Αγώνες › Αναλύσεις

🔎 Αναλύσεις · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου

Η δική μας εκτίμηση για κάθε αγώνα, γραμμένη από τα δεδομένα του MyGoal90: φόρμα, προϊστορία, βαθμολογία, μοντέλο Poisson / Dixon-Coles, Best stats, πόσο πίεσαν οι ομάδες στους τελευταίους αγώνες και τι λένε οι αποδόσεις. Δικά μας, όχι αντιγραφή.

‹ Χθες · Αύριο › · Ειδήσεις

📋 Οι αναλύσεις της ημέρας 40

Division Profesional - Clausura
  1. 00:00 Ρουμπιο NU – Σπορτιβο Λουκουενο Over 1.5 70% · 1X2 1
Brasileirão
  1. 00:30 Παλμέιρας – Ρεμο Over 1.5 66% · 1X2 1
  2. 02:30 Κρουζέιρο – Μπαχια Over 1.5 78% · 1X2 1
Copa de la División Profesional
  1. 01:00 Μπολιβαρ – Ρεάλ Ποτοσι Over 1.5 80% · 1X2 1
Australian Championship
  1. 10:30 Κανμπερα FC – Σιντνέι Γιουνάιτεντ Over 1.5 75% · 1X2 2
Persha Liga
  1. 11:30 Ινχουλετς – Κουλικιβ Over 1.5 77% · 1X2 2
Liga 3
  1. 12:00 Μπετλεμι – Γκονιο Over 1.5 80% · 1X2 2
Eredivisie
  1. 21:00 Βίλεμ ΙΙ – Ζβόλε Over 1.5 88% · 1X2 2
Bundesliga
  1. 21:30 Αμβούργο – Γκλάντμπαχ Over 1.5 84% · 1X2 2
Jupiler Pro League
  1. 21:45 Σταντάρ Λιέγης – SK Μπεβερεν Over 1.5 83% · 1X2 1
Championship
  1. 22:00 Ντέρби – Μπόλτον Over 1.5 78% · 1X2 2
La Liga
  1. 22:00 Σεβίλλη – Αλαβές Over 1.5 79% · 1X2 1
Primeira Liga
  1. 22:45 Φαμαλικάο – Αρόουκα Over 1.5 64% · 1X2 2

⭐ Τα καλύτερα στατιστικά μας · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου

  1. Χουντερς – Ντερεν 10:00 · Premier League — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5 · 5/5)
  2. Ουλαανμπααταρ – Σεντραλ Σταλιονς 07:00 · Premier League — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5 · 5/5)
  3. Αμβούργο – Γκλάντμπαχ 21:30 · Bundesliga — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5 · 5/5)
  4. Σταντάρ Λιέγης – SK Μπεβερεν 21:45 · Jupiler Pro League — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5 · 5/5)
  5. Ιντερ Σαν Καρλος – CS Καρταγκινες 01:00 · Primera División — 💎 Γκολ 1ο ημ. (5/5 · 5/5)
  6. Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε – Αντοφαγκαστα 00:00 · Copa Chile — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5 · 5/5)
  7. Μπολιβαρ – Ρεάλ Ποτοσι 01:00 · Copa de la División Profesional — 💎 Under 4.5 (5/5 · 5/5 · 5/5)
  8. Κανκουν – Πιρατας 03:00 · Liga de Expansión MX — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5)
  9. Χαποελ Ιρονι Καρμιελ – Ιρονι Μπακα Ελ Γκαρμπιγια 10:30 · Liga Alef — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  10. PSIM Γιογκιακαρτα – Ντεβα Γιουνάιτεντ 10:30 · Liga 1 — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5 · 4/4)

Division Profesional - Clausura

Ανάλυση · Division Profesional - Clausura
06/11/2026 · 00:00 · Estadio La Arboleda · Paraguay

Ρουμπιο NU – Σπορτιβο Λουκουενο

Division Profesional - Clausura · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 00:00 · Estadio La Arboleda. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.570% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 39%Ρουμπιο NU
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ρουμπιο NUΝΙΗΗΝ
Σπορτιβο ΛουκουενοΗΝΗΗΗ
Poisson Over 1.5 70%1 39% · Χ 31% · 2 29%Over 2.5 42% · Γκολ-Γκολ 49%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σπορτιβο Λουκουενο κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σπορτιβο Λουκουενο 2-1 Ρουμπιο NU.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σπορτιβο Λουκουενο είναι 9η με 16 βαθμούς, Ρουμπιο NU 10η με 16, μετά από 17 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σπορτιβο Λουκουενο βάζει 1.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σπορτιβο Λουκουενο: Σπορτιβο Λουκουενο δέχτηκε 16 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.6 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρουμπιο NU
46%
14 - 16.64.6 - 4.226%1/54.81.4🟥 1/0
Σπορτιβο Λουκουενο
56%
16.3 - 12.85.3 - 514%0/46.81.5🟥 1/0
Ρουμπιο NU · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σπορτιβο Τρινιντενσε (4-2) είχε το 56% των σουτ (18 έναντι 14, στην εστία 7-3) και 47% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
Σπορτιβο Λουκουενο · τελευταίος αγώνας
Με Νασιοναλ Ασουνσιον (0-3) είχε το 37% των σουτ (7 έναντι 12, στην εστία 3-7) και 47% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 3 από 7 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 48′ για Σπορτιβο Λουκουενο (Aldo Maiz): έπαιξε με 10 για ~42 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
75′–90′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 70%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Copa Chile

Ανάλυση · Copa Chile
06/11/2026 · 00:00 · Chile

Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε – Αντοφαγκαστα

Copa Chile · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 00:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 37%Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ουνιβερσιδάδ ντε ΤσίλεΙΗΝΝΗ
ΑντοφαγκασταΝΝΝΙΝ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 82%1 37% · Χ 27% · 2 36%Over 2.5 58% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε 2-1 Αντοφαγκαστα.
  • Σταθερή επίθεση: Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Αντοφαγκαστα: Αντοφαγκαστα δέχτηκε 9 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε
68%
8.8 - 4.24 - 255%1/53.41.2🟥 0/2
Αντοφαγκαστα
–%
0 - 00 - 0–0/200🟥 1/0
Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ου. Κατολικα (0-1) είχε το 63% των σουτ (10 έναντι 6, στην εστία 0-2) και 70% κατοχή.
Δεν είχε σουτ στην εστία, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 4′.
Αντοφαγκαστα · τελευταίος αγώνας
Με Σαν Μαρκος ντε Αρικα (3-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Υπήρξε κόκκινη κάρτα (Αντοφαγκαστα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Brasileirão

Ανάλυση · Brasileirão
06/11/2026 · 00:30 · Nubank Parque · Brazil

Παλμέιρας – Ρεμο

Brasileirão · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 00:30 · Nubank Parque. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.566% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 58%Παλμέιρας
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–016%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΠαλμέιραςΝΗΝΙΝ
ΡεμοΙΙΙΗΝ
💎 Under 3.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 66%1 58% · Χ 28% · 2 14%Over 2.5 38% · Γκολ-Γκολ 39%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Παλμέιρας είναι 2η με 70 βαθμούς, Ρεμο 19η με 29, μετά από 33 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Παλμέιρας βάζει 1.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ρεμο: Ρεμο δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Παλμέιρας
55%
15 - 12.24 - 3.225%2/55.21.6🟥 1/1
Ρεμο
51%
15 - 14.44.8 - 4.217%1/57.60.8–
Παλμέιρας · τελευταίος αγώνας
Με Βάσκο ντα Γκάμα (1-0) είχε το 76% των σουτ (19 έναντι 6, στην εστία 4-1) και 60% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 77′ για Βάσκο ντα Γκάμα (Alan Saldivia): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~13 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: πίεσε με 80% της πίεσης → γκολ στο 24′.
60′–75′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Ρεμο · τελευταίος αγώνας
Με Μποταφόγκο (2-1) είχε το 46% των σουτ (11 έναντι 13, στην εστία 4-2) και 35% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
15′–30′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: πίεσε με 83% της πίεσης → γκολ στο 54′.
60′–75′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 66%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Brasileirão
06/11/2026 · 02:30 · Estádio Mineirão · Brazil

Κρουζέιρο – Μπαχια

Brasileirão · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 02:30 · Estádio Mineirão. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.578% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 47%Κρουζέιρο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 52%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚρουζέιροΝΗΝΝΝ
ΜπαχιαΗΝΗΙΝ
Poisson Over 1.5 78%1 47% · Χ 28% · 2 25%Over 2.5 52% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Κρουζέιρο κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μπαχια 1-2 Κρουζέιρο.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κρουζέιρο είναι 3η με 57 βαθμούς, Μπαχια 6η με 53, μετά από 33 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κρουζέιρο βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπαχια: Μπαχια δέχτηκε 15 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.5 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κρουζέιρο
51%
17.4 - 16.47.6 - 4.626%1/56.22.1🟥 0/1
Μπαχια
41%
12.8 - 18.62.4 - 942%0/55.61.5🟥 0/1
Κρουζέιρο · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ατλέτικο Μινέιρο (1-0) είχε το 50% των σουτ (17 έναντι 17, στην εστία 6-2) και 45% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.
Μπαχια · τελευταίος αγώνας
Με Σάο Πάολο (3-2) είχε το 48% των σουτ (13 έναντι 14, στην εστία 4-6) και 47% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 2 από 6 σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 78%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Serie B

Ανάλυση · Serie B
06/11/2026 · 00:30 · Estadio Santa Cruz · Brazil

Μποταφογκο SP – Λοντρινα

Serie B · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 00:30 · Estadio Santa Cruz. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.574% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 46%Μποταφογκο SP
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μποταφογκο SPΝΝΝΝΙ
ΛοντριναΗΙΝΗΗ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 74%1 46% · Χ 29% · 2 25%Over 2.5 47% · Γκολ-Γκολ 52%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Μποταφογκο SP κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Λοντρινα 1-2 Μποταφογκο SP.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μποταφογκο SP είναι 12η με 48 βαθμούς, Λοντρινα 18η με 32, μετά από 36 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μποταφογκο SP βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λοντρινα: Λοντρινα δέχτηκε 17 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μποταφογκο SP
46%
12.4 - 14.83.6 - 439%2/56.61.1🟥 0/1
Λοντρινα
43%
14.8 - 19.64 - 7.630%1/54.61.8–
Μποταφογκο SP · τελευταίος αγώνας
Με Σπορτ Ρεσιφε (1-1) είχε το 62% των σουτ (18 έναντι 11, στην εστία 1-4) και 54% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 39′, δέχτηκε στο 45′.
Λοντρινα · τελευταίος αγώνας
Με Αμερικα Μινάιρο (1-3) είχε το 70% των σουτ (16 έναντι 7, στην εστία 3-5) και 53% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 3 από 5 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: δέχτηκε το 82% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 21′, 30′.
30′–45′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 74%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Primera División

Ανάλυση · Primera División
06/11/2026 · 01:00 · Estadio Municipal Ester Roa Concepcion · Chile

Ουνιβερσιδάδ ντε Κονσεψιον – Ο'Χιγκινς

Primera División · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 01:00 · Estadio Municipal Ester Roa Concepcion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.569% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 42%Ο'Χιγκινς
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 59%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ουνιβερσιδάδ ντε ΚονσεψιονΗΗΙΗΗ
Ο'ΧιγκινςΝΝΗΙΝ
Poisson Over 1.5 69%1 27% · Χ 31% · 2 42%Over 2.5 41% · Γκολ-Γκολ 48%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ο'Χιγκινς είναι 12η με 31 βαθμούς, Ουνιβερσιδάδ ντε Κονσεψιον 15η με 23, μετά από 26 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ο'Χιγκινς βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ο'Χιγκινς: Ο'Χιγκινς δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ουνιβερσιδάδ ντε Κονσεψιον
47%
13.4 - 15.23 - 720%0/55.81.1🟥 2/1
Ο'Χιγκινς
56%
9.4 - 7.42.6 - 2.838%1/530.6🟥 1/1
Ουνιβερσιδάδ ντε Κονσεψιον · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κόλο Κόλο (1-6) είχε το 46% των σουτ (11 έναντι 13, στην εστία 1-10) και 28% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 6 από 10 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 57′ για Ουνιβερσιδάδ ντε Κονσεψιον (Benjamín Sáez): έπαιξε με 10 για ~33 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Ο'Χιγκινς · τελευταίος αγώνας
Με Νουμπλενσε (1-0) είχε το 48% των σουτ (12 έναντι 13, στην εστία 3-3) και 46% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 3 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 45′ για Ο'Χιγκινς (Arnaldo Castillo): έπαιξε με 10 για ~45 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 88′ για Νουμπλενσε (Joaquín González): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~2 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 69%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Primera División
06/11/2026 · 01:00 · Costa-Rica

Ιντερ Σαν Καρλος – CS Καρταγκινες

Primera División · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 01:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 38%Ιντερ Σαν Καρλος
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ιντερ Σαν ΚαρλοςΙΝΗΗΗ
CS ΚαρταγκινεςΝΝΗΙΝ
💎 Γκολ 1ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 82%1 38% · Χ 27% · 2 35%Over 2.5 58% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: CS Καρταγκινες είναι 2η με 27 βαθμούς, Ιντερ Σαν Καρλος 7η με 18, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: CS Καρταγκινες βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα CS Καρταγκινες: CS Καρταγκινες δέχτηκε 18 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.8 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Ιντερ Σαν Καρλος έχει 3 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ιντερ Σαν Καρλος
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Ιντερ Σαν Καρλος · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Πουνταρενας FC (1-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Primera División
06/11/2026 · 04:00 · Estadio Carlos Alvarado · Costa-Rica

CS Χερεντιανο – Ντεπορτιβο Σαπρισα

Primera División · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 04:00 · Estadio Carlos Alvarado. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.570% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 35%CS Χερεντιανο
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

CS ΧερεντιανοΗΙΝΝΗ
Ντεπορτιβο ΣαπρισαΗΙΗΝΙ
💎 Under 4.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 70%1 35% · Χ 31% · 2 34%Over 2.5 42% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ντεπορτιβο Σαπρισα είναι 3η με 25 βαθμούς, CS Χερεντιανο 8η με 14, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: CS Χερεντιανο βάζει 1.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα CS Χερεντιανο: CS Χερεντιανο δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
CS Χερεντιανο
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ντεπορτιβο Σαπρισα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
CS Χερεντιανο · τελευταίος αγώνας
Με Σαν Καρλος (0-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Ντεπορτιβο Σαπρισα · τελευταίος αγώνας
Με LD Αλατζουελενσε (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 70%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Liga MX Femenil

Ανάλυση · Liga MX Femenil
06/11/2026 · 01:00 · Estadio Victoria · Mexico

Νεκαξα Β – Ατλας Β

Liga MX Femenil · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 01:00 · Estadio Victoria. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 61%Ατλας Β
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 67%
Πιθανότερο σκορ1–210%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Νεκαξα ΒΗΗΗΗΗ
Ατλας ΒΝΗΙΝΗ
Poisson Over 1.5 87%1 18% · Χ 21% · 2 61%Over 2.5 67% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ατλας Β κέρδισε 6 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ατλας Β 3-2 Νεκαξα Β.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ατλας Β είναι 13η με 16 βαθμούς, Νεκαξα Β 18η με 0, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ατλας Β βάζει 0.8 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Νεκαξα Β: Νεκαξα Β δέχτηκε 33 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (3.7 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga MX Femenil
06/11/2026 · 03:06 · Estadio La Corregidora · Mexico

Κουερεταρο Β – Τολουκα Β

Liga MX Femenil · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 03:06 · Estadio La Corregidora. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 66%Τολουκα Β
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ0–211%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Κουερεταρο ΒΗΗΗΗΗ
Τολουκα ΒΝΝΙΝΗ
Poisson Over 1.5 84%1 13% · Χ 21% · 2 66%Over 2.5 62% · Γκολ-Γκολ 55%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Τολουκα Β είναι 6η με 26 βαθμούς, Κουερεταρο Β 16η με 6, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τολουκα Β βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κουερεταρο Β: Κουερεταρο Β δέχτηκε 24 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (2.4 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Κουερεταρο Β έχει 5 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κουερεταρο Β
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κουερεταρο Β · τελευταίος αγώνας
Με Πατσουκα Β (0-5) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga MX Femenil
06/11/2026 · 05:10 · Estadio Corona · Mexico

Σαντος Λαγκουνα Β – Τιτζουανα Β

Liga MX Femenil · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 05:10 · Estadio Corona. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Σαντος Λαγκουνα Β
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σαντος Λαγκουνα ΒΗΝΙΗΝ
Τιτζουανα ΒΗΝΙΙΗ
Poisson Over 1.5 84%1 44% · Χ 26% · 2 30%Over 2.5 62% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Τιτζουανα Β κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σαντος Λαγκουνα Β 1-3 Τιτζουανα Β.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σαντος Λαγκουνα Β είναι 9η με 19 βαθμούς, Τιτζουανα Β 14η με 11, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τιτζουανα Β βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Τιτζουανα Β: Τιτζουανα Β δέχτηκε 22 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (2.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Τιτζουανα Β
–%
0 - 00 - 0–0/200🟥 1/0
Τιτζουανα Β · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Πουεμπλα Β (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Υπήρξε κόκκινη κάρτα (Τιτζουανα Β).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Copa de la División Profesional

Ανάλυση · Copa de la División Profesional
06/11/2026 · 01:00 · Estadio Hernando Siles · Bolivia

Μπολιβαρ – Ρεάλ Ποτοσι

Copa de la División Profesional · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 01:00 · Estadio Hernando Siles. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.580% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 50%Μπολιβαρ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜπολιβαρΝΝΗΝΝ
Ρεάλ ΠοτοσιΝΝΝΗΙ
💎 Under 4.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 80%1 50% · Χ 27% · 2 23%Over 2.5 55% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Μπολιβαρ κέρδισε 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μπολιβαρ 2-1 Ρεάλ Ποτοσι.
  • Σταθερή επίθεση: Μπολιβαρ βάζει 2.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπολιβαρ: Μπολιβαρ δέχτηκε 10 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπολιβαρ
53%
18.7 - 16.35 - 727%2/35.31.8–
Ρεάλ Ποτοσι
63%
16.5 - 9.85.3 - 419%2/46.31.3🟥 0/4
Μπολιβαρ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Γκουαμπιρα (2-1) είχε το 54% των σουτ (19 έναντι 16, στην εστία 6-5) και 55% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 1 από 5 σουτ στην εστία.
Ρεάλ Ποτοσι · τελευταίος αγώνας
Με Ιντεπεντιεντε Πετρολερο (1-1) είχε το 73% των σουτ (24 έναντι 9, στην εστία 8-4) και 63% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 84′ για Ιντεπεντιεντε Πετρολερο (Richard Torrico): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~6 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 80%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Liga Nacional

Ανάλυση · Liga Nacional
06/11/2026 · 01:15 · Estadio Ruben Deras · Honduras

Ατλετικο Τσολομα – Ατλετικο Ιντεπεντιεντε

Liga Nacional · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 01:15 · Estadio Ruben Deras. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.576% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 56%Ατλετικο Τσολομα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ατλετικο ΤσολομαΝΗΝΝΗ
Ατλετικο ΙντεπεντιεντεΗΙΗΙΗ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 76%1 56% · Χ 26% · 2 18%Over 2.5 49% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ατλετικο Τσολομα είναι 8η με 13 βαθμούς, Ατλετικο Ιντεπεντιεντε 10η με 11, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ατλετικο Τσολομα βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ατλετικο Ιντεπεντιεντε: Ατλετικο Ιντεπεντιεντε δέχτηκε 12 γκολ σε 6 αγώνες εκτός έδρας (2.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ατλετικο Τσολομα
–%
0 - 00 - 0–0/200🟥 0/1
Ατλετικο Ιντεπεντιεντε
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ατλετικο Τσολομα · τελευταίος αγώνας
Με Γκενεσις (3-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 82′ για Γκενεσις (C. Guillen): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~8 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Ατλετικο Ιντεπεντιεντε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ολαντσο (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 76%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga Nacional
06/11/2026 · 03:30 · Estadio Yankel Rosenthal · Honduras

CD Μαραθον – Πλατενσε FC

Liga Nacional · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 03:30 · Estadio Yankel Rosenthal. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 65%CD Μαραθον
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ2–010%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

CD ΜαραθονΝΝΙΙΗ
Πλατενσε FCΗΝΗΗΗ
Poisson Over 1.5 84%1 65% · Χ 21% · 2 14%Over 2.5 62% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: CD Μαραθον κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη CD Μαραθον 3-0 Πλατενσε FC.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: CD Μαραθον είναι 4η με 22 βαθμούς, Πλατενσε FC 11η με 8, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: CD Μαραθον βάζει 1.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Πλατενσε FC: Πλατενσε FC δέχτηκε 27 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Πλατενσε FC
–%
0 - 00 - 0–0/100🟥 0/1
Πλατενσε FC · τελευταίος αγώνας
Με Τζουτικαλπα (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Υπήρξε κόκκινη κάρτα (Τζουτικαλπα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Copa Ecuador

Ανάλυση · Copa Ecuador
06/11/2026 · 02:00 · Estadio Banco Guayaquil · Ecuador

Ιντεπεντιεντε ντελ Βαλε – Ντελφιν SC

Copa Ecuador · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 02:00 · Estadio Banco Guayaquil. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.575% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 54%Ιντεπεντιεντε ντελ Βαλε
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 52%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ιντεπεντιεντε ντελ ΒαλεΝΗΙΝΝ
Ντελφιν SCΝΝΗΗΝ
Poisson Over 1.5 75%1 54% · Χ 27% · 2 19%Over 2.5 48% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ιντεπεντιεντε ντελ Βαλε κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ντελφιν SC 0-3 Ιντεπεντιεντε ντελ Βαλε.
  • Σταθερή επίθεση: Ιντεπεντιεντε ντελ Βαλε βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ντελφιν SC: Ντελφιν SC δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ιντεπεντιεντε ντελ Βαλε
54%
13.8 - 11.85 - 320%0/46.30.8–
Ντελφιν SC
55%
13.3 - 10.84 - 3.563%0/44.31.6🟥 0/1
Ιντεπεντιεντε ντελ Βαλε · τελευταίος αγώνας
Με LDU ντε Κουιτο (2-0) είχε το 60% των σουτ (18 έναντι 12, στην εστία 7-1) και 54% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 67′, 69′.
Ντελφιν SC · τελευταίος αγώνας
Με Ντεπορτιβο Κουενκα (3-1) είχε το 65% των σουτ (15 έναντι 8, στην εστία 4-1) και 61% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 1 από 1 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 45′ για Ντεπορτιβο Κουενκα (Carlos Arboleda): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~45 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: δέχτηκε το 86% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 3′.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 20′.
45′–60′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 75%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Primera B

Ανάλυση · Primera B
06/11/2026 · 02:00 · Estadio Sierra Nevada · Colombia

Ουνιόν Μαγκνταλενα – Ιντ. Γιουμπο

Primera B · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 02:00 · Estadio Sierra Nevada. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.562% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 35%Ουνιόν Μαγκνταλενα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 67%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ουνιόν ΜαγκνταλεναΙΝΝΙΙ
Ιντ. ΓιουμποΙΝΗΗΗ
Poisson Over 1.5 62%1 35% · Χ 34% · 2 31%Over 2.5 33% · Γκολ-Γκολ 43%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ουνιόν Μαγκνταλενα είναι 3η με 63 βαθμούς, Ιντ. Γιουμπο 7η με 47, μετά από 38 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ιντ. Γιουμπο βάζει 1.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ουνιόν Μαγκνταλενα: Ουνιόν Μαγκνταλενα δέχτηκε 10 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.0 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Ιντ. Γιουμπο έχει 3 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ιντ. Γιουμπο
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Ιντ. Γιουμπο · τελευταίος αγώνας
Με Ποπέιαν (2-4) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 62%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Premier League

Ανάλυση · Premier League
06/11/2026 · 02:00 · Jamaica

Αρνετ Γκαρντενς – Μουντ Πλισαντ Ακαντεμι

Premier League · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 02:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.578% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 45%Αρνετ Γκαρντενς
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 52%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Αρνετ ΓκαρντενςΗΙΙΝΙ
Μουντ Πλισαντ ΑκαντεμιΙΙΝΝΝ
Poisson Over 1.5 78%1 45% · Χ 28% · 2 27%Over 2.5 52% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Μουντ Πλισαντ Ακαντεμι κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μουντ Πλισαντ Ακαντεμι 1-0 Αρνετ Γκαρντενς.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μουντ Πλισαντ Ακαντεμι είναι 7η με 10 βαθμούς, Αρνετ Γκαρντενς 8η με 9, μετά από 6 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Αρνετ Γκαρντενς βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μουντ Πλισαντ Ακαντεμι: Μουντ Πλισαντ Ακαντεμι δέχτηκε 9 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 78%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Premier League
06/11/2026 · 07:00 · Mongolia

Ουλαανμπααταρ – Σεντραλ Σταλιονς

Premier League · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 07:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.593% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 54%Ουλαανμπααταρ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 80%
Πιθανότερο σκορ2–18%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΟυλαανμπααταρΝΝΝΝΝ
Σεντραλ ΣταλιονςΝΗΗΝΙ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 93%1 54% · Χ 20% · 2 25%Over 2.5 80% · Γκολ-Γκολ 77%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ουλαανμπααταρ κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σεντραλ Σταλιονς 0-1 Ουλαανμπααταρ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ουλαανμπααταρ είναι 1η με 31 βαθμούς, Σεντραλ Σταλιονς 2η με 25, μετά από 11 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ουλαανμπααταρ βάζει 3.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ουλαανμπααταρ: Ουλαανμπααταρ δέχτηκε 12 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.2 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 93%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Premier League
06/11/2026 · 10:00 · Mongolia

Χουντερς – Ντερεν

Premier League · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 10:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.596% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 54%Ντερεν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 87%
Πιθανότερο σκορ2–26%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΧουντερςΝΝΗΗΗ
ΝτερενΗΝΝΗΙ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 96%1 27% · Χ 19% · 2 54%Over 2.5 87% · Γκολ-Γκολ 83%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ντερεν κέρδισε 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ντερεν 2-0 Χουντερς.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ντερεν είναι 3η με 21 βαθμούς, Χουντερς 4η με 15, μετά από 11 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Χουντερς βάζει 4.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Χουντερς: Χουντερς δέχτηκε 26 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (2.6 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 96%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Premier League
06/11/2026 · 22:00 · Hill Dickinson Stadium · England

Έβερτον – Κόβεντρι

Premier League · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 22:00 · Hill Dickinson Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.571% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 42%Έβερτον
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 57%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΈβερτονΙΗΗΝΝ
ΚόβεντριΝΝΗΗΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 71%1 42% · Χ 31% · 2 28%Over 2.5 43% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Έβερτον είναι 7η με 13 βαθμούς, Κόβεντρι 16η με 9, μετά από 9 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Έβερτον βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κόβεντρι: Κόβεντρι δέχτηκε 10 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Έβερτον
38%
11.2 - 18.65 - 5.624%0/54.61.4🟥 0/1
Κόβεντρι
39%
11.2 - 17.43.2 - 3.856%1/53.20.9–
Έβερτον · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Νιούκαστλ (1-0) είχε το 48% των σουτ (16 έναντι 17, στην εστία 5-2) και 48% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 90′ για Νιούκαστλ (Jacob Ramsey): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~1 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
30′–45′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: πίεσε με 88% της πίεσης → γκολ στο 49′.
75′–90′: δέχτηκε το 90% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Κόβεντρι · τελευταίος αγώνας
Με Σάντερλαντ (3-1) είχε το 41% των σουτ (12 έναντι 17, στην εστία 4-2) και 43% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 37′.
60′–75′: δέχτηκε το 86% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 67′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 71%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Liga de Expansión MX

Ανάλυση · Liga de Expansión MX
06/11/2026 · 03:00 · Mexico

Κανκουν – Πιρατας

Liga de Expansión MX · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 03:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 43%Κανκουν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚανκουνΝΙΙΝΝ
ΠιραταςΝΗΝΝΙ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 79%1 43% · Χ 28% · 2 29%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 59%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Πιρατας είναι 4η με 25 βαθμούς, Κανκουν 5η με 25, μετά από 15 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κανκουν βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Πιρατας: Πιρατας δέχτηκε 11 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κανκουν
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Πιρατας
–%
0 - 00 - 0–0/100🟥 1/0
Κανκουν · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μινερος ντε Ζακατεκας (2-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Πιρατας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Τλαξκαλα (2-4) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Υπήρξε κόκκινη κάρτα (Πιρατας).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga de Expansión MX
06/11/2026 · 05:05 · Estadio Francisco Zarco · Mexico

Ντουρανγκο – Λεονες Νεγκρος UDG

Liga de Expansión MX · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 05:05 · Estadio Francisco Zarco. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 37%Ντουρανγκο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΝτουρανγκοΝΙΝΗΝ
Λεονες Νεγκρος UDGΝΙΗΝΝ
Poisson Over 1.5 83%1 37% · Χ 27% · 2 37%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 63%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Λεονες Νεγκρος UDG κέρδισε 2 από τις 3 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ντουρανγκο 1-2 Λεονες Νεγκρος UDG.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λεονες Νεγκρος UDG είναι 2η με 30 βαθμούς, Ντουρανγκο 7η με 24, μετά από 15 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ντουρανγκο βάζει 1.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ντουρανγκο: Ντουρανγκο δέχτηκε 11 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ντουρανγκο
–%
0 - 00 - 0–0/100🟥 0/1
Λεονες Νεγκρος UDG
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ντουρανγκο · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της CDS Ταμπικο Μαντερο (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Υπήρξε κόκκινη κάρτα (CDS Ταμπικο Μαντερο).
Λεονες Νεγκρος UDG · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Βεναντος FC (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

A-League Women

Ανάλυση · A-League Women
06/11/2026 · 10:00 · Australia

Αντελάιντε Γιουνάιτεντ Β – Βελινγκτον Φοενιξ Β

A-League Women · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 10:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.574% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 37%Βελινγκτον Φοενιξ Β
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Αντελάιντε Γιουνάιτεντ ΒΗΗΙΙΗ
Βελινγκτον Φοενιξ ΒΝΗΗΙΗ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 74%1 33% · Χ 30% · 2 37%Over 2.5 47% · Γκολ-Γκολ 54%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Βελινγκτον Φοενιξ Β κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Αντελάιντε Γιουνάιτεντ Β 0-2 Βελινγκτον Φοενιξ Β.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Αντελάιντε Γιουνάιτεντ Β είναι 7η με 2 βαθμούς, Βελινγκτον Φοενιξ Β 8η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Βελινγκτον Φοενιξ Β βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Βελινγκτον Φοενιξ Β: Βελινγκτον Φοενιξ Β δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 74%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Liga 1

Ανάλυση · Liga 1
06/11/2026 · 10:30 · Mandala Krida Stadium · Indonesia

PSIM Γιογκιακαρτα – Ντεβα Γιουνάιτεντ

Liga 1 · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 10:30 · Mandala Krida Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 45%Ντεβα Γιουνάιτεντ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

PSIM ΓιογκιακαρταΗΗΗΙΝ
Ντεβα ΓιουνάιτεντΙΝΗΝΝ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5 · 4/4Poisson Over 1.5 79%1 28% · Χ 28% · 2 45%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 58%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ντεβα Γιουνάιτεντ κέρδισε 2 από τις 4 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ντεβα Γιουνάιτεντ 1-0 PSIM Γιογκιακαρτα.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ντεβα Γιουνάιτεντ είναι 2η με 17 βαθμούς, PSIM Γιογκιακαρτα 15η με 5, μετά από 8 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ντεβα Γιουνάιτεντ βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα PSIM Γιογκιακαρτα: PSIM Γιογκιακαρτα δέχτηκε 15 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.5 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Australian Championship

Ανάλυση · Australian Championship
06/11/2026 · 10:30 · Deakin Stadium · Australia

Κανμπερα FC – Σιντνέι Γιουνάιτεντ

Australian Championship · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 10:30 · Deakin Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.575% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 50%Σιντνέι Γιουνάιτεντ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Κανμπερα FCΝΗΙΗΗ
Σιντνέι ΓιουνάιτεντΝΝΙΙΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 75%1 22% · Χ 28% · 2 50%Over 2.5 49% · Γκολ-Γκολ 52%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σιντνέι Γιουνάιτεντ είναι 2η με 6 βαθμούς, Κανμπερα FC 4η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κανμπερα FC βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κανμπερα FC: Κανμπερα FC δέχτηκε 13 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κανμπερα FC
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Σιντνέι Γιουνάιτεντ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κανμπερα FC · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σιντνέι Γιουνάιτεντ (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Σιντνέι Γιουνάιτεντ · τελευταίος αγώνας
Με Κανμπερα FC (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 75%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Liga Alef

Ανάλυση · Liga Alef
06/11/2026 · 10:30 · Israel

Χαποελ Ιρονι Καρμιελ – Ιρονι Μπακα Ελ Γκαρμπιγια

Liga Alef · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 10:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 40%Χαποελ Ιρονι Καρμιελ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Χαποελ Ιρονι ΚαρμιελΝΙΙΗΝ
Ιρονι Μπακα Ελ ΓκαρμπιγιαΝΗΗΝΗ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 79%1 40% · Χ 28% · 2 32%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 59%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Χαποελ Ιρονι Καρμιελ βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ιρονι Μπακα Ελ Γκαρμπιγια: Ιρονι Μπακα Ελ Γκαρμπιγια δέχτηκε 9 γκολ σε 7 αγώνες εκτός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ιρονι Μπακα Ελ Γκαρμπιγια
–%
0 - 00 - 0–0/100🟥 1/0
Ιρονι Μπακα Ελ Γκαρμπιγια · τελευταίος αγώνας
Με Χαποελ Ναζαρεθ Ιλιτ (1-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Υπήρξε κόκκινη κάρτα (Ιρονι Μπακα Ελ Γκαρμπιγια).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga Alef
06/11/2026 · 11:00 · Israel

Χαποελ Μπνάι Μουσμους – Μακαμπι Νεβε Σα'Αναν

Liga Alef · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 11:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.585% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 60%Μακαμπι Νεβε Σα'Αναν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 63%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Χαποελ Μπνάι ΜουσμουςΙΗΗΗΗ
Μακαμπι Νεβε Σα'ΑνανΗΝΗΝΝ
Poisson Over 1.5 85%1 17% · Χ 22% · 2 60%Over 2.5 63% · Γκολ-Γκολ 60%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Μακαμπι Νεβε Σα'Αναν βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 5 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Χαποελ Μπνάι Μουσμους: Χαποελ Μπνάι Μουσμους δέχτηκε 8 γκολ σε 5 αγώνες εντός έδρας (1.6 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Χαποελ Μπνάι Μουσμους έχει 4 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μακαμπι Νεβε Σα'Αναν
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μακαμπι Νεβε Σα'Αναν · τελευταίος αγώνας
Με Τιρα (2-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 85%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

A-League

Ανάλυση · A-League
06/11/2026 · 10:40 · Sydney Football Stadium · Australia

Σιντνέι – Σεντραλ Κοαστ Μαρινερς

A-League · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 10:40 · Sydney Football Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.572% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 49%Σιντνέι
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΣιντνέιΝΗΙΝΗ
Σεντραλ Κοαστ ΜαρινερςΗΗΙΗΙ
Poisson Over 1.5 72%1 49% · Χ 29% · 2 22%Over 2.5 45% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σιντνέι κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σεντραλ Κοαστ Μαρινερς 1-2 Σιντνέι.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σιντνέι είναι 5η με 4 βαθμούς, Σεντραλ Κοαστ Μαρινερς 10η με 2, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σιντνέι βάζει 0.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σεντραλ Κοαστ Μαρινερς: Σεντραλ Κοαστ Μαρινερς δέχτηκε 23 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σιντνέι
47%
7.8 - 8.81.8 - 2.343%0/42.80.7–
Σεντραλ Κοαστ Μαρινερς
35%
4.3 - 7.81.5 - 2.550%0/40.50.5–
Σιντνέι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μελμπουρνε Σίτι (1-2) είχε το 33% των σουτ (7 έναντι 14, στην εστία 2-4) και 50% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
30′–45′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 37′.
45′–60′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 46′.
60′–75′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 62′.
Σεντραλ Κοαστ Μαρινερς · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Βελινγκτον Φοενιξ (0-2) είχε το 28% των σουτ (5 έναντι 13, στην εστία 2-5) και 56% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 5 σουτ στην εστία.
45′–60′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 55′, 57′.
60′–75′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 72%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Central Youth League

Ανάλυση · Central Youth League
06/11/2026 · 11:00 · Poland

Αρκα Γκντινια U19 – Βισλα Κρακοβ U19

Central Youth League · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 11:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.590% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 44%Βισλα Κρακοβ U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 72%
Πιθανότερο σκορ1–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Αρκα Γκντινια U19ΗΗΗΝΗ
Βισλα Κρακοβ U19ΙΝΗΝΙ
Poisson Over 1.5 90%1 32% · Χ 24% · 2 44%Over 2.5 72% · Γκολ-Γκολ 72%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Αρκα Γκντινια U19 κέρδισε 3 από τις 5 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Αρκα Γκντινια U19 3-2 Βισλα Κρακοβ U19.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Βισλα Κρακοβ U19 είναι 4η με 21 βαθμούς, Αρκα Γκντινια U19 16η με 9, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Βισλα Κρακοβ U19 βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Βισλα Κρακοβ U19: Βισλα Κρακοβ U19 δέχτηκε 17 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Βισλα Κρακοβ U19
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Βισλα Κρακοβ U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σλασκ Βροκλαβ U19 (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 90%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Persha Liga

Ανάλυση · Persha Liga
06/11/2026 · 11:30 · Ukraine

Ινχουλετς – Κουλικιβ

Persha Liga · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 11:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 37%Κουλικιβ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 50%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΙνχουλετςΗΗΗΝΗ
ΚουλικιβΗΝΙΗΝ
Poisson Over 1.5 77%1 34% · Χ 29% · 2 37%Over 2.5 50% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κουλικιβ είναι 5η με 24 βαθμούς, Ινχουλετς 10η με 17, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κουλικιβ βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ινχουλετς: Ινχουλετς δέχτηκε 12 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κουλικιβ
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Κουλικιβ · τελευταίος αγώνας
Με UCSA (2-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Liga 3

Ανάλυση · Liga 3
06/11/2026 · 12:00 · Georgia

Μπετλεμι – Γκονιο

Liga 3 · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 12:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.580% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 62%Γκονιο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ0–211%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜπετλεμιΝΝΗΗΗ
ΓκονιοΝΗΝΝΝ
Poisson Over 1.5 80%1 14% · Χ 23% · 2 62%Over 2.5 55% · Γκολ-Γκολ 52%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Γκονιο είναι 4η με 47 βαθμούς, Μπετλεμι 16η με 16, μετά από 26 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γκονιο βάζει 1.5 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπετλεμι: Μπετλεμι δέχτηκε 25 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (2.5 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Γκονιο έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπετλεμι
21%
2.5 - 9.30.8 - 6.3167%0/400.3–
Γκονιο
58%
5.5 - 42.3 - 1.556%1/41.80.7–
Μπετλεμι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της FC Ιμπερια 1999 II (1-10) είχε το 12% των σουτ (3 έναντι 23, στην εστία 2-14) και 18% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 10 από 14 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 3′.
15′–30′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Γκονιο · τελευταίος αγώνας
Με Μερανι Τμπιλισι (3-0) είχε το 80% των σουτ (16 έναντι 4, στην εστία 4-0) και 60% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 82% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 58′.
75′–90′: πίεσε με 80% της πίεσης → γκολ στο 78′, 82′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 80%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Süper Lig

Ανάλυση · Süper Lig
06/11/2026 · 19:00 · Gaziantep Stadyumu · Turkey

Γκαζιαντέπ – Κασίμπασα

Süper Lig · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 19:00 · Gaziantep Stadyumu. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.578% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 45%Κασίμπασα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΓκαζιαντέπΗΗΗΝΗ
ΚασίμπασαΗΝΝΝΙ
Poisson Over 1.5 78%1 27% · Χ 28% · 2 45%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Γκαζιαντέπ κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Γκαζιαντέπ 2-1 Κασίμπασα.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κασίμπασα είναι 5η με 17 βαθμούς, Γκαζιαντέπ 16η με 8, μετά από 10 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κασίμπασα βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 6 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Γκαζιαντέπ: Γκαζιαντέπ δέχτηκε 13 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (1.6 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Γκαζιαντέπ
51%
13.8 - 134.5 - 511%0/44.80.9–
Κασίμπασα
53%
14.3 - 12.55.3 - 5.338%1/44.81.1🟥 0/1
Γκαζιαντέπ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Τράμπζονσπορ (0-2) είχε το 41% των σουτ (12 έναντι 17, στην εστία 5-5) και 41% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 5 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 75% της πίεσης → χωρίς γκολ, δέχτηκε στο 45′.
45′–60′: δέχτηκε το 73% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
75′–90′: πίεσε με 70% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Κασίμπασα · τελευταίος αγώνας
Με Μπεσίκτας (2-2) είχε το 67% των σουτ (16 έναντι 8, στην εστία 6-4) και 42% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
15′–30′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 28′.
45′–60′: πίεσε με 71% της πίεσης → γκολ στο 60′, δέχτηκε στο 47′.
75′–90′: πίεσε με 75% της πίεσης → γκολ στο 87′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 78%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Eredivisie

Ανάλυση · Eredivisie
06/11/2026 · 21:00 · Koning Willem II Stadion · Netherlands

Βίλεμ ΙΙ – Ζβόλε

Eredivisie · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 21:00 · Koning Willem II Stadion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.588% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 52%Ζβόλε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 70%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Βίλεμ ΙΙΗΗΗΝΗ
ΖβόλεΗΝΙΗΝ
Poisson Over 1.5 88%1 25% · Χ 23% · 2 52%Over 2.5 70% · Γκολ-Γκολ 69%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ζβόλε κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Βίλεμ ΙΙ 1-2 Ζβόλε.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ζβόλε είναι 14η με 11 βαθμούς, Βίλεμ ΙΙ 18η με 2, μετά από 11 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ζβόλε βάζει 1.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ζβόλε: Ζβόλε δέχτηκε 21 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (2.6 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Βίλεμ ΙΙ
34%
10 - 19.62.6 - 7.862%0/54.41.2🟥 1/0
Ζβόλε
53%
16 - 14.26 - 4.223%1/55.61.3–
Βίλεμ ΙΙ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Αϊντχόφεν (0-7) είχε το 17% των σουτ (4 έναντι 20, στην εστία 1-9) και 30% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 7 από 9 σουτ στην εστία.
15′–30′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 20′.
30′–45′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 44′.
45′–60′: δέχτηκε το 92% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 50′, 53′.
Ζβόλε · τελευταίος αγώνας
Με ADO Ντεν Χααγκ (1-0) είχε το 67% των σουτ (24 έναντι 12, στην εστία 5-3) και 34% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 3 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 88%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Bundesliga

Ανάλυση · Bundesliga
06/11/2026 · 21:30 · Volksparkstadion · Germany

Αμβούργο – Γκλάντμπαχ

Bundesliga · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 21:30 · Volksparkstadion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 40%Γκλάντμπαχ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΑμβούργοΝΝΗΗΗ
ΓκλάντμπαχΗΗΝΝΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 84%1 34% · Χ 26% · 2 40%Over 2.5 62% · Γκολ-Γκολ 65%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Αμβούργο είναι 15η με 9 βαθμούς, Γκλάντμπαχ 18η με 4, μετά από 8 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γκλάντμπαχ βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Αμβούργο: Αμβούργο δέχτηκε 15 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (1.9 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Αμβούργο έχει 3 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Αμβούργο
44%
13 - 16.83.4 - 635%1/54.41.5🟥 0/1
Γκλάντμπαχ
42%
11.2 - 15.24.6 - 5.630%2/53.81.2🟥 1/0
Αμβούργο · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Άιντραχτ Φρανκφούρτης (1-3) είχε το 44% των σουτ (12 έναντι 15, στην εστία 3-10) και 48% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 3 από 10 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 10′, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 14′.
15′–30′: πίεσε με 86% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 80% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Γκλάντμπαχ · τελευταίος αγώνας
Με Πάντερμπορν (0-0) είχε το 46% των σουτ (11 έναντι 13, στην εστία 4-4) και 42% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 4 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
15′–30′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: δέχτηκε το 89% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Serie A

Ανάλυση · Serie A
06/11/2026 · 21:45 · Stadio Pier Luigi Penzo · Italy

Βενέτσια – Ουντινέζε

Serie A · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 21:45 · Stadio Pier Luigi Penzo. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 37%Ουντινέζε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΒενέτσιαΗΝΗΗΗ
ΟυντινέζεΗΗΗΙΗ
Poisson Over 1.5 84%1 37% · Χ 26% · 2 37%Over 2.5 62% · Γκολ-Γκολ 65%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ουντινέζε κέρδισε 4 από τις 5 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ουντινέζε 2-1 Βενέτσια.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ουντινέζε είναι 19η με 5 βαθμούς, Βενέτσια 20η με 3, μετά από 10 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Βενέτσια βάζει 2.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ουντινέζε: Ουντινέζε δέχτηκε 13 γκολ σε 7 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Βενέτσια
42%
13.4 - 18.63.6 - 6.211%1/54.21.3🟥 0/1
Ουντινέζε
52%
15 - 144 - 6.615%0/54.41–
Βενέτσια · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κόμο (0-1) είχε το 27% των σουτ (7 έναντι 19, στην εστία 1-4) και 34% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
Ουντινέζε · τελευταίος αγώνας
Με Ρόμα (2-5) είχε το 52% των σουτ (15 έναντι 14, στην εστία 7-9) και 46% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 5 από 9 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 86% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: δέχτηκε το 77% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 31′, 33′, 37′.
45′–60′: πίεσε με 73% της πίεσης → γκολ στο 50′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Ligue 1

Ανάλυση · Ligue 1
06/11/2026 · 21:45 · Stadium Municipal · France

Τουλούζ – Στρασβούργο

Ligue 1 · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 21:45 · Stadium Municipal. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Τουλούζ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 59%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΤουλούζΝΙΝΙΗ
ΣτρασβούργοΗΗΗΗΝ
Poisson Over 1.5 83%1 44% · Χ 26% · 2 30%Over 2.5 59% · Γκολ-Γκολ 63%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Στρασβούργο κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Στρασβούργο 2-1 Τουλούζ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Τουλούζ είναι 12η με 10 βαθμούς, Στρασβούργο 13η με 10, μετά από 9 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Στρασβούργο βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Στρασβούργο: Στρασβούργο δέχτηκε 28 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Τουλούζ
46%
11.2 - 13.24.8 - 333%0/53.81.5–
Στρασβούργο
49%
12.6 - 13.24.4 - 5.236%0/53.21.2🟥 0/1
Τουλούζ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μαρσέιγ (0-2) είχε το 52% των σουτ (14 έναντι 13, στην εστία 7-3) και 57% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ, δέχτηκε στο 1′.
15′–30′: δέχτηκε το 86% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 25′.
45′–60′: πίεσε με 86% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Στρασβούργο · τελευταίος αγώνας
Με Οσέρ (5-1) είχε το 76% των σουτ (19 έναντι 6, στην εστία 6-2) και 64% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 5 γκολ, δέχτηκε 1 από 2 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 74′ για Οσέρ (Lamfia Dioubaté): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~16 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: πίεσε με 80% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 88% της πίεσης → γκολ στο 41′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Jupiler Pro League

Ανάλυση · Jupiler Pro League
06/11/2026 · 21:45 · Maurice Dufrasnestadion · Belgium

Σταντάρ Λιέγης – SK Μπεβερεν

Jupiler Pro League · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 21:45 · Maurice Dufrasnestadion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 52%Σταντάρ Λιέγης
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σταντάρ ΛιέγηςΗΗΝΗΙ
SK ΜπεβερενΗΗΝΙΗ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 83%1 52% · Χ 25% · 2 23%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 61%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σταντάρ Λιέγης κέρδισε 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη SK Μπεβερεν 1-2 Σταντάρ Λιέγης.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σταντάρ Λιέγης είναι 9η με 12 βαθμούς, SK Μπεβερεν 12η με 10, μετά από 10 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: SK Μπεβερεν βάζει 1.9 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα SK Μπεβερεν: SK Μπεβερεν δέχτηκε 29 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σταντάρ Λιέγης
49%
10.5 - 10.82.5 - 3.520%0/441.1🟥 2/1
SK Μπεβερεν
40%
10.5 - 163.8 - 5.340%0/47.30.9🟥 1/2
Σταντάρ Λιέγης · τελευταίος αγώνας
Με Κορτριτζκ (1-1) είχε το 57% των σουτ (16 έναντι 12, στην εστία 6-5) και 60% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 5 σουτ στην εστία.
SK Μπεβερεν · τελευταίος αγώνας
Με Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (1-2) είχε το 50% των σουτ (10 έναντι 10, στην εστία 4-4) και 54% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 53′ για Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Dylan Aquino): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~37 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Championship

Ανάλυση · Championship
06/11/2026 · 22:00 · Pride Park Stadium · England

Ντέρби – Μπόλτον

Championship · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 22:00 · Pride Park Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.578% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 47%Μπόλτον
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΝτέρбиΗΗΙΗΗ
ΜπόλτονΝΙΗΗΝ
Poisson Over 1.5 78%1 26% · Χ 28% · 2 47%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ντέρби κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ντέρби 1-0 Μπόλτον.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπόλτον είναι 16η με 17 βαθμούς, Ντέρби 23η με 7, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπόλτον βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ντέρби: Ντέρби δέχτηκε 16 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (2.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ντέρби
42%
12.4 - 17.23.8 - 7.416%0/551🟥 1/0
Μπόλτον
42%
13 - 18.24.4 - 5.432%0/54.41.2–
Ντέρби · τελευταίος αγώνας
Με Νόριτς (0-4) είχε το 24% των σουτ (6 έναντι 19, στην εστία 2-8) και 46% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 4 από 8 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 90% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 8′.
15′–30′: δέχτηκε το 83% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 27′.
30′–45′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 44′.
Μπόλτον · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Τσάρλτον (1-0) είχε το 44% των σουτ (11 έναντι 14, στην εστία 3-2) και 43% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 78%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

La Liga

Ανάλυση · La Liga
06/11/2026 · 22:00 · Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán · Spain

Σεβίλλη – Αλαβές

La Liga · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 22:00 · Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 46%Σεβίλλη
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΣεβίλληΙΗΝΝΗ
ΑλαβέςΙΗΗΙΗ
Poisson Over 1.5 79%1 46% · Χ 28% · 2 26%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Αλαβές κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Αλαβές 1-0 Σεβίλλη.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σεβίλλη είναι 6η με 17 βαθμούς, Αλαβές 11η με 12, μετά από 11 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σεβίλλη βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Αλαβές: Αλαβές δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σεβίλλη
50%
11.4 - 11.24.2 - 4.648%0/52.61🟥 2/0
Αλαβές
44%
11 - 14.23.8 - 5.221%1/53.21🟥 1/0
Σεβίλλη · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Χετάφε (1-3) είχε το 50% των σουτ (11 έναντι 11, στην εστία 4-5) και 53% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 3 από 5 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 90′ για Σεβίλλη (Manuel Bueno Sebastián): έπαιξε με 10 για ~1 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 19′.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 68′, 73′.
Αλαβές · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπαρτσελόνα (1-6) είχε το 35% των σουτ (7 έναντι 13, στην εστία 3-7) και 23% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 6 από 7 σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Primeira Liga

Ανάλυση · Primeira Liga
06/11/2026 · 22:45 · Estadio Municipal 22 de Junho · Portugal

Φαμαλικάο – Αρόουκα

Primeira Liga · Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 22:45 · Estadio Municipal 22 de Junho. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.564% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 43%Αρόουκα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 65%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΦαμαλικάοΗΗΝΙΗ
ΑρόουκαΙΝΝΝΝ
Poisson Over 1.5 64%1 25% · Χ 33% · 2 43%Over 2.5 35% · Γκολ-Γκολ 43%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Φαμαλικάο κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Φαμαλικάο 1-0 Αρόουκα.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Αρόουκα είναι 5η με 20 βαθμούς, Φαμαλικάο 11η με 10, μετά από 10 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Αρόουκα βάζει 1.2 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Φαμαλικάο: Φαμαλικάο δέχτηκε 10 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Φαμαλικάο
44%
7 - 91.8 - 2.8100%0/42.80.4🟥 1/0
Αρόουκα
58%
9.8 - 7.23.2 - 1.456%0/53.61.1🟥 0/2
Φαμαλικάο · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπράγκα (0-3) είχε το 21% των σουτ (4 έναντι 15, στην εστία 1-4) και 41% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 3 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 70′ για Φαμαλικάο (Rodrigo Pinheiro): έπαιξε με 10 για ~20 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Αρόουκα · τελευταίος αγώνας
Με Νασιονάλ (1-0) είχε το 71% των σουτ (12 έναντι 5, στην εστία 5-1) και 62% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 64%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Οι εκτιμήσεις είναι στατιστικές, όχι βεβαιότητα. 18+ · Παίξε υπεύθυνα.

👆Επάνω