% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 36′.
45′–60′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 55′.
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της SK Μπεβερεν (2-1) είχε το 50% των σουτ (10 έναντι 10, στην εστία 4-4) και 46% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 53′ για Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Dylan Aquino): έπαιξε με 10 για ~37 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ) · 3.10 → 3.00 (-3.2%)▲ Γκολ-Γκολ · 1.57 → 1.62 (+3.2%)▲ 1 (Θέλτα) · 2.20 → 2.25 (+2.3%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.25 → 2.20 (-2.2%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · Celtic Park · World

Σέλτικ – Μπεσίκτας

Europa League · αύριο 22:00 · Celtic Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.590% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 47%Μπεσίκτας
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 73%
Πιθανότερο σκορ1–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΣέλτικΝΗΝΙΗ
ΜπεσίκταςΝΗΙΝΙ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 90%1 30% · Χ 23% · 2 47%Over 2.5 73% · Γκολ-Γκολ 72%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπεσίκτας είναι 8η με 7 βαθμούς, Σέλτικ 35η με 0, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σέλτικ βάζει 2.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπεσίκτας: Μπεσίκτας δέχτηκε 15 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.5 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σέλτικ
56%
18.6 - 14.46.8 - 3.635%0/58.22–
Μπεσίκτας
53%
13.2 - 11.84.6 - 4.839%1/53.41.6🟥 1/0
Σέλτικ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Φόλκερκ (0-2) είχε το 80% των σουτ (24 έναντι 6, στην εστία 9-2) και 70% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 2 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 82% της πίεσης → χωρίς γκολ, δέχτηκε στο 38′.
45′–60′: πίεσε με 75% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 93% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Μπεσίκτας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κασίμπασα (2-2) είχε το 33% των σουτ (8 έναντι 16, στην εστία 4-6) και 58% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 2 από 6 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 71% της πίεσης → γκολ στο 28′.
45′–60′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 60′, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 47′.
75′–90′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 87′.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 2.5 · 2.38 → 2.50 (+5%)▼ Over 2.5 · 1.57 → 1.53 (-2.5%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 90%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · Giulești · World

Χαποελ Μπιρ Σεβα – ΟΦΗ

Europa League · αύριο 22:00 · Giulești. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.578% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 38%ΟΦΗ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 52%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Χαποελ Μπιρ ΣεβαΗΝΗΝΝ
ΟΦΗΗΗΝΗΝ
Poisson Over 1.5 78%1 33% · Χ 29% · 2 38%Over 2.5 52% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: ΟΦΗ είναι 26η με 3 βαθμούς, Χαποελ Μπιρ Σεβα 30η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Χαποελ Μπιρ Σεβα βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα ΟΦΗ: ΟΦΗ δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Χαποελ Μπιρ Σεβα
41%
10.4 - 14.85 - 6.852%0/53.21.8🟥 0/2
ΟΦΗ
31%
9.5 - 21.53.5 - 8.843%1/45.81.6🟥 0/1
Χαποελ Μπιρ Σεβα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μακαμπι Πεταχ Τικβα (5-2) είχε το 50% των σουτ (12 έναντι 12, στην εστία 7-4) και 63% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 5 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
15′–30′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 29′.
45′–60′: δέχτηκε το 86% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: πίεσε με 78% της πίεσης → γκολ στο 65′, 71′.
ΟΦΗ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Παναιτωλικός (1-0) είχε το 48% των σουτ (12 έναντι 13, στην εστία 2-3) και 63% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 3 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 69′ για Παναιτωλικός (Athanasios Prodromitis): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~21 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 78%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · Stadion Graz-Liebenau · World

Στουρμ Γκρατς – Σελτζε

Europa League · αύριο 22:00 · Stadion Graz-Liebenau. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.572% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Στουρμ Γκρατς
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Στουρμ ΓκρατςΝΝΙΗΙ
ΣελτζεΙΙΝΙΝ
Poisson Over 1.5 72%1 44% · Χ 30% · 2 26%Over 2.5 45% · Γκολ-Γκολ 51%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Στουρμ Γκρατς είναι 19η με 4 βαθμούς, Σελτζε 29η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Στουρμ Γκρατς βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σελτζε: Σελτζε δέχτηκε 11 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Στουρμ Γκρατς
63%
19.5 - 11.56 - 342%0/451.8🟥 1/0
Σελτζε
38%
3 - 51 - 1.3133%0/30.70.6–
Στουρμ Γκρατς · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Βολφσμπεργκερ AC (1-1) είχε το 56% των σουτ (14 έναντι 11, στην εστία 3-4) και 66% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
30′–45′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 45′.
45′–60′: πίεσε με 89% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Σελτζε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κοροταν Πρεβαλτζε (2-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 72%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · Stadium of Light · World

Σάντερλαντ – Ντινάμο Ζάγκρεμπ

Europa League · αύριο 22:00 · Stadium of Light. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.574% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 36%Ντινάμο Ζάγκρεμπ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΣάντερλαντΗΙΙΝΗ
Ντινάμο ΖάγκρεμπΝΝΗΝΗ
Poisson Over 1.5 74%1 34% · Χ 30% · 2 36%Over 2.5 46% · Γκολ-Γκολ 53%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σάντερλαντ είναι 9η με 7 βαθμούς, Ντινάμο Ζάγκρεμπ 18η με 4, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ντινάμο Ζάγκρεμπ βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ντινάμο Ζάγκρεμπ: Ντινάμο Ζάγκρεμπ δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σάντερλαντ
44%
13.4 - 16.84.2 - 5.424%1/53.41.6🟥 1/0
Ντινάμο Ζάγκρεμπ
62%
17.6 - 10.86.2 - 4.432%1/552.3🟥 1/0
Σάντερλαντ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κόβεντρι (1-3) είχε το 59% των σουτ (17 έναντι 12, στην εστία 2-4) και 57% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 3 από 4 σουτ στην εστία.
30′–45′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 37′.
60′–75′: πίεσε με 86% της πίεσης → γκολ στο 67′.
Ντινάμο Ζάγκρεμπ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ρουντες (0-1) είχε το 67% των σουτ (26 έναντι 13, στην εστία 3-4) και 78% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 72′ για Ντινάμο Ζάγκρεμπ (Iker Almena Horcajo): έπαιξε με 10 για ~18 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Under 2.5 · 2.30 → 2.20 (-4.3%)▲ 2 (Ντινάμο Ζάγκρεμπ) · 6.00 → 6.25 (+4.2%)▲ Over 2.5 · 1.62 → 1.67 (+3.1%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 74%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Europa League
05/11/2026 · 22:00 · Estádio Dr. Magalhães Pessoa · World

Τορινσε – Αραρατ-Αρμενια

Europa League · αύριο 22:00 · Estádio Dr. Magalhães Pessoa. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 37%Τορινσε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΤορινσεΗΗΗΝΙ
Αραρατ-ΑρμενιαΝΗΝΝΝ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 83%1 37% · Χ 27% · 2 36%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 63%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Τορινσε είναι 28η με 3 βαθμούς, Αραρατ-Αρμενια 36η με 0, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Αραρατ-Αρμενια βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Τορινσε: Τορινσε δέχτηκε 7 γκολ σε 6 αγώνες εντός έδρας (1.2 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Αραρατ-Αρμενια έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Τορινσε
32%
7.4 - 15.82.4 - 4.225%1/530.7🟥 1/1
Αραρατ-Αρμενια
35%
4.5 - 8.52 - 4.5100%0/22.50.2–
Τορινσε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Πορτιμονενσε (0-0) είχε το 52% των σουτ (12 έναντι 11, στην εστία 2-2) και 46% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
15′–30′: δέχτηκε το 83% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: πίεσε με 75% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Αραρατ-Αρμενια · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ολιμπια Γιερεβαν (4-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Conference League

Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · Cepheus Park · World

Όρχους – Μπράγκα

Conference League · αύριο 19:45 · Cepheus Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.572% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 36%Όρχους
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 56%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΌρχουςΙΙΝΝΗ
ΜπράγκαΗΝΗΙΝ
💎 Under 4.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 72%1 36% · Χ 31% · 2 33%Over 2.5 44% · Γκολ-Γκολ 51%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπράγκα είναι 16η με 3 βαθμούς, Όρχους 26η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Όρχους βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Όρχους: Όρχους δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Όρχους
46%
12.8 - 15.32.5 - 5.840%0/45.51.3🟥 1/0
Μπράγκα
70%
14.4 - 6.23.8 - 242%0/54.61.1🟥 0/1
Όρχους · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπρόντμπι (0-2) είχε το 53% των σουτ (16 έναντι 14, στην εστία 1-4) και 52% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 71% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: δέχτηκε το 73% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
75′–90′: δέχτηκε το 69% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 82′.
Μπράγκα · τελευταίος αγώνας
Με Φαμαλικάο (3-0) είχε το 79% των σουτ (15 έναντι 4, στην εστία 4-1) και 59% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 70′ για Φαμαλικάο (Rodrigo Pinheiro): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~20 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Όρχους) · 3.60 → 3.80 (+5.6%)▲ Όχι Γκολ-Γκολ · 1.83 → 1.91 (+4.4%)▼ 2 (Μπράγκα) · 2.00 → 1.95 (-2.5%)▼ Διπλή X2 · 1.28 → 1.25 (-2.3%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 72%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · New Balance Arena · World

Αταλάντα – Κάιρατ Αλματι

Conference League · αύριο 19:45 · New Balance Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.585% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 41%Κάιρατ Αλματι
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 64%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΑταλάνταΗΗΙΙΗ
Κάιρατ ΑλματιΙΝΗΙΙ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 85%1 33% · Χ 26% · 2 41%Over 2.5 64% · Γκολ-Γκολ 66%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Αταλάντα είναι 15η με 3 βαθμούς, Κάιρατ Αλματι 31η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Αταλάντα βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Αταλάντα: Αταλάντα δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Αταλάντα
48%
15.8 - 17.45 - 5.832%0/55.82.1–
Κάιρατ Αλματι
46%
5 - 5.81 - 2.8200%0/51.40.4–
Αταλάντα · τελευταίος αγώνας
Με Πάρμα (0-3) είχε το 77% των σουτ (20 έναντι 6, στην εστία 7-3) και 70% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 3 από 3 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: δέχτηκε το 78% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 41′.
60′–75′: πίεσε με 86% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Κάιρατ Αλματι · τελευταίος αγώνας
Με Αλτέι (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 85%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · Stadion Rajko Mit · World

FK Κρβενα Ζβεζντα – Ιντερ Κλουμπ Ντ'Εσκαλντες

Conference League · αύριο 19:45 · Stadion Rajko Mit. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.589% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 64%FK Κρβενα Ζβεζντα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 70%
Πιθανότερο σκορ2–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

FK Κρβενα ΖβεζνταΝΙΝΝΝ
Ιντερ Κλουμπ Ντ'ΕσκαλντεςΗΝΗΙΙ
Poisson Over 1.5 89%1 64% · Χ 20% · 2 16%Over 2.5 70% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: FK Κρβενα Ζβεζντα είναι 22η με 1 βαθμούς, Ιντερ Κλουμπ Ντ'Εσκαλντες 35η με 0, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: FK Κρβενα Ζβεζντα βάζει 2.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ιντερ Κλουμπ Ντ'Εσκαλντες: Ιντερ Κλουμπ Ντ'Εσκαλντες δέχτηκε 19 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: FK Κρβενα Ζβεζντα έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
FK Κρβενα Ζβεζντα
71%
18.8 - 7.88 - 2.338%1/47.32.3🟥 1/0
Ιντερ Κλουμπ Ντ'Εσκαλντες
37%
5 - 8.72 - 4.733%0/31.70.3–
FK Κρβενα Ζβεζντα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μακβα (4-2) είχε το 68% των σουτ (19 έναντι 9, στην εστία 10-3) και 63% κατοχή.
Από 10 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 92% της πίεσης → γκολ στο 16′, 29′.
45′–60′: πίεσε με 69% της πίεσης → χωρίς γκολ, δέχτηκε στο 55′.
60′–75′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Ιντερ Κλουμπ Ντ'Εσκαλντες · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της FC Σαντα Κολομα (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Γκολ-Γκολ · 2.75 → 2.62 (-4.7%)▼ Under 2.5 · 3.50 → 3.40 (-2.9%)▲ Όχι Γκολ-Γκολ · 1.40 → 1.44 (+2.9%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 89%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · Tammelan Stadion · World

ΚουΠΣ – Γάνδη

Conference League · αύριο 19:45 · Tammelan Stadion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.575% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 43%Γάνδη
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 52%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚουΠΣΝΗΙΙΗ
ΓάνδηΝΙΗΝΗ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 75%1 28% · Χ 29% · 2 43%Over 2.5 48% · Γκολ-Γκολ 54%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Γάνδη είναι 17η με 3 βαθμούς, ΚουΠΣ 34η με 0, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γάνδη βάζει 1.5 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα ΚουΠΣ: ΚουΠΣ δέχτηκε 12 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
ΚουΠΣ
56%
15.4 - 125.6 - 4.818%0/561.2–
Γάνδη
50%
13.5 - 13.34 - 4.831%1/45.31.4–
ΚουΠΣ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ούλου (0-2) είχε το 63% των σουτ (19 έναντι 11, στην εστία 5-4) και 63% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
0′–16′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 9′.
16′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Γάνδη · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λομελ Γιουνάιτεντ (0-2) είχε το 47% των σουτ (14 έναντι 16, στην εστία 4-7) και 41% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 7 σουτ στην εστία.
15′–31′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: δέχτηκε το 81% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Χ (ισοπαλία) · 4.00 → 3.90 (-2.5%)▲ Διπλή 12 · 1.22 → 1.25 (+2.5%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 75%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · Europa Point Stadium · World

Λινκολν Ρεντ Ιμπς FC – HNK Χατζντουκ Σπλιτ

Conference League · αύριο 19:45 · Europa Point Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.585% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 38%Λινκολν Ρεντ Ιμπς FC
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 63%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Λινκολν Ρεντ Ιμπς FCΗΝΗΝΝ
HNK Χατζντουκ ΣπλιτΝΝΝΙΝ
Poisson Over 1.5 85%1 38% · Χ 26% · 2 36%Over 2.5 63% · Γκολ-Γκολ 66%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: HNK Χατζντουκ Σπλιτ είναι 8η με 6 βαθμούς, Λινκολν Ρεντ Ιμπς FC 33η με 0, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λινκολν Ρεντ Ιμπς FC βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα HNK Χατζντουκ Σπλιτ: HNK Χατζντουκ Σπλιτ δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λινκολν Ρεντ Ιμπς FC
16%
4 - 211.5 - 7.567%0/20.50.2🟥 1/1
HNK Χατζντουκ Σπλιτ
60%
13.4 - 8.86 - 2.637%1/541.6–
Λινκολν Ρεντ Ιμπς FC · τελευταίος αγώνας
Με Τβέντε (1-4) είχε το 14% των σουτ (4 έναντι 25, στην εστία 1-7) και 28% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 4 από 7 σουτ στην εστία.
HNK Χατζντουκ Σπλιτ · τελευταίος αγώνας
Με HNK Γκορικα (5-0) είχε το 76% των σουτ (13 έναντι 4, στην εστία 7-1) και 59% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 5 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 22′.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 33′, 38′.
60′–75′: πίεσε με 67% της πίεσης → γκολ στο 70′.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 1 (Λινκολν Ρεντ Ιμπς FC) · 8.50 → 8.00 (-5.9%)▲ 2 (HNK Χατζντουκ Σπλιτ) · 1.36 → 1.38 (+1.5%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 85%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · MCH Arena · World

Μίντιλαντ – Άγιαξ

Conference League · αύριο 19:45 · MCH Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.588% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 46%Άγιαξ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 69%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜίντιλαντΝΗΝΝΝ
ΆγιαξΗΝΝΝΝ
Poisson Over 1.5 88%1 30% · Χ 24% · 2 46%Over 2.5 69% · Γκολ-Γκολ 70%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Άγιαξ είναι 13η με 3 βαθμούς, Μίντιλαντ 25η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Άγιαξ βάζει 3.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Άγιαξ: Άγιαξ δέχτηκε 11 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.2 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Άγιαξ έχει 4 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μίντιλαντ
47%
15.8 - 17.85.3 - 6.838%0/441.9–
Άγιαξ
49%
14 - 14.85.4 - 4.441%1/54.21.5–
Μίντιλαντ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Νόρτσιελαντ (3-2) είχε το 35% των σουτ (13 έναντι 24, στην εστία 4-12) και 48% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 2 από 12 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 73% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 6′.
15′–30′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 34′.
Άγιαξ · τελευταίος αγώνας
Με Άλκμααρ (1-0) είχε το 32% των σουτ (9 έναντι 19, στην εστία 2-5) και 48% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 5 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Διπλή 12 · 1.25 → 1.28 (+2.4%)▼ Χ (ισοπαλία) · 3.75 → 3.70 (-1.3%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 88%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · Olympia · World

Μιέλμπι – Μπορακ Μπαντζα Λουκα

Conference League · αύριο 19:45 · Olympia. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.575% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 55%Μπορακ Μπαντζα Λουκα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜιέλμπιΗΙΗΝΙ
Μπορακ Μπαντζα ΛουκαΗΝΝΝΝ
Poisson Over 1.5 75%1 19% · Χ 27% · 2 55%Over 2.5 49% · Γκολ-Γκολ 51%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μιέλμπι είναι 12η με 4 βαθμούς, Μπορακ Μπαντζα Λουκα 14η με 3, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπορακ Μπαντζα Λουκα βάζει 1.9 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μιέλμπι: Μιέλμπι δέχτηκε 17 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.7 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Μπορακ Μπαντζα Λουκα έχει 4 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μιέλμπι
47%
12 - 13.43 - 420%1/54.81–
Μπορακ Μπαντζα Λουκα
42%
7 - 9.83.5 - 364%1/42.50.6–
Μιέλμπι · τελευταίος αγώνας
Με Κάλμαρ (0-0) είχε το 65% των σουτ (15 έναντι 8, στην εστία 2-4) και 51% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 4 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
30′–45′: δέχτηκε το 82% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 70% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Μπορακ Μπαντζα Λουκα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Τσελικ (4-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 75%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · Stockhorn Arena · World

FC Θουν – Χαρτς

Conference League · αύριο 19:45 · Stockhorn Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.589% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 43%FC Θουν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 70%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

FC ΘουνΗΙΗΗΝ
ΧαρτςΗΗΝΙΗ
Poisson Over 1.5 89%1 43% · Χ 24% · 2 33%Over 2.5 70% · Γκολ-Γκολ 71%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Χαρτς είναι 28η με 1 βαθμούς, FC Θουν 32η με 0, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Χαρτς βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Χαρτς: Χαρτς δέχτηκε 20 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (2.2 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
FC Θουν
45%
9.8 - 124 - 3.845%0/52.61.2🟥 1/0
Χαρτς
51%
15.3 - 14.84.3 - 6.329%1/43.31.2🟥 0/1
FC Θουν · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λάουσανε (5-4) είχε το 57% των σουτ (16 έναντι 12, στην εστία 8-5) και 58% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 5 γκολ, δέχτηκε 4 από 5 σουτ στην εστία.
Χαρτς · τελευταίος αγώνας
Με Ρέιντζερς (2-2) είχε το 57% των σουτ (17 έναντι 13, στην εστία 6-5) και 47% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 2 από 5 σουτ στην εστία.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 48′, 57′.
60′–75′: δέχτηκε το 91% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Διπλή X2 · 1.57 → 1.67 (+6.4%)▼ 1 (FC Θουν) · 2.30 → 2.20 (-4.3%)▲ 2 (Χαρτς) · 2.90 → 3.00 (+3.4%)▲ Χ (ισοπαλία) · 3.50 → 3.60 (+2.9%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 89%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 19:45 · Papara Park · World

Τράμπζονσπορ – Φράιμπουργκ

Conference League · αύριο 19:45 · Papara Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 54%Τράμπζονσπορ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 61%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΤράμπζονσπορΝΝΝΝΝ
ΦράιμπουργκΗΗΗΝΝ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 84%1 54% · Χ 24% · 2 22%Over 2.5 61% · Γκολ-Γκολ 61%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Τράμπζονσπορ είναι 4η με 6 βαθμούς, Φράιμπουργκ 18η με 3, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Φράιμπουργκ βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Φράιμπουργκ: Φράιμπουργκ δέχτηκε 10 γκολ σε 7 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Τράμπζονσπορ έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Τράμπζονσπορ
55%
14.8 - 12.26.4 - 544%2/54.81.9🟥 1/0
Φράιμπουργκ
52%
13 - 11.82.6 - 5.454%0/55.61.2–
Τράμπζονσπορ · τελευταίος αγώνας
Με Γκαζιαντέπ (2-0) είχε το 59% των σουτ (17 έναντι 12, στην εστία 5-5) και 59% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 5 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
30′–45′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 45′.
45′–60′: πίεσε με 73% της πίεσης → χωρίς γκολ.
75′–90′: δέχτηκε το 70% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Φράιμπουργκ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Άουγκσμπουργκ (2-1) είχε το 42% των σουτ (10 έναντι 14, στην εστία 2-5) και 45% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 1 από 5 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: δέχτηκε το 83% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 1 (Τράμπζονσπορ) · 2.45 → 2.40 (-2%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · Parken Stadium · World

Κοπεγχάγη – FC Ιμπερια 1999

Conference League · αύριο 22:00 · Parken Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 60%Κοπεγχάγη
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚοπεγχάγηΙΙΙΝΝ
FC Ιμπερια 1999ΗΝΙΝΙ
Poisson Over 1.5 77%1 60% · Χ 25% · 2 15%Over 2.5 51% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κοπεγχάγη είναι 10η με 4 βαθμούς, FC Ιμπερια 1999 29η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κοπεγχάγη βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα FC Ιμπερια 1999: FC Ιμπερια 1999 δέχτηκε 17 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κοπεγχάγη
71%
16.3 - 6.85.8 - 2.826%0/46.51.5🟥 0/1
FC Ιμπερια 1999
31%
5.8 - 12.81.8 - 467%1/530.7–
Κοπεγχάγη · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σενέρνιουσκε (2-0) είχε το 76% των σουτ (13 έναντι 4, στην εστία 4-1) και 66% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 20′.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 40′.
45′–60′: πίεσε με 83% της πίεσης → χωρίς γκολ.
FC Ιμπερια 1999 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ντιναμό Τμπιλισι (0-0) είχε το 21% των σουτ (3 έναντι 11, στην εστία 0-4) και 44% κατοχή.
Δεν είχε σουτ στην εστία, η άμυνα δέχτηκε 4 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
15′–30′: δέχτηκε το 89% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Διπλή X2 · 4.33 → 5.00 (+15.5%)▲ 2 (FC Ιμπερια 1999) · 15.00 → 17.00 (+13.3%)▲ Γκολ-Γκολ · 2.00 → 2.10 (+5%)▲ Χ (ισοπαλία) · 6.25 → 6.50 (+4%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · Coliseum · World

Χετάφε – Μπράιτον

Conference League · αύριο 22:00 · Coliseum. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 46%Μπράιτον
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΧετάφεΙΗΗΝΝ
ΜπράιτονΝΙΗΙΝ
Poisson Over 1.5 83%1 28% · Χ 26% · 2 46%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπράιτον είναι 9η με 4 βαθμούς, Χετάφε 30η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπράιτον βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Χετάφε: Χετάφε δέχτηκε 10 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Χετάφε
50%
12.8 - 12.84.3 - 4.535%0/46.51.2🟥 2/1
Μπράιτον
57%
15.4 - 11.84.4 - 3.436%2/551.5–
Χετάφε · τελευταίος αγώνας
Με Σεβίλλη (3-1) είχε το 50% των σουτ (11 έναντι 11, στην εστία 5-4) και 47% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 90′ για Σεβίλλη (Manuel Bueno Sebastián): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~1 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
15′–30′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 19′.
30′–45′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: πίεσε με 75% της πίεσης → γκολ στο 68′, 73′.
Μπράιτον · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μάντσεστερ Σίτι (1-0) είχε το 26% των σουτ (7 έναντι 20, στην εστία 3-5) και 38% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 5 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
0′–15′: πίεσε με 80% της πίεσης → γκολ στο 11′.
15′–30′: δέχτηκε το 89% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Διπλή 1X · 2.20 → 2.30 (+4.5%)▼ Διπλή 12 · 1.28 → 1.25 (-2.3%)▼ Διπλή X2 · 1.14 → 1.12 (-1.8%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · AIL Arena · World

Λουγκάνο – Κάουνο Ζαλγκιρις

Conference League · αύριο 22:00 · AIL Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.586% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 57%Λουγκάνο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 66%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΛουγκάνοΝΝΝΝΝ
Κάουνο ΖαλγκιριςΗΝΗΙΝ
Poisson Over 1.5 86%1 57% · Χ 23% · 2 20%Over 2.5 66% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λουγκάνο είναι 2η με 6 βαθμούς, Κάουνο Ζαλγκιρις 36η με 0, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λουγκάνο βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κάουνο Ζαλγκιρις: Κάουνο Ζαλγκιρις δέχτηκε 11 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Λουγκάνο έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λουγκάνο
41%
10.8 - 15.64.4 - 5.277%0/52.81.2–
Κάουνο Ζαλγκιρις
20%
4.7 - 18.31 - 5.367%0/30.30.5–
Λουγκάνο · τελευταίος αγώνας
Με Βασιλεία (2-1) είχε το 36% των σουτ (12 έναντι 21, στην εστία 7-5) και 37% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 1 από 5 σουτ στην εστία.
30′–45′: δέχτηκε το 82% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 37′.
Κάουνο Ζαλγκιρις · τελευταίος αγώνας
Με Μπραν (1-4) είχε το 37% των σουτ (11 έναντι 19, στην εστία 2-7) και 32% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 4 από 7 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 7′, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 12′.
30′–45′: δέχτηκε το 94% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 40′.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Διπλή X2 · 4.50 → 4.33 (-3.8%)▲ Διπλή 1X · 1.03 → 1.04 (+1%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 86%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · Stade Louis II · World

Μονακό – Νόρτσιελαντ

Conference League · αύριο 22:00 · Stade Louis II. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 50%Μονακό
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜονακόΝΗΝΙΗ
ΝόρτσιελαντΙΙΙΝΗ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 84%1 50% · Χ 25% · 2 25%Over 2.5 62% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μονακό είναι 6η με 6 βαθμούς, Νόρτσιελαντ 19η με 2, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μονακό βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Νόρτσιελαντ: Νόρτσιελαντ δέχτηκε 18 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μονακό
51%
12.8 - 12.44.6 - 4.230%0/53.81.2🟥 0/1
Νόρτσιελαντ
54%
15.3 - 137.3 - 628%0/46.31.8🟥 1/0
Μονακό · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Παρί FC (1-3) είχε το 33% των σουτ (9 έναντι 18, στην εστία 2-10) και 56% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 3 από 10 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
15′–30′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: δέχτηκε το 79% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 38′, 44′.
Νόρτσιελαντ · τελευταίος αγώνας
Με Μίντιλαντ (2-3) είχε το 65% των σουτ (24 έναντι 13, στην εστία 12-4) και 52% κατοχή.
Από 12 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 3 από 4 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 73% της πίεσης → γκολ στο 6′.
15′–30′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 87% της πίεσης → γκολ στο 34′.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Νόρτσιελαντ) · 6.00 → 6.50 (+8.3%)▲ Under 1.5 · 6.00 → 6.50 (+8.3%)▲ Under 2.5 · 2.70 → 2.88 (+6.7%)▲ Διπλή X2 · 2.62 → 2.75 (+5%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · Olympic Stadium of Athens · World

Παναθηναϊκός – ΤΣΣΚΑ Σόφιας

Conference League · αύριο 22:00 · Olympic Stadium of Athens. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 49%Παναθηναϊκός
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 59%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΠαναθηναϊκόςΝΝΝΝΝ
ΤΣΣΚΑ ΣόφιαςΗΝΙΝΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 83%1 49% · Χ 26% · 2 26%Over 2.5 59% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Παναθηναϊκός είναι 1η με 6 βαθμούς, ΤΣΣΚΑ Σόφιας 23η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Παναθηναϊκός βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα ΤΣΣΚΑ Σόφιας: ΤΣΣΚΑ Σόφιας δέχτηκε 11 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Παναθηναϊκός έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Παναθηναϊκός
68%
19 - 8.85.8 - 1.357%0/47.32.7🟥 1/0
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
66%
21 - 10.87.3 - 4.517%2/47.52🟥 0/1
Παναθηναϊκός · τελευταίος αγώνας
Με ΑΕΚ (2-0) είχε το 52% των σουτ (16 έναντι 15, στην εστία 3-2) και 40% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 70′ για Παναθηναϊκός (Kings Kangwa): έπαιξε με 10 για ~20 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: πίεσε με 80% της πίεσης → γκολ στο 1′.
30′–45′: πίεσε με 69% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 88% της πίεσης → γκολ στο 49′.
ΤΣΣΚΑ Σόφιας · τελευταίος αγώνας
Με Σλαβια Σόφιας (0-0) είχε το 84% των σουτ (38 έναντι 7, στην εστία 12-4) και 71% κατοχή.
Από 12 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 4 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: πίεσε με 83% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 90% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (ΤΣΣΚΑ Σόφιας) · 5.75 → 6.50 (+13%)▲ Διπλή X2 · 2.38 → 2.62 (+10.1%)▼ 1 (Παναθηναϊκός) · 1.53 → 1.45 (-5.2%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.00 → 1.91 (-4.5%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · Skonto stadions · World

Ριγκα – FK Τζαμπλονεκ

Conference League · αύριο 22:00 · Skonto stadions. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.580% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 53%Ριγκα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΡιγκαΙΝΙΝΙ
FK ΤζαμπλονεκΗΗΙΝΗ
Poisson Over 1.5 80%1 53% · Χ 26% · 2 21%Over 2.5 55% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ριγκα είναι 21η με 2 βαθμούς, FK Τζαμπλονεκ 24η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ριγκα βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα FK Τζαμπλονεκ: FK Τζαμπλονεκ δέχτηκε 11 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ριγκα
67%
19 - 9.46.8 - 2.826%0/55.82🟥 0/2
FK Τζαμπλονεκ
43%
13 - 17.44.4 - 5.627%1/54.21.4–
Ριγκα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ογκρε Γιουνάιτεντ (0-0) είχε το 71% των σουτ (24 έναντι 10, στην εστία 6-2) και 73% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 86′ για Ογκρε Γιουνάιτεντ (aleksejs kudelkins): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~4 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
30′–45′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 94% της πίεσης → χωρίς γκολ.
FK Τζαμπλονεκ · τελευταίος αγώνας
Με Σλάβια Πράγας (0-5) είχε το 41% των σουτ (11 έναντι 16, στην εστία 1-9) και 44% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 5 από 9 σουτ στην εστία.
30′–45′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 41′.
45′–61′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 57′.
61′–75′: δέχτηκε το 85% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 66′, 75′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 80%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · Daio Wasabi Stayen · World

Σεντ Τρουιντεν – Μπραν

Conference League · αύριο 22:00 · Daio Wasabi Stayen. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 38%Σεντ Τρουιντεν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σεντ ΤρουιντενΝΝΝΗΗ
ΜπρανΗΝΗΝΝ
Poisson Over 1.5 84%1 38% · Χ 26% · 2 35%Over 2.5 62% · Γκολ-Γκολ 65%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπραν είναι 3η με 6 βαθμούς, Σεντ Τρουιντεν 7η με 6, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπραν βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπραν: Μπραν δέχτηκε 13 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σεντ Τρουιντεν
54%
12.4 - 10.43.8 - 2.453%1/54.41.6–
Μπραν
50%
16 - 165.5 - 5.545%0/45.82.1–
Σεντ Τρουιντεν · τελευταίος αγώνας
Με OH Λέουβεν (1-2) είχε το 52% των σουτ (22 έναντι 20, στην εστία 7-3) και 61% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 94% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 80% της πίεσης → γκολ στο 46′, δέχτηκε στο 53′.
60′–75′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Μπραν · τελευταίος αγώνας
Με Μόλντε (3-2) είχε το 46% των σουτ (13 έναντι 15, στην εστία 5-4) και 33% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 1′.
15′–30′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 23′.
30′–45′: δέχτηκε το 90% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · De Grolsch Veste · World

Τβέντε – Παφος

Conference League · αύριο 22:00 · De Grolsch Veste. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 64%Τβέντε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ2–012%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΤβέντεΝΗΝΝΝ
ΠαφοςΗΙΙΙΙ
Poisson Over 1.5 79%1 64% · Χ 23% · 2 13%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 51%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Τβέντε είναι 5η με 6 βαθμούς, Παφος 27η με 1, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τβέντε βάζει 2.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Παφος: Παφος δέχτηκε 10 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.0 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Τβέντε έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Τβέντε
74%
22.2 - 7.67.2 - 2.247%1/56.23.3🟥 1/2
Παφος
49%
12.3 - 12.55.5 - 418%0/46.51.5–
Τβέντε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Εξέλσιορ (9-0) είχε το 100% των σουτ (27 έναντι 0, στην εστία 15-0) και 80% κατοχή.
Από 15 σουτ στην εστία έβαλε 9 γκολ, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 5′ για Εξέλσιορ (Nesto groen): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~85 λεπτά, από πολύ νωρίς, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 12′.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 32′, 33′, 39′, 45′.
Παφος · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Απολον Λιμασολ (2-2) είχε το 44% των σουτ (11 έναντι 14, στην εστία 6-8) και 40% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 2 από 8 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 28′.
30′–45′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 37′.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.00 → 1.91 (-4.5%)▲ Γκολ-Γκολ · 1.73 → 1.80 (+4%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Conference League
05/11/2026 · 22:00 · Stadionul Ion Oblemenco · World

Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα – Εγκνατια Ρογκοζινε

Conference League · αύριο 22:00 · Stadionul Ion Oblemenco. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 53%Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ουνιβερσιτάτεα ΚραϊόβαΝΝΝΙΝ
Εγκνατια ΡογκοζινεΝΙΗΝΝ
Poisson Over 1.5 79%1 53% · Χ 26% · 2 21%Over 2.5 55% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα είναι 11η με 4 βαθμούς, Εγκνατια Ρογκοζινε 20η με 2, μετά από 2 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα βάζει 2.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Εγκνατια Ρογκοζινε: Εγκνατια Ρογκοζινε δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
73%
13.5 - 56.5 - 2.346%0/43.51.4🟥 0/1
Εγκνατια Ρογκοζινε
58%
11 - 87 - 214%0/130.7🟥 0/1
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα · τελευταίος αγώνας
Με FC Μποτοσανι (2-1) είχε το 62% των σουτ (8 έναντι 5, στην εστία 2-2) και 55% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
31′–45′: πίεσε με 88% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Εγκνατια Ρογκοζινε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Όρχους (1-1) είχε το 58% των σουτ (11 έναντι 8, στην εστία 7-2) και 66% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 3′ για Όρχους (E. Kahl): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~87 λεπτά, από πολύ νωρίς, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
15′–30′: πίεσε με 91% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Εγκνατια Ρογκοζινε) · 6.00 → 6.50 (+8.3%)▲ Over 3.5 · 2.62 → 2.75 (+5%)▲ Χ (ισοπαλία) · 4.33 → 4.50 (+3.9%)▼ 1 (Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα) · 1.50 → 1.45 (-3.3%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Οι εκτιμήσεις είναι στατιστικές, όχι βεβαιότητα. 18+ · Παίξε υπεύθυνα.

👆Επάνω