Αγώνες › Αναλύσεις

🔎 Αναλύσεις · σήμερα

Η δική μας εκτίμηση για κάθε αγώνα, γραμμένη από τα δεδομένα του MyGoal90: φόρμα, προϊστορία, βαθμολογία, μοντέλο Poisson / Dixon-Coles, Best stats, πόσο πίεσαν οι ομάδες στους τελευταίους αγώνες και τι λένε οι αποδόσεις. Δικά μας, όχι αντιγραφή.

‹ Χθες · Αύριο › · Ειδήσεις

📋 Οι αναλύσεις της ημέρας 75

Türkiye Kupası
  1. 12:00 Φεθιγιεσπορ – Εγιούπσπορ Over 1.5 83% · 1X2 1
Birinci Dasta
  1. 13:00 Μινγκəσεβιρ – Σαχντα Over 1.5 84% · 1X2 2
III Liga - Group 3
  1. 13:30 Ρακοβ II – Κλουκζμπορκ Over 1.5 74% · 1X2 2
1 Lyga
  1. 14:00 Τάουρας – Μινιτζα Over 1.5 83% · 1X2 2
Superliga
  1. 14:00 Ντριτα – Πριστινα Over 1.5 72% · 1X2 1
LFA First Division
  1. 14:30 Γκαρντνερσβιλε – NPA Αντσορς Over 1.5 92% · 1X2 1
Europa League
  1. 17:30 Ρεν – Ολυμπιακός Over 1.5 79% · 1X2 2
Jupiler Pro League
  1. 21:30 Κορτριτζκ – KV Μετσελεν Over 1.5 76% · 1X2 2

⭐ Τα καλύτερα στατιστικά μας · σήμερα

  1. Μπρονταρακ U19 – Τζεντινστβο Ου. U19 12:45 · U19 league — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  2. Φιλιπινε Αρμι – Αζκαλς 09:00 · PFL — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  3. OFK Μπεογκραντ U19 – TSC U19 14:30 · U19 league — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5)
  4. Μλαντοστ Λουκανι U19 – IMT Νοβι Μπεογκραντ U19 14:00 · U19 league — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5)
  5. Φενέρμπαχτσε – Λίβερπουλ 19:45 · Champions League — 💎 Γκολ 1ο ημ. (5/5 · 5/5)
  6. ΑΕΚ – Ρεάλ Μαδρίτης 19:45 · Champions League — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  7. Σπαρτα Πραχα II – Βικτορια Πλζεν II 11:15 · 3. liga - CFL A — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5)
  8. Περσιμπα Μπαλικπαπαν – Μπαλι Γιουνάιτεντ 14:00 · League Cup Indonesia — 💎 Over 1.5 (5/5 · 5/5)
  9. Ρεν – Ολυμπιακός 17:30 · Europa League — 💎 Γκολ 2ο ημ. (5/5 · 5/5)
  10. Ποχανγκ Στιλερς – Γκαμπα Οσακα 12:00 · AFC Champions League Elite — 💎 Ημίχρονο Under 2.5 (5/5 · 5/5)

Brasileiro U17

Ανάλυση · Brasileiro U17
04/11/2026 · 02:30 · Brazil

Κρουζάιρο U17 – Κοριντχιανς U17

Brasileiro U17 · σήμερα 02:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 39%Κοριντχιανς U17
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Κρουζάιρο U17ΝΙΙΝΗ
Κοριντχιανς U17ΗΝΙΙΝ
Poisson Over 1.5 79%1 33% · Χ 28% · 2 39%Over 2.5 55% · Γκολ-Γκολ 59%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Κοριντχιανς U17 κέρδισε 2 από τις 3 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Κοριντχιανς U17 3-0 Κρουζάιρο U17.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κοριντχιανς U17 είναι 2η με 39 βαθμούς, Κρουζάιρο U17 5η με 37, μετά από 19 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κοριντχιανς U17 βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κοριντχιανς U17: Κοριντχιανς U17 δέχτηκε 10 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κρουζάιρο U17
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κοριντχιανς U17
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Κρουζάιρο U17 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Φλουμινενσε U17 (2-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Κοριντχιανς U17 · τελευταίος αγώνας
Με Φλαμενγκο RJ U17 (3-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Brasileirão

Ανάλυση · Brasileirão
04/11/2026 · 02:30 · Estádio Beira Rio · Brazil

Ιντερνασιονάλ – Κοριτιμπα

Brasileirão · σήμερα 02:30 · Estádio Beira Rio. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.576% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 50%Ιντερνασιονάλ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 50%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΙντερνασιονάλΝΙΗΝΗ
ΚοριτιμπαΗΙΗΗΝ
Poisson Over 1.5 76%1 50% · Χ 28% · 2 23%Over 2.5 50% · Γκολ-Γκολ 53%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ιντερνασιονάλ κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Κοριτιμπα 0-1 Ιντερνασιονάλ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κοριτιμπα είναι 11η με 42 βαθμούς, Ιντερνασιονάλ 18η με 35, μετά από 33 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ιντερνασιονάλ βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κοριτιμπα: Κοριτιμπα δέχτηκε 16 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (2.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ιντερνασιονάλ
47%
14.8 - 175.2 - 5.427%1/54.81.4🟥 1/0
Κοριτιμπα
44%
13.2 - 173.4 - 6.418%0/55.41.2–
Ιντερνασιονάλ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Φλουμινένσε (1-2) είχε το 45% των σουτ (13 έναντι 16, στην εστία 5-6) και 24% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 6 σουτ στην εστία.
0′–63′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → η άμυνα άντεξε, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 46′.
63′–75′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Κοριτιμπα · τελευταίος αγώνας
Με Βιτόρια Γκιμαράες (2-0) είχε το 77% των σουτ (20 έναντι 6, στην εστία 7-1) και 51% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 93% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 93% της πίεσης → γκολ στο 69′.
75′–90′: πίεσε με 71% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Χ (ισοπαλία) · 3.80 → 4.10 (+7.9%)▲ Under 1.5 · 3.75 → 4.00 (+6.7%)▼ Over 3.5 · 3.20 → 3.00 (-6.3%)▼ Γκολ-Γκολ · 1.91 → 1.80 (-5.8%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 76%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Primera División

Ανάλυση · Primera División
04/11/2026 · 03:00 · Estadio Alejandro Villanueva · Peru

Αλιανζα Λιμα – Σιενσιανο

Primera División · σήμερα 03:00 · Estadio Alejandro Villanueva. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 42%Αλιανζα Λιμα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Αλιανζα ΛιμαΗΝΝΝΗ
ΣιενσιανοΙΝΝΗΝ
Poisson Over 1.5 77%1 42% · Χ 29% · 2 29%Over 2.5 51% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σιενσιανο κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σιενσιανο 2-1 Αλιανζα Λιμα.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Αλιανζα Λιμα είναι 1η με 65 βαθμούς, Σιενσιανο 7η με 50, μετά από 31 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Αλιανζα Λιμα βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σιενσιανο: Σιενσιανο δέχτηκε 21 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Αλιανζα Λιμα
60%
13 - 8.84.2 - 2.643%0/54.41.2🟥 0/1
Σιενσιανο
66%
19.4 - 9.85.8 - 3.828%2/56.41.9🟥 0/2
Αλιανζα Λιμα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σπόρτινγκ Κρισταλ (2-3) είχε το 47% των σουτ (16 έναντι 18, στην εστία 6-7) και 39% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 3 από 7 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 92% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 5′.
15′–30′: πίεσε με 67% της πίεσης → γκολ στο 24′.
30′–45′: πίεσε με 73% της πίεσης → γκολ στο 42′, δέχτηκε στο 45′.
Σιενσιανο · τελευταίος αγώνας
Με Ατλετικο Γκράου (3-0) είχε το 80% των σουτ (20 έναντι 5, στην εστία 5-0) και 64% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 75% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 53′.
60′–75′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 73′.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Σιενσιανο) · 7.50 → 6.00 (-20%)▲ Χ (ισοπαλία) · 4.20 → 5.00 (+19%)▲ Διπλή X2 · 2.75 → 3.00 (+9.1%)▲ Under 1.5 · 4.00 → 4.33 (+8.3%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Primera División
04/11/2026 · 03:00 · Estadio Puente de Piedra · Costa-Rica

Σπόρτινγκ Σαν Τζοσε – Περεζ Ζελεντον

Primera División · σήμερα 03:00 · Estadio Puente de Piedra. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.580% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 54%Σπόρτινγκ Σαν Τζοσε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σπόρτινγκ Σαν ΤζοσεΝΗΙΝΝ
Περεζ ΖελεντονΙΗΗΗΙ
Poisson Over 1.5 80%1 54% · Χ 26% · 2 20%Over 2.5 55% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σπόρτινγκ Σαν Τζοσε κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Περεζ Ζελεντον 1-2 Σπόρτινγκ Σαν Τζοσε.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σπόρτινγκ Σαν Τζοσε είναι 2η με 27 βαθμούς, Περεζ Ζελεντον 10η με 10, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σπόρτινγκ Σαν Τζοσε βάζει 1.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Περεζ Ζελεντον: Περεζ Ζελεντον δέχτηκε 16 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Περεζ Ζελεντον
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Περεζ Ζελεντον · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ιντερ Σαν Καρλος (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Περεζ Ζελεντον) · 6.50 → 7.00 (+7.7%)▲ Διπλή X2 · 2.62 → 2.75 (+5%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 1.91 → 1.83 (-4.2%)▼ Διπλή 1X · 1.12 → 1.10 (-1.8%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 80%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Primera B

Ανάλυση · Primera B
04/11/2026 · 03:30 · Colombia

Ρεάλ Καρταγκενα – Κουιντιο

Primera B · σήμερα 03:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.571% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 40%Ρεάλ Καρταγκενα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 57%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ρεάλ ΚαρταγκεναΙΙΝΙΙ
ΚουιντιοΗΙΝΝΝ
Poisson Over 1.5 71%1 40% · Χ 31% · 2 30%Over 2.5 43% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ρεάλ Καρταγκενα κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ρεάλ Καρταγκενα 2-1 Κουιντιο.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κουιντιο είναι 2η με 67 βαθμούς, Ρεάλ Καρταγκενα 4η με 62, μετά από 37 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ρεάλ Καρταγκενα βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ρεάλ Καρταγκενα: Ρεάλ Καρταγκενα δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρεάλ Καρταγκενα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κουιντιο
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ρεάλ Καρταγκενα · τελευταίος αγώνας
Με Πατριοτας (3-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Κουιντιο · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπαρανκουιλα (1-4) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Κουιντιο) · 4.75 → 4.10 (-13.7%)▲ Over 2.5 · 2.08 → 2.35 (+13%)▲ 1 (Ρεάλ Καρταγκενα) · 1.75 → 1.95 (+11.4%)▼ Χ (ισοπαλία) · 3.60 → 3.25 (-9.7%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 71%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

J3 League

Ανάλυση · J3 League
04/11/2026 · 07:00 · Hanazono Rugby Stadium · Japan

Οσακα – Ροασο Κουμαμοτο

J3 League · σήμερα 07:00 · Hanazono Rugby Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.575% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 37%Οσακα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 52%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΟσακαΙΗΝΝΗ
Ροασο ΚουμαμοτοΗΝΝΝΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 75%1 37% · Χ 30% · 2 34%Over 2.5 48% · Γκολ-Γκολ 54%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ροασο Κουμαμοτο είναι 7η με 24 βαθμούς, Οσακα 8η με 23, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Οσακα βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Οσακα: Οσακα δέχτηκε 10 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Οσακα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ροασο Κουμαμοτο
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Οσακα · τελευταίος αγώνας
Με Καγκοσιμα Γιουνάιτεντ (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Ροασο Κουμαμοτο · τελευταίος αγώνας
Με Εχιμε FC (0-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Ροασο Κουμαμοτο) · 3.00 → 3.20 (+6.7%)▼ 1 (Οσακα) · 2.20 → 2.10 (-4.5%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 75%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

PFL

Ανάλυση · PFL
04/11/2026 · 09:00 · Philippines

Φιλιπινε Αρμι – Αζκαλς

PFL · σήμερα 09:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.595% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 63%Αζκαλς
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 84%
Πιθανότερο σκορ1–27%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Φιλιπινε ΑρμιΗΗΗΗΗ
ΑζκαλςΗΝΗΙΗ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 95%1 20% · Χ 18% · 2 63%Over 2.5 84% · Γκολ-Γκολ 77%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Αζκαλς βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 5 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Φιλιπινε Αρμι: Φιλιπινε Αρμι δέχτηκε 40 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (4.4 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Φιλιπινε Αρμι έχει 5 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Αζκαλς
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Αζκαλς · τελευταίος αγώνας
Με Νταβαο Αγκουιλας (0-4) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Φιλιπινε Αρμι) · 3.30 → 6.00 (+81.8%)▲ Διπλή 1X · 1.95 → 2.88 (+47.7%)▼ 2 (Αζκαλς) · 1.70 → 1.33 (-21.8%)▲ Χ (ισοπαλία) · 4.33 → 5.00 (+15.5%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 95%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · PFL
04/11/2026 · 11:45 · Philippines

Μεντιολα – Ντιναμικ Χερμπ Σεμπου

PFL · σήμερα 11:45. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.591% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 71%Ντιναμικ Χερμπ Σεμπου
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 76%
Πιθανότερο σκορ1–29%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜεντιολαΗΙΗΙΝ
Ντιναμικ Χερμπ ΣεμπουΙΝΗΗΝ
Poisson Over 1.5 91%1 12% · Χ 17% · 2 71%Over 2.5 76% · Γκολ-Γκολ 65%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ντιναμικ Χερμπ Σεμπου κέρδισε 6 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ντιναμικ Χερμπ Σεμπου 5-0 Μεντιολα.
  • Σταθερή επίθεση: Ντιναμικ Χερμπ Σεμπου βάζει 1.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μεντιολα: Μεντιολα δέχτηκε 28 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (2.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μεντιολα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ντιναμικ Χερμπ Σεμπου
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μεντιολα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Αζκαλς (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Ντιναμικ Χερμπ Σεμπου · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Τουλοι (6-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 2.5 · 3.00 → 3.75 (+25%)▼ 1 (Μεντιολα) · 8.50 → 6.50 (-23.5%)▼ Χ (ισοπαλία) · 8.50 → 7.50 (-11.8%)▼ Over 2.5 · 1.36 → 1.25 (-8.1%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 91%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

AFC Champions League Two

Ανάλυση · AFC Champions League Two
04/11/2026 · 09:45 · AAMI Park · World

Μελμπουρνε Βικτορι – Περσιμπ Μπαντουνγκ

AFC Champions League Two · σήμερα 09:45 · AAMI Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.566% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 44%Περσιμπ Μπαντουνγκ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μελμπουρνε ΒικτοριΝΗΙΗΙ
Περσιμπ ΜπαντουνγκΝΗΝΝΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 66%1 24% · Χ 32% · 2 44%Over 2.5 38% · Γκολ-Γκολ 45%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Περσιμπ Μπαντουνγκ είναι 1η με 9 βαθμούς, Μελμπουρνε Βικτορι 2η με 4, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μελμπουρνε Βικτορι βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μελμπουρνε Βικτορι: Μελμπουρνε Βικτορι δέχτηκε 9 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.0 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Περσιμπ Μπαντουνγκ έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μελμπουρνε Βικτορι
53%
12.5 - 113.3 - 3.338%0/44.31–
Περσιμπ Μπαντουνγκ
50%
6.5 - 6.52.5 - 0.580%0/230.5🟥 0/1
Μελμπουρνε Βικτορι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Περσιμπ Μπαντουνγκ (0-2) είχε το 50% των σουτ (13 έναντι 13, στην εστία 1-5) και 57% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 5 σουτ στην εστία.
Περσιμπ Μπαντουνγκ · τελευταίος αγώνας
Με Μελμπουρνε Βικτορι (2-0) είχε το 50% των σουτ (13 έναντι 13, στην εστία 5-1) και 43% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Περσιμπ Μπαντουνγκ) · 3.50 → 3.20 (-8.6%)▲ 1 (Μελμπουρνε Βικτορι) · 1.85 → 1.95 (+5.4%)▲ Χ (ισοπαλία) · 3.50 → 3.60 (+2.9%)▲ Under 2.5 · 1.80 → 1.85 (+2.8%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 66%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · AFC Champions League Two
04/11/2026 · 12:00 · Seoul World Cup Stadium · World

FC Σεουλ – Βιετελ

AFC Champions League Two · σήμερα 12:00 · Seoul World Cup Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 54%FC Σεουλ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

FC ΣεουλΗΙΙΝΗ
ΒιετελΗΗΙΗΗ
Poisson Over 1.5 79%1 54% · Χ 26% · 2 20%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 55%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: FC Σεουλ είναι 3η με 3 βαθμούς, Βιετελ 4η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: FC Σεουλ βάζει 1.5 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Βιετελ: Βιετελ δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
FC Σεουλ
39%
7.2 - 11.43.4 - 447%0/53.61🟥 1/0
Βιετελ
45%
11.5 - 141.5 - 6.50%0/22.50.7🟥 1/2
FC Σεουλ · τελευταίος αγώνας
Με Ιντσεον Γιουνάιτεντ (0-1) είχε το 30% των σουτ (3 έναντι 7, στην εστία 2-4) και 46% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
Βιετελ · τελευταίος αγώνας
Με FC Σεουλ (0-5) είχε το 50% των σουτ (13 έναντι 13, στην εστία 2-9) και 45% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 5 από 9 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 66′ για FC Σεουλ (Yazan Al-Arab): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~24 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Βιετελ) · 8.50 → 15.00 (+76.5%)▲ Χ (ισοπαλία) · 4.50 → 7.00 (+55.6%)▲ Διπλή X2 · 3.40 → 5.00 (+47.1%)▲ Under 2.5 · 2.25 → 2.75 (+22.2%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Cup

Ανάλυση · Cup
04/11/2026 · 10:00 · Yenisei Arena · Russia

Ενισέι – Νιζνι Νοβγκοροντ

Cup · σήμερα 10:00 · Yenisei Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.581% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 56%Νιζνι Νοβγκοροντ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 57%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΕνισέιΗΝΗΗΗ
Νιζνι ΝοβγκοροντΝΝΝΝΝ
Poisson Over 1.5 81%1 20% · Χ 25% · 2 56%Over 2.5 57% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Νιζνι Νοβγκοροντ βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ενισέι: Ενισέι δέχτηκε 10 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.0 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Νιζνι Νοβγκοροντ έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ενισέι
59%
7.8 - 5.43 - 1.820%0/56.60.9–
Νιζνι Νοβγκοροντ
72%
10 - 3.86.6 - 2.248%2/55.21.5🟥 0/1
Ενισέι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λενινγκραντετς (0-3) είχε το 50% των σουτ (10 έναντι 10, στην εστία 2-4) και 50% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 3 από 4 σουτ στην εστία.
Νιζνι Νοβγκοροντ · τελευταίος αγώνας
Με Αρσεναλ Τουλα (4-0) είχε το 75% των σουτ (12 έναντι 4, στην εστία 9-4) και 64% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 4 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 81%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Cup
04/11/2026 · 13:00 · Roshchino Arena · Russia

Λενινγκραντετς – Σκα-Χαμπαροβσκ

Cup · σήμερα 13:00 · Roshchino Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 38%Σκα-Χαμπαροβσκ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΛενινγκραντετςΗΝΗΙΝ
Σκα-ΧαμπαροβσκΙΝΗΝΝ
Poisson Over 1.5 79%1 33% · Χ 28% · 2 38%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 58%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σκα-Χαμπαροβσκ κέρδισε 2 από τις 3 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Λενινγκραντετς 0-1 Σκα-Χαμπαροβσκ.
  • Σταθερή επίθεση: Λενινγκραντετς βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σκα-Χαμπαροβσκ: Σκα-Χαμπαροβσκ δέχτηκε 15 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.5 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λενινγκραντετς
54%
6.4 - 5.42.8 - 1.850%0/540.8🟥 0/1
Σκα-Χαμπαροβσκ
50%
9.4 - 9.43.6 - 4.261%3/54.41.1–
Λενινγκραντετς · τελευταίος αγώνας
Με Ενισέι (3-0) είχε το 50% των σουτ (10 έναντι 10, στην εστία 4-2) και 50% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 0 από 2 σουτ στην εστία.
Σκα-Χαμπαροβσκ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της FK Νεφτεχιμικ (2-0) είχε το 36% των σουτ (4 έναντι 7, στην εστία 2-3) και 60% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 3 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
75′–90′: δέχτηκε το 65% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Cup
04/11/2026 · 14:00 · Serbia

Μπουντουτσνοστ Κρουσικ – FK Παρτιζάν

Cup · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 41%Μπουντουτσνοστ Κρουσικ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μπουντουτσνοστ ΚρουσικΙΝΝΙΝ
FK ΠαρτιζάνΝΗΗΝΝ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 77%1 41% · Χ 29% · 2 30%Over 2.5 51% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: FK Παρτιζάν βάζει 1.8 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα FK Παρτιζάν: FK Παρτιζάν δέχτηκε 17 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
FK Παρτιζάν
66%
15.8 - 8.25.6 - 3.425%1/57.61.5🟥 1/1
FK Παρτιζάν · τελευταίος αγώνας
Με Ζεμουν (3-0) είχε το 73% των σουτ (22 έναντι 8, στην εστία 9-4) και 67% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 4 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 90′ για Ζεμουν (Eduvie Ikoba): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~1 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: πίεσε με 79% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 83% της πίεσης → γκολ στο 47′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Cup
04/11/2026 · 14:00 · Stadium TJ Slavoj Boleraz · Slovakia

Μπολεραζ – Σκαλικα

Cup · σήμερα 14:00 · Stadium TJ Slavoj Boleraz. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.572% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 39%Μπολεραζ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 55%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜπολεραζΙΙΗΝΙ
ΣκαλικαΙΗΙΙΗ
💎 Under 4.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 72%1 39% · Χ 30% · 2 30%Over 2.5 45% · Γκολ-Γκολ 52%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Μπολεραζ βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σκαλικα: Σκαλικα δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σκαλικα
–%
0 - 00 - 0–0/300–
Σκαλικα · τελευταίος αγώνας
Με Σπαρτακ Τρναβα (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Διπλή 1X · 5.50 → 4.50 (-18.2%)▼ 1 (Μπολεραζ) · 15.00 → 13.00 (-13.3%)▼ Χ (ισοπαλία) · 8.00 → 7.00 (-12.5%)▼ Under 2.5 · 3.00 → 2.75 (-8.3%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 72%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Druha Liga

Ανάλυση · Druha Liga
04/11/2026 · 10:30 · Ukraine

Τροστιανετς – Μεταλουρχ Ζαποριζια

Druha Liga · σήμερα 10:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.565% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 38%Τροστιανετς
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 63%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΤροστιανετςΗΝΗΙΗ
Μεταλουρχ ΖαποριζιαΗΝΝΗΝ
Poisson Over 1.5 65%1 38% · Χ 33% · 2 29%Over 2.5 37% · Γκολ-Γκολ 45%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μεταλουρχ Ζαποριζια είναι 4η με 15 βαθμούς, Τροστιανετς 7η με 14, μετά από 11 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τροστιανετς βάζει 1.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μεταλουρχ Ζαποριζια: Μεταλουρχ Ζαποριζια δέχτηκε 15 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 65%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

UEFA Youth League

Ανάλυση · UEFA Youth League
04/11/2026 · 11:00 · Kairat Academy · World

Κάιρατ U19 – MTK U19

UEFA Youth League · σήμερα 11:00 · Kairat Academy. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 53%Κάιρατ U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 61%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Κάιρατ U19ΙΝΝΝΝ
MTK U19ΝΝΗΗΗ
Poisson Over 1.5 84%1 53% · Χ 24% · 2 22%Over 2.5 61% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Κάιρατ U19 βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κάιρατ U19: Κάιρατ U19 δέχτηκε 16 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.8 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Κάιρατ U19 έχει 4 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · UEFA Youth League
04/11/2026 · 13:00 · Pendik Stadyumu · World

Φενερμπαχσε U19 – Λιβερπουλ U19

UEFA Youth League · σήμερα 13:00 · Pendik Stadyumu. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.591% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 47%Φενερμπαχσε U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 75%
Πιθανότερο σκορ1–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Φενερμπαχσε U19ΝΗΙΗΗ
Λιβερπουλ U19ΗΗΙΝΙ
Poisson Over 1.5 91%1 47% · Χ 22% · 2 31%Over 2.5 75% · Γκολ-Γκολ 74%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Φενερμπαχσε U19 βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 6 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λιβερπουλ U19: Λιβερπουλ U19 δέχτηκε 21 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λιβερπουλ U19
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Λιβερπουλ U19 · τελευταίος αγώνας
Με Βιλαριλ U19 (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 1 (Φενερμπαχσε U19) · 4.00 → 2.88 (-28%)▲ 2 (Λιβερπουλ U19) · 1.50 → 1.90 (+26.7%)▼ Διπλή 1X · 2.30 → 1.70 (-26.1%)▲ Διπλή X2 · 1.17 → 1.36 (+16.2%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 91%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · UEFA Youth League
04/11/2026 · 14:00 · Estadio Luis Filipe Menezes · World

Πορτο U19 – Ναπολι U19

UEFA Youth League · σήμερα 14:00 · Estadio Luis Filipe Menezes. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 57%Πορτο U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 61%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Πορτο U19ΗΝΝΗΗ
Ναπολι U19ΗΙΝΝΙ
Poisson Over 1.5 84%1 57% · Χ 24% · 2 19%Over 2.5 61% · Γκολ-Γκολ 60%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Πορτο U19 βάζει 2.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ναπολι U19: Ναπολι U19 δέχτηκε 17 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Πορτο U19
–%
0 - 00 - 0–0/100🟥 1/0
Ναπολι U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Πορτο U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ακαντεμικο Βισέου U19 (1-5) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 87′ για Πορτο U19: έπαιξε με 10 για ~3 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Ναπολι U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπαρι U19 (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 5.00 → 7.00 (+40%)▲ Under 2.5 · 2.50 → 3.25 (+30%)▲ Under 3.5 · 1.57 → 1.91 (+21.7%)▼ Over 3.5 · 2.25 → 1.80 (-20%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · UEFA Youth League
04/11/2026 · 14:00 · Stadion Ivan Laljak-Ivic · World

Ντιναμό Ζάγκρεμπ U19 – Καραμπα U19

UEFA Youth League · σήμερα 14:00 · Stadion Ivan Laljak-Ivic. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 79%Ντιναμό Ζάγκρεμπ U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 68%
Πιθανότερο σκορ2–012%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ντιναμό Ζάγκρεμπ U19ΙΙΝΙΝ
Καραμπα U19ΗΗΗΗΗ
Poisson Over 1.5 87%1 79% · Χ 15% · 2 7%Over 2.5 68% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Ντιναμό Ζάγκρεμπ U19 βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Καραμπα U19: Καραμπα U19 δέχτηκε 20 γκολ σε 6 αγώνες εκτός έδρας (3.3 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Καραμπα U19 έχει 5 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Καραμπα U19) · 9.50 → 12.00 (+26.3%)▲ Χ (ισοπαλία) · 6.50 → 7.50 (+15.4%)▼ 1 (Ντιναμό Ζάγκρεμπ U19) · 1.18 → 1.14 (-3.4%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · UEFA Youth League
04/11/2026 · 14:00 · Stelios Kyriakides Stadium · World

Παφος U19 – Μπενφικα U19

UEFA Youth League · σήμερα 14:00 · Stelios Kyriakides Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.580% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 67%Μπενφικα U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 56%
Πιθανότερο σκορ0–212%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Παφος U19ΝΗΗΙΗ
Μπενφικα U19ΙΗΝΙΝ
Poisson Over 1.5 80%1 12% · Χ 22% · 2 67%Over 2.5 56% · Γκολ-Γκολ 49%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Μπενφικα U19 βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Παφος U19: Παφος U19 δέχτηκε 12 γκολ σε 5 αγώνες εντός έδρας (2.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπενφικα U19
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Μπενφικα U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κασα Πια U19 (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 1 (Παφος U19) · 41.00 → 29.00 (-29.3%)▼ Under 2.5 · 5.50 → 4.33 (-21.3%)▼ Χ (ισοπαλία) · 21.00 → 17.00 (-19%)▲ Over 2.5 · 1.12 → 1.20 (+7.1%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 80%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

League Cup Indonesia

Ανάλυση · League Cup Indonesia
04/11/2026 · 11:00 · Indonesia

Τζαβα Γιουνάιτεντ – Μπεκασι Σίτι

League Cup Indonesia · σήμερα 11:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 39%Τζαβα Γιουνάιτεντ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Τζαβα ΓιουνάιτεντΝΝΙΙΝ
Μπεκασι ΣίτιΗΝΙΙΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5 · 4/4Poisson Over 1.5 77%1 39% · Χ 29% · 2 32%Over 2.5 51% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπεκασι Σίτι είναι 2η με 0 βαθμούς, Τζαβα Γιουνάιτεντ 3η με 0, μετά από 0 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τζαβα Γιουνάιτεντ βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Τζαβα Γιουνάιτεντ: Τζαβα Γιουνάιτεντ δέχτηκε 17 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπεκασι Σίτι
–%
0 - 00 - 0–0/200🟥 0/1
Μπεκασι Σίτι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Περσιρατζα Μπαντα Ασεχ (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · League Cup Indonesia
04/11/2026 · 11:00 · Indonesia

Περσικαντ Ντεποκ FC – Περσικου Κουντους

League Cup Indonesia · σήμερα 11:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.588% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 53%Περσικαντ Ντεποκ FC
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 69%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Περσικαντ Ντεποκ FCΗΝΗΗΙ
Περσικου ΚουντουςΗΗΗΗΗ
Poisson Over 1.5 88%1 53% · Χ 23% · 2 24%Over 2.5 69% · Γκολ-Γκολ 68%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Περσικου Κουντους είναι 1η με 0 βαθμούς, Περσικαντ Ντεποκ FC 3η με 0, μετά από 0 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Περσικαντ Ντεποκ FC βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Περσικου Κουντους: Περσικου Κουντους δέχτηκε 21 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (2.3 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Περσικου Κουντους έχει 5 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Περσικαντ Ντεποκ FC
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Περσικου Κουντους
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Περσικαντ Ντεποκ FC · τελευταίος αγώνας
Με Σεμεν Παντανγκ (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Περσικου Κουντους · τελευταίος αγώνας
Με Σεμεν Παντανγκ (1-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 88%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · League Cup Indonesia
04/11/2026 · 14:00 · Batakan Stadium · Indonesia

Περσιμπα Μπαλικπαπαν – Μπαλι Γιουνάιτεντ

League Cup Indonesia · σήμερα 14:00 · Batakan Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.581% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 54%Μπαλι Γιουνάιτεντ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 57%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Περσιμπα ΜπαλικπαπανΗΗΗΗΝ
Μπαλι ΓιουνάιτεντΝΗΝΙΝ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 81%1 21% · Χ 25% · 2 54%Over 2.5 57% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Περσιμπα Μπαλικπαπαν είναι 1η με 0 βαθμούς, Μπαλι Γιουνάιτεντ 3η με 0, μετά από 0 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπαλι Γιουνάιτεντ βάζει 1.2 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπαλι Γιουνάιτεντ: Μπαλι Γιουνάιτεντ δέχτηκε 17 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 81%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

3. liga - CFL A

Ανάλυση · 3. liga - CFL A
04/11/2026 · 11:15 · TCM Strahov · Czech-Republic

Σπαρτα Πραχα II – Βικτορια Πλζεν II

3. liga - CFL A · σήμερα 11:15 · TCM Strahov. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 41%Βικτορια Πλζεν II
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 68%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σπαρτα Πραχα IIΝΝΙΗΙ
Βικτορια Πλζεν IIΝΙΝΝΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 87%1 35% · Χ 25% · 2 41%Over 2.5 68% · Γκολ-Γκολ 69%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Βικτορια Πλζεν II βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Βικτορια Πλζεν II: Βικτορια Πλζεν II δέχτηκε 21 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.1 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Βικτορια Πλζεν II έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Διπλή X2 · 2.25 → 1.80 (-20%)▲ Διπλή 1X · 1.14 → 1.30 (+14%)▼ 2 (Βικτορια Πλζεν II) · 3.20 → 3.10 (-3.1%)▲ Διπλή 12 · 1.14 → 1.17 (+2.6%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

U19 League

Ανάλυση · U19 League
04/11/2026 · 12:00 · Ukraine

Λιβιι Μπερεχ U19 – LNZ Τσερκασι U19

U19 League · σήμερα 12:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 48%LNZ Τσερκασι U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 66%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Λιβιι Μπερεχ U19ΗΝΗΝΗ
LNZ Τσερκασι U19ΝΙΝΝΙ
Poisson Over 1.5 87%1 28% · Χ 24% · 2 48%Over 2.5 66% · Γκολ-Γκολ 67%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: LNZ Τσερκασι U19 είναι 4η με 21 βαθμούς, Λιβιι Μπερεχ U19 5η με 20, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λιβιι Μπερεχ U19 βάζει 1.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λιβιι Μπερεχ U19: Λιβιι Μπερεχ U19 δέχτηκε 20 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (2.2 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U19 League
04/11/2026 · 12:00 · Ukraine

Ολεξαντρια U19 – Ζιτομιρ U19

U19 League · σήμερα 12:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 48%Ολεξαντρια U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ολεξαντρια U19ΗΝΝΙΙ
Ζιτομιρ U19ΝΗΗΗΗ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 77%1 48% · Χ 28% · 2 24%Over 2.5 51% · Γκολ-Γκολ 55%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ζιτομιρ U19 κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ζιτομιρ U19 3-1 Ολεξαντρια U19.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ολεξαντρια U19 είναι 6η με 18 βαθμούς, Ζιτομιρ U19 10η με 12, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ολεξαντρια U19 βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ζιτομιρ U19: Ζιτομιρ U19 δέχτηκε 8 γκολ σε 7 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ολεξαντρια U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ολεξαντρια U19 · τελευταίος αγώνας
Με Σαχταρ Ντονετσκ U19 (1-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U19 League
04/11/2026 · 12:00 · Ukraine

Καρπατι Λβιβ U19 – Λβιβ U19

U19 League · σήμερα 12:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.585% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 51%Καρπατι Λβιβ U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 64%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Καρπατι Λβιβ U19ΗΝΗΙΝ
Λβιβ U19ΝΗΗΝΝ
Poisson Over 1.5 85%1 51% · Χ 24% · 2 24%Over 2.5 64% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Καρπατι Λβιβ U19 είναι 3η με 22 βαθμούς, Λβιβ U19 11η με 12, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Καρπατι Λβιβ U19 βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λβιβ U19: Λβιβ U19 δέχτηκε 15 γκολ σε 6 αγώνες εκτός έδρας (2.5 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Καρπατι Λβιβ U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Λβιβ U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Καρπατι Λβιβ U19 · τελευταίος αγώνας
Με Μεταλιστ 1925 U19 (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Λβιβ U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μεταλιστ 1925 U19 (2-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 85%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U19 League
04/11/2026 · 13:00 · Ukraine

Ομπολον' Κιιβ U19 – Μεταλιστ 1925 U19

U19 League · σήμερα 13:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.566% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 45%Μεταλιστ 1925 U19
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 62%
Πιθανότερο σκορ1–115%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ομπολον' Κιιβ U19ΙΗΝΙΗ
Μεταλιστ 1925 U19ΝΝΝΙΙ
Poisson Over 1.5 66%1 24% · Χ 32% · 2 45%Over 2.5 38% · Γκολ-Γκολ 45%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Μεταλιστ 1925 U19 κέρδισε 3 από τις 4 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ομπολον' Κιιβ U19 0-2 Μεταλιστ 1925 U19.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μεταλιστ 1925 U19 είναι 8η με 15 βαθμούς, Ομπολον' Κιιβ U19 12η με 9, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ομπολον' Κιιβ U19 βάζει 0.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μεταλιστ 1925 U19: Μεταλιστ 1925 U19 δέχτηκε 11 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μεταλιστ 1925 U19
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Μεταλιστ 1925 U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Καρπατι Λβιβ U19 (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 66%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U19 League
04/11/2026 · 13:00 · Ukraine

Βερες Ριβνε U19 – Κολος Κοβαλιβκα U19

U19 League · σήμερα 13:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.580% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 59%Βερες Ριβνε U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 56%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Βερες Ριβνε U19ΙΙΝΗΙ
Κολος Κοβαλιβκα U19ΝΗΗΗΗ
Poisson Over 1.5 80%1 59% · Χ 24% · 2 17%Over 2.5 56% · Γκολ-Γκολ 54%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Βερες Ριβνε U19 είναι 9η με 14 βαθμούς, Κολος Κοβαλιβκα U19 14η με 6, μετά από 11 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Βερες Ριβνε U19 βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κολος Κοβαλιβκα U19: Κολος Κοβαλιβκα U19 δέχτηκε 19 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (2.4 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Κολος Κοβαλιβκα U19 έχει 4 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 80%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

AFC Champions League Elite

Ανάλυση · AFC Champions League Elite
04/11/2026 · 12:00 · Pohang Steel Yard · World

Ποχανγκ Στιλερς – Γκαμπα Οσακα

AFC Champions League Elite · σήμερα 12:00 · Pohang Steel Yard. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 59%Γκαμπα Οσακα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ποχανγκ ΣτιλερςΗΙΙΗΙ
Γκαμπα ΟσακαΙΝΙΙΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 79%1 17% · Χ 25% · 2 59%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 53%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Γκαμπα Οσακα είναι 3η με 7 βαθμούς, Ποχανγκ Στιλερς 15η με 0, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γκαμπα Οσακα βάζει 1.5 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Γκαμπα Οσακα: Γκαμπα Οσακα δέχτηκε 19 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ποχανγκ Στιλερς
29%
6.4 - 162 - 5.430%0/54.60.6🟥 1/0
Γκαμπα Οσακα
54%
15.4 - 136.2 - 3.623%1/55.81.7🟥 1/0
Ποχανγκ Στιλερς · τελευταίος αγώνας
Με Τζετζου Γιουνάιτεντ FC (1-1) είχε το 55% των σουτ (12 έναντι 10, στην εστία 3-3) και 46% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 3 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 90% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 31′, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 45′.
60′–75′: δέχτηκε το 86% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Γκαμπα Οσακα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ματσιντα Ζελβια (0-0) είχε το 60% των σουτ (21 έναντι 14, στην εστία 10-5) και 43% κατοχή.
Από 10 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 5 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
0′–15′: πίεσε με 91% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: δέχτηκε το 150% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: πίεσε με 87% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Διπλή X2 · 1.30 → 1.22 (-6.2%)▼ Διπλή 12 · 1.30 → 1.25 (-3.8%)▲ 1 (Ποχανγκ Στιλερς) · 3.40 → 3.50 (+2.9%)▼ 2 (Γκαμπα Οσακα) · 2.00 → 1.95 (-2.5%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · AFC Champions League Elite
04/11/2026 · 14:15 · Chang Arena · World

Μπουριραμ Γιουνάιτεντ – Κασιμα

AFC Champions League Elite · σήμερα 14:15 · Chang Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.586% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 49%Κασιμα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 65%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μπουριραμ ΓιουνάιτεντΗΝΝΗΙ
ΚασιμαΝΙΗΝΝ
Poisson Over 1.5 86%1 26% · Χ 25% · 2 49%Over 2.5 65% · Γκολ-Γκολ 66%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κασιμα είναι 2η με 9 βαθμούς, Μπουριραμ Γιουνάιτεντ 13η με 2, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπουριραμ Γιουνάιτεντ βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κασιμα: Κασιμα δέχτηκε 14 γκολ σε 7 αγώνες εκτός έδρας (2.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπουριραμ Γιουνάιτεντ
56%
15 - 124 - 3.325%0/471.3–
Κασιμα
63%
15.8 - 9.26 - 3.243%1/561.7–
Μπουριραμ Γιουνάιτεντ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Γκαμπα Οσακα (1-1) είχε το 29% των σουτ (10 έναντι 25, στην εστία 2-7) και 32% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 7 σουτ στην εστία.
Κασιμα · τελευταίος αγώνας
Με Σερεζο Οσακα (4-1) είχε το 57% των σουτ (16 έναντι 12, στην εστία 7-3) και 54% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, δέχτηκε 1 από 3 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 36′.
45′–60′: πίεσε με 86% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 90% της πίεσης → γκολ στο 70′.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 3.75 → 4.50 (+20%)▼ 1 (Μπουριραμ Γιουνάιτεντ) · 3.60 → 3.00 (-16.7%)▼ Over 3.5 · 3.00 → 2.50 (-16.7%)▲ Διπλή 1X · 1.80 → 2.10 (+16.7%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 86%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Türkiye Kupası

Ανάλυση · Türkiye Kupası
04/11/2026 · 12:00 · Turkey

Φεθιγιεσπορ – Εγιούπσπορ

Türkiye Kupası · σήμερα 12:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 63%Φεθιγιεσπορ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΦεθιγιεσπορΗΝΗΙΗ
ΕγιούπσπορΗΗΗΗΗ
Poisson Over 1.5 83%1 63% · Χ 22% · 2 15%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 57%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Εγιούπσπορ βάζει 0.8 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Εγιούπσπορ: Εγιούπσπορ δέχτηκε 27 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (3.0 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Εγιούπσπορ έχει 5 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Φεθιγιεσπορ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Εγιούπσπορ
38%
9.2 - 153.4 - 6.86%0/53.40.6🟥 1/1
Φεθιγιεσπορ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της 1461 Τραμπζον FK (1-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Εγιούπσπορ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Αμεντ (1-5) είχε το 20% των σουτ (5 έναντι 20, στην εστία 2-7) και 44% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 5 από 7 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 90′ για Αμεντ (S. Ballet): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~1 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
30′–45′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 35′, 42′.
45′–60′: δέχτηκε το 95% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 52′.
76′–90′: δέχτηκε το 79% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 83′.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

U19 league

Ανάλυση · U19 league
04/11/2026 · 12:45 · Serbia

Μπρονταρακ U19 – Τζεντινστβο Ου. U19

U19 league · σήμερα 12:45. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.596% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Μπρονταρακ U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 86%
Πιθανότερο σκορ2–27%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μπρονταρακ U19ΗΗΗΙΝ
Τζεντινστβο Ου. U19ΗΗΙΗΗ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 96%1 44% · Χ 20% · 2 37%Over 2.5 86% · Γκολ-Γκολ 83%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπρονταρακ U19 είναι 13η με 11 βαθμούς, Τζεντινστβο Ου. U19 14η με 8, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μπρονταρακ U19 βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Τζεντινστβο Ου. U19: Τζεντινστβο Ου. U19 δέχτηκε 14 γκολ σε 5 αγώνες εκτός έδρας (2.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπρονταρακ U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Τζεντινστβο Ου. U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μπρονταρακ U19 · τελευταίος αγώνας
Με Μλαντοστ Λουκανι U19 (4-6) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Τζεντινστβο Ου. U19 · τελευταίος αγώνας
Με Σπ. Σουμποτικα U19 (2-4) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 96%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U19 league
04/11/2026 · 14:00 · Serbia

Κουκαρικι U19 – Παρτιζάν U19

U19 league · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Κουκαρικι U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Κουκαρικι U19ΗΝΝΗΙ
Παρτιζάν U19ΗΗΝΗΗ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 79%1 44% · Χ 28% · 2 29%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 58%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Παρτιζάν U19 είναι 10η με 13 βαθμούς, Κουκαρικι U19 11η με 12, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κουκαρικι U19 βάζει 0.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 5 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Παρτιζάν U19: Παρτιζάν U19 δέχτηκε 13 γκολ σε 7 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κουκαρικι U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Παρτιζάν U19
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Κουκαρικι U19 · τελευταίος αγώνας
Με OFK Μπεογκραντ U19 (1-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Παρτιζάν U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σπ. Σουμποτικα U19 (2-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Διπλή X2 · 1.62 → 1.80 (+11.1%)▼ Διπλή 1X · 1.36 → 1.28 (-5.9%)▲ 2 (Παρτιζάν U19) · 3.20 → 3.30 (+3.1%)▼ Διπλή 12 · 1.20 → 1.18 (-1.7%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U19 league
04/11/2026 · 14:00 · Serbia

Μλαντοστ Λουκανι U19 – IMT Νοβι Μπεογκραντ U19

U19 league · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.594% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 48%IMT Νοβι Μπεογκραντ U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 80%
Πιθανότερο σκορ1–27%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μλαντοστ Λουκανι U19ΝΝΗΗΝ
IMT Νοβι Μπεογκραντ U19ΝΝΝΝΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 94%1 31% · Χ 21% · 2 48%Over 2.5 80% · Γκολ-Γκολ 78%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: IMT Νοβι Μπεογκραντ U19 είναι 1η με 33 βαθμούς, Μλαντοστ Λουκανι U19 6η με 16, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μλαντοστ Λουκανι U19 βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 5 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μλαντοστ Λουκανι U19: Μλαντοστ Λουκανι U19 δέχτηκε 13 γκολ σε 5 αγώνες εντός έδρας (2.6 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: IMT Νοβι Μπεογκραντ U19 έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μλαντοστ Λουκανι U19
–%
0 - 00 - 0–0/300–
IMT Νοβι Μπεογκραντ U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μλαντοστ Λουκανι U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Νοβι Παζαρ U19 (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
IMT Νοβι Μπεογκραντ U19 · τελευταίος αγώνας
Με Ουσε U19 (7-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 1 (Μλαντοστ Λουκανι U19) · 4.20 → 3.30 (-21.4%)▼ Διπλή 1X · 2.25 → 1.83 (-18.7%)▼ Under 2.5 · 3.00 → 2.50 (-16.7%)▲ 2 (IMT Νοβι Μπεογκραντ U19) · 1.53 → 1.75 (+14.4%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 94%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U19 league
04/11/2026 · 14:30 · Serbia

OFK Μπεογκραντ U19 – TSC U19

U19 league · σήμερα 14:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.595% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 41%OFK Μπεογκραντ U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 83%
Πιθανότερο σκορ2–27%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

OFK Μπεογκραντ U19ΝΗΝΝΗ
TSC U19ΝΙΗΙΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 95%1 41% · Χ 21% · 2 38%Over 2.5 83% · Γκολ-Γκολ 81%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: TSC U19 είναι 4η με 21 βαθμούς, OFK Μπεογκραντ U19 12η με 12, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: TSC U19 βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 5 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα TSC U19: TSC U19 δέχτηκε 15 γκολ σε 5 αγώνες εκτός έδρας (3.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
OFK Μπεογκραντ U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
OFK Μπεογκραντ U19 · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κουκαρικι U19 (0-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (TSC U19) · 2.15 → 2.35 (+9.3%)▼ 1 (OFK Μπεογκραντ U19) · 2.50 → 2.30 (-8%)▼ Διπλή 1X · 1.67 → 1.57 (-6%)▲ Διπλή X2 · 1.36 → 1.44 (+5.9%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 95%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Ligue A

Ανάλυση · Ligue A
04/11/2026 · 13:00 · Burundi

Ρουκινζο – Ιντερ Σταρ

Ligue A · σήμερα 13:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.574% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 51%Ρουκινζο
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΡουκινζοΗΗΝΝΗ
Ιντερ ΣταρΙΗΗΙΙ
Poisson Over 1.5 74%1 51% · Χ 28% · 2 21%Over 2.5 47% · Γκολ-Γκολ 50%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ρουκινζο κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ρουκινζο 2-0 Ιντερ Σταρ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ρουκινζο είναι 4η με 14 βαθμούς, Ιντερ Σταρ 13η με 7, μετά από 7 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ιντερ Σταρ βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ιντερ Σταρ: Ιντερ Σταρ δέχτηκε 8 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρουκινζο
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Ρουκινζο · τελευταίος αγώνας
Με Ντουρμπαν Σίτι (1-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 74%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Birinci Dasta

Ανάλυση · Birinci Dasta
04/11/2026 · 13:00 · Azerbaijan

Μινγκəσεβιρ – Σαχντα

Birinci Dasta · σήμερα 13:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 64%Σαχντα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 61%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜινγκəσεβιρΗΗΗΝΗ
ΣαχνταΝΝΗΝΝ
Poisson Over 1.5 84%1 14% · Χ 22% · 2 64%Over 2.5 61% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σαχντα είναι 2η με 15 βαθμούς, Μινγκəσεβιρ 8η με 4, μετά από 6 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μινγκəσεβιρ βάζει 2.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μινγκəσεβιρ: Μινγκəσεβιρ δέχτηκε 16 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.8 ανά αγώνα).

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Μινγκəσεβιρ) · 5.75 → 21.00 (+265.2%)▲ Χ (ισοπαλία) · 4.20 → 8.00 (+90.5%)▼ 2 (Σαχντα) · 1.42 → 1.10 (-22.5%)▲ Under 2.5 · 2.25 → 2.75 (+22.2%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

1. Liga U19

Ανάλυση · 1. Liga U19
04/11/2026 · 13:00 · Czech-Republic

Ζμπροτζοβκα Μπρνο U19 – Τεπλισε U19

1. Liga U19 · σήμερα 13:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.594% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 54%Ζμπροτζοβκα Μπρνο U19
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 82%
Πιθανότερο σκορ2–17%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ζμπροτζοβκα Μπρνο U19ΗΝΗΗΝ
Τεπλισε U19ΙΗΗΗΗ
Poisson Over 1.5 94%1 54% · Χ 20% · 2 26%Over 2.5 82% · Γκολ-Γκολ 78%

Βασικά σημεία

  • Σταθερή επίθεση: Τεπλισε U19 βάζει 2.7 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 6 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Τεπλισε U19: Τεπλισε U19 δέχτηκε 17 γκολ σε 6 αγώνες εκτός έδρας (2.8 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Τεπλισε U19 έχει 4 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ζμπροτζοβκα Μπρνο U19
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ζμπροτζοβκα Μπρνο U19 · τελευταίος αγώνας
Με Σλαβια Πραχα U19 (1-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Τεπλισε U19) · 3.00 → 2.80 (-6.7%)▲ 1 (Ζμπροτζοβκα Μπρνο U19) · 1.80 → 1.91 (+6.1%)▼ Διπλή X2 · 1.83 → 1.73 (-5.5%)▼ Χ (ισοπαλία) · 4.20 → 4.10 (-2.4%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 94%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

III Liga - Group 2

Ανάλυση · III Liga - Group 2
04/11/2026 · 13:00 · Poland

Κλουκζεβια Σταργκαρντ – Λετς Ποζναν II

III Liga - Group 2 · σήμερα 13:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.592% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 40%Λετς Ποζναν II
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 76%
Πιθανότερο σκορ1–18%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Κλουκζεβια ΣταργκαρντΗΗΝΙΝ
Λετς Ποζναν IIΝΗΗΝΝ
Poisson Over 1.5 92%1 38% · Χ 23% · 2 40%Over 2.5 76% · Γκολ-Γκολ 75%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κλουκζεβια Σταργκαρντ είναι 4η με 26 βαθμούς, Λετς Ποζναν II 5η με 24, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λετς Ποζναν II βάζει 2.2 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λετς Ποζναν II: Λετς Ποζναν II δέχτηκε 19 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (2.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κλουκζεβια Σταργκαρντ
–%
0 - 00 - 0–0/100🟥 0/1
Λετς Ποζναν II
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κλουκζεβια Σταργκαρντ · τελευταίος αγώνας
Με Λουζινο (3-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Υπήρξε κόκκινη κάρτα (Λουζινο).
Λετς Ποζναν II · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λουζινο (4-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Κλουκζεβια Σταργκαρντ) · 2.10 → 2.50 (+19%)▼ 2 (Λετς Ποζναν II) · 2.62 → 2.25 (-14.1%)▼ Διπλή X2 · 1.60 → 1.44 (-10%)▲ Διπλή 1X · 1.40 → 1.53 (+9.3%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 92%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

III Liga - Group 3

Ανάλυση · III Liga - Group 3
04/11/2026 · 13:30 · Poland

Ρακοβ II – Κλουκζμπορκ

III Liga - Group 3 · σήμερα 13:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.574% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 38%Κλουκζμπορκ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ρακοβ IIΗΗΝΗΗ
ΚλουκζμπορκΗΗΝΝΙ
Poisson Over 1.5 74%1 32% · Χ 30% · 2 38%Over 2.5 46% · Γκολ-Γκολ 53%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κλουκζμπορκ είναι 10η με 19 βαθμούς, Ρακοβ II 18η με 12, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ρακοβ II βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ρακοβ II: Ρακοβ II δέχτηκε 12 γκολ σε 7 αγώνες εντός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρακοβ II
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κλουκζμπορκ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ρακοβ II · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ζαγκλεμπιε Σοσνοβιεκ (0-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Κλουκζμπορκ · τελευταίος αγώνας
Με Μιεντζ Λεγκνικα II (2-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Κλουκζμπορκ) · 2.25 → 2.45 (+8.9%)▼ 1 (Ρακοβ II) · 2.45 → 2.30 (-6.1%)▼ Διπλή 1X · 1.53 → 1.44 (-5.9%)▲ Διπλή X2 · 1.44 → 1.50 (+4.2%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 74%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Second League

Ανάλυση · Second League
04/11/2026 · 14:00 · Montenegro

Γκρμπαλτζ – Κομ

Second League · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 39%Κομ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΓκρμπαλτζΙΙΗΗΝ
ΚομΝΗΝΝΗ
Poisson Over 1.5 82%1 34% · Χ 27% · 2 39%Over 2.5 58% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Γκρμπαλτζ κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Κομ 0-2 Γκρμπαλτζ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κομ είναι 4η με 21 βαθμούς, Γκρμπαλτζ 6η με 19, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γκρμπαλτζ βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Γκρμπαλτζ: Γκρμπαλτζ δέχτηκε 14 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.6 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κομ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κομ · τελευταίος αγώνας
Με Μλαντοστ Λτζεσκοπολτζε (3-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Second League
04/11/2026 · 14:00 · Montenegro

Ισκρα – Τζεντινστβο

Second League · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.586% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 55%Τζεντινστβο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 64%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΙσκραΝΗΙΗΗ
ΤζεντινστβοΗΝΗΝΝ
Poisson Over 1.5 86%1 22% · Χ 24% · 2 55%Over 2.5 64% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Τζεντινστβο κέρδισε 4 από τις 5 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Τζεντινστβο 2-0 Ισκρα.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Τζεντινστβο είναι 2η με 26 βαθμούς, Ισκρα 8η με 17, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τζεντινστβο βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ισκρα: Ισκρα δέχτηκε 15 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ισκρα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ισκρα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μλαντοστ Λτζεσκοπολτζε (0-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 86%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Second League
04/11/2026 · 14:00 · Montenegro

Μογκρεν – Μπερανε

Second League · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.585% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 58%Μογκρεν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 64%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΜογκρενΙΙΙΝΙ
ΜπερανεΗΗΗΗΝ
Poisson Over 1.5 85%1 58% · Χ 23% · 2 19%Over 2.5 64% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μογκρεν είναι 9η με 15 βαθμούς, Μπερανε 10η με 5, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μογκρεν βάζει 1.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπερανε: Μπερανε δέχτηκε 24 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (2.7 ανά αγώνα).

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 85%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Second League
04/11/2026 · 14:00 · Montenegro

Ρουνταρ – Λοβτσεν

Second League · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 40%Ρουνταρ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 58%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΡουνταρΗΝΙΙΗ
ΛοβτσενΝΗΝΗΗ
Poisson Over 1.5 82%1 40% · Χ 27% · 2 33%Over 2.5 58% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Λοβτσεν κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Ρουνταρ 1-2 Λοβτσεν.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λοβτσεν είναι 5η με 19 βαθμούς, Ρουνταρ 7η με 17, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λοβτσεν βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λοβτσεν: Λοβτσεν δέχτηκε 11 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.2 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρουνταρ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ρουνταρ · τελευταίος αγώνας
Με Ζετα (3-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Second League
04/11/2026 · 14:00 · Montenegro

Ζετα – Μλαντοστ Λτζεσκοπολτζε

Second League · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 37%Μλαντοστ Λτζεσκοπολτζε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΖεταΝΗΙΝΙ
Μλαντοστ ΛτζεσκοπολτζεΝΗΝΙΝ
Poisson Over 1.5 79%1 35% · Χ 28% · 2 37%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 59%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μλαντοστ Λτζεσκοπολτζε είναι 1η με 27 βαθμούς, Ζετα 3η με 23, μετά από 14 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ζετα βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ζετα: Ζετα δέχτηκε 10 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ζετα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μλαντοστ Λτζεσκοπολτζε
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Ζετα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ρουνταρ (2-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Μλαντοστ Λτζεσκοπολτζε · τελευταίος αγώνας
Με Ισκρα (1-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Third League - Southwest

Ανάλυση · Third League - Southwest
04/11/2026 · 14:00 · Bulgaria

Μποτεβ Ιχτιμαν – Ομποριστε

Third League - Southwest · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.578% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 51%Ομποριστε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μποτεβ ΙχτιμανΗΗΙΗΗ
ΟμποριστεΗΙΗΝΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 78%1 22% · Χ 27% · 2 51%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 55%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ομποριστε κέρδισε 2 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μποτεβ Ιχτιμαν 0-3 Ομποριστε.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ομποριστε είναι 3η με 26 βαθμούς, Μποτεβ Ιχτιμαν 13η με 16, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ομποριστε βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μποτεβ Ιχτιμαν: Μποτεβ Ιχτιμαν δέχτηκε 14 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (1.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μποτεβ Ιχτιμαν
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ομποριστε
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μποτεβ Ιχτιμαν · τελευταίος αγώνας
Με Μπελασιτσα (1-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Ομποριστε · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σλιβνισκι Γκεροι (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 78%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Third League - Southwest
04/11/2026 · 14:00 · Bulgaria

Κιουστεντιλ – Στρουμσκα Σλαβα

Third League - Southwest · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.575% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 38%Κιουστεντιλ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 52%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚιουστεντιλΗΙΙΝΝ
Στρουμσκα ΣλαβαΗΝΗΙΙ
Poisson Over 1.5 75%1 38% · Χ 30% · 2 32%Over 2.5 48% · Γκολ-Γκολ 54%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Στρουμσκα Σλαβα είναι 6η με 21 βαθμούς, Κιουστεντιλ 15η με 16, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Στρουμσκα Σλαβα βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Στρουμσκα Σλαβα: Στρουμσκα Σλαβα δέχτηκε 17 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κιουστεντιλ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Κιουστεντιλ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σλαβια Σόφιας II (2-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 75%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Third League - Southwest
04/11/2026 · 14:00 · Bulgaria

Σλαβια Σόφιας II – Μπανσκο

Third League - Southwest · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 37%Σλαβια Σόφιας II
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σλαβια Σόφιας IIΗΝΙΙΗ
ΜπανσκοΝΝΝΝΙ
Poisson Over 1.5 79%1 37% · Χ 28% · 2 35%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 59%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Μπανσκο κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σλαβια Σόφιας II 0-1 Μπανσκο.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπανσκο είναι 2η με 29 βαθμούς, Σλαβια Σόφιας II 11η με 17, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σλαβια Σόφιας II βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπανσκο: Μπανσκο δέχτηκε 11 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.2 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σλαβια Σόφιας II
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μπανσκο
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Σλαβια Σόφιας II · τελευταίος αγώνας
Με Κιουστεντιλ (0-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Μπανσκο · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κοστινμπροντ (3-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Liga E Pare

Ανάλυση · Liga E Pare
04/11/2026 · 14:00 · Kosovo

FC Μπεσα Πετζα – Πριστινα Ε Ρε

Liga E Pare · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 42%Πριστινα Ε Ρε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 53%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

FC Μπεσα ΠετζαΙΗΙΗΗ
Πριστινα Ε ΡεΝΝΝΙΝ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 79%1 30% · Χ 28% · 2 42%Over 2.5 53% · Γκολ-Γκολ 58%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Πριστινα Ε Ρε είναι 2η με 28 βαθμούς, FC Μπεσα Πετζα 13η με 12, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: FC Μπεσα Πετζα βάζει 1.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Πριστινα Ε Ρε: Πριστινα Ε Ρε δέχτηκε 16 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (2.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Πριστινα Ε Ρε
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Πριστινα Ε Ρε · τελευταίος αγώνας
Με Τρεψα Μιτροβισε (2-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga E Pare
04/11/2026 · 14:00 · Kosovo

Ντιναμό Φεριζατζ – Βελαζνιμι

Liga E Pare · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.576% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 39%Ντιναμό Φεριζατζ
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 50%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ντιναμό ΦεριζατζΙΝΙΗΗ
ΒελαζνιμιΙΗΝΝΝ
💎 Under 3.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 76%1 39% · Χ 29% · 2 32%Over 2.5 50% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ντιναμό Φεριζατζ είναι 7η με 20 βαθμούς, Βελαζνιμι 8η με 20, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ντιναμό Φεριζατζ βάζει 2.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 6 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ντιναμό Φεριζατζ: Ντιναμό Φεριζατζ δέχτηκε 9 γκολ σε 6 αγώνες εντός έδρας (1.5 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Βελαζνιμι έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 76%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga E Pare
04/11/2026 · 14:00 · Kosovo

KF Λεπενσι – Τρεψα'89

Liga E Pare · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.557% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 53%Τρεψα'89
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 71%
Πιθανότερο σκορ0–119%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

KF ΛεπενσιΗΝΙΗΗ
Τρεψα'89ΙΗΝΙΝ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 57%1 15% · Χ 32% · 2 53%Over 2.5 29% · Γκολ-Γκολ 33%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Τρεψα'89 είναι 5η με 23 βαθμούς, KF Λεπενσι 16η με 9, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τρεψα'89 βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα KF Λεπενσι: KF Λεπενσι δέχτηκε 6 γκολ σε 6 αγώνες εντός έδρας (1.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
KF Λεπενσι
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Τρεψα'89
–%
0 - 00 - 0–0/100–
KF Λεπενσι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σουχαρεκα (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Τρεψα'89 · τελευταίος αγώνας
Με Ραμιζ Σαντικου (3-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 57%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga E Pare
04/11/2026 · 14:00 · Kosovo

Κικα – Βτζοσα

Liga E Pare · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.557% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 44%Βτζοσα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 72%
Πιθανότερο σκορ0–017%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚικαΗΙΙΗΗ
ΒτζοσαΙΝΙΝΙ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 57%1 21% · Χ 35% · 2 44%Over 2.5 28% · Γκολ-Γκολ 36%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Βτζοσα είναι 11η με 16 βαθμούς, Κικα 12η με 13, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Βτζοσα βάζει 1.1 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Βτζοσα: Βτζοσα δέχτηκε 11 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Βτζοσα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Βτζοσα · τελευταίος αγώνας
Με 2 Κορικου (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 57%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga E Pare
04/11/2026 · 14:00 · Kosovo

Ριλινττζα 1974 – Ραμιζ Σαντικου

Liga E Pare · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.571% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Ριλινττζα 1974
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 57%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ριλινττζα 1974ΙΝΝΗΝ
Ραμιζ ΣαντικουΙΗΗΗΗ
💎 Ημίχρονο Under 2.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 71%1 44% · Χ 30% · 2 26%Over 2.5 43% · Γκολ-Γκολ 49%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ριλινττζα 1974 είναι 4η με 24 βαθμούς, Ραμιζ Σαντικου 15η με 9, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ριλινττζα 1974 βάζει 1.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 5 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ριλινττζα 1974: Ριλινττζα 1974 δέχτηκε 8 γκολ σε 5 αγώνες εντός έδρας (1.6 ανά αγώνα).
  • Σερί ηττών: Ραμιζ Σαντικου έχει 4 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ραμιζ Σαντικου
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ραμιζ Σαντικου · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Τρεψα'89 (1-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 71%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Liga E Pare
04/11/2026 · 14:00 · Kosovo

Σουχαρεκα – Λιρια Πριζρεν

Liga E Pare · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 38%Λιρια Πριζρεν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΣουχαρεκαΙΙΝΗΗ
Λιρια ΠριζρενΝΙΝΝΝ
Poisson Over 1.5 79%1 34% · Χ 28% · 2 38%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 59%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Λιρια Πριζρεν κέρδισε 3 από τις 4 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Λιρια Πριζρεν 4-2 Σουχαρεκα.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λιρια Πριζρεν είναι 1η με 29 βαθμούς, Σουχαρεκα 9η με 19, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σουχαρεκα βάζει 2.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σουχαρεκα: Σουχαρεκα δέχτηκε 12 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σουχαρεκα
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Σουχαρεκα · τελευταίος αγώνας
Με KF Λεπενσι (0-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

1 Lyga

Ανάλυση · 1 Lyga
04/11/2026 · 14:00 · Lithuania

Τάουρας – Μινιτζα

1 Lyga · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 39%Μινιτζα
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΤάουραςΗΝΙΗΝ
ΜινιτζαΝΗΗΗΝ
Poisson Over 1.5 83%1 34% · Χ 27% · 2 39%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Τάουρας κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μινιτζα 1-2 Τάουρας.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μινιτζα είναι 2η με 70 βαθμούς, Τάουρας 6η με 47, μετά από 28 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Τάουρας βάζει 2.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Τάουρας: Τάουρας δέχτηκε 12 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Τάουρας
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μινιτζα
–%
0 - 00 - 0–0/400🟥 0/1
Τάουρας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Εκρανας (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Μινιτζα · τελευταίος αγώνας
Με Ατμοσφερα (3-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 66′ για Ατμοσφερα: ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~24 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Τάουρας) · 6.00 → 6.50 (+8.3%)▼ Under 2.5 · 2.50 → 2.38 (-4.8%)▲ Over 2.5 · 1.50 → 1.53 (+2%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

2. Lig

Ανάλυση · 2. Lig
04/11/2026 · 14:00 · Turkey

Σομασπορ – Σεμπατ Γκενσλιξπορ

2. Lig · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 49%Σεμπατ Γκενσλιξπορ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 66%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΣομασπορΗΗΗΙΗ
Σεμπατ ΓκενσλιξπορΙΗΝΝΝ
Poisson Over 1.5 87%1 27% · Χ 24% · 2 49%Over 2.5 66% · Γκολ-Γκολ 67%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σεμπατ Γκενσλιξπορ είναι 13η με 8 βαθμούς, Σομασπορ 14η με 7, μετά από 8 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σομασπορ βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σομασπορ: Σομασπορ δέχτηκε 15 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.7 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Σεμπατ Γκενσλιξπορ έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σομασπορ
–%
0 - 00 - 0–0/400–
Σεμπατ Γκενσλιξπορ
–%
0 - 00 - 0–0/400🟥 1/2
Σομασπορ · τελευταίος αγώνας
Με Σορλουσπορ 1947 (0-2) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Σεμπατ Γκενσλιξπορ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ανκαρασπορ (3-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Superliga

Ανάλυση · Superliga
04/11/2026 · 14:00 · Kosovo

Ντριτα – Πριστινα

Superliga · σήμερα 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.572% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 41%Ντριτα
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 56%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΝτριταΗΝΝΝΝ
ΠριστιναΙΙΝΗΝ
💎 Under 4.5 · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 72%1 41% · Χ 30% · 2 29%Over 2.5 44% · Γκολ-Γκολ 51%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ντριτα κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Πριστινα 0-3 Ντριτα.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Πριστινα είναι 2η με 26 βαθμούς, Ντριτα 3η με 23, μετά από 11 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ντριτα βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ντριτα: Ντριτα δέχτηκε 12 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.2 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ντριτα
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Πριστινα
–%
0 - 00 - 0–0/200–
Ντριτα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λαπι (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Πριστινα · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λαπι (1-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Πριστινα) · 3.25 → 3.40 (+4.6%)▼ 1 (Ντριτα) · 2.00 → 1.95 (-2.5%)▲ Διπλή X2 · 1.67 → 1.70 (+1.8%)▲ Χ (ισοπαλία) · 3.25 → 3.30 (+1.5%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 72%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Third League - Southeast

Ανάλυση · Third League - Southeast
04/11/2026 · 14:30 · Bulgaria

Ατλετικ Κουκλεν – Σπαρτακ Πλοβντιβ

Third League - Southeast · σήμερα 14:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 56%Σπαρτακ Πλοβντιβ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 67%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Ατλετικ ΚουκλενΗΙΗΗΝ
Σπαρτακ ΠλοβντιβΝΗΝΗΝ
Poisson Over 1.5 87%1 22% · Χ 23% · 2 56%Over 2.5 67% · Γκολ-Γκολ 65%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Ατλετικ Κουκλεν κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σπαρτακ Πλοβντιβ 0-1 Ατλετικ Κουκλεν.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σπαρτακ Πλοβντιβ είναι 3η με 30 βαθμούς, Ατλετικ Κουκλεν 15η με 10, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σπαρτακ Πλοβντιβ βάζει 2.5 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ατλετικ Κουκλεν: Ατλετικ Κουκλεν δέχτηκε 21 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (2.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ατλετικ Κουκλεν
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Σπαρτακ Πλοβντιβ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Ατλετικ Κουκλεν · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μαριτσα Πλοβντιβ (0-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Σπαρτακ Πλοβντιβ · τελευταίος αγώνας
Με Ντιμιτροβγκραντ (2-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Third League - Southeast
04/11/2026 · 14:30 · efbet Arena · Bulgaria

Νεφτοτσιμικ Μπουργκας – Μαριτσα Πλοβντιβ

Third League - Southeast · σήμερα 14:30 · efbet Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.577% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 43%Νεφτοτσιμικ Μπουργκας
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 51%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Νεφτοτσιμικ ΜπουργκαςΝΗΝΝΙ
Μαριτσα ΠλοβντιβΗΙΝΝΝ
Poisson Over 1.5 77%1 43% · Χ 28% · 2 29%Over 2.5 51% · Γκολ-Γκολ 56%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Μαριτσα Πλοβντιβ κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μαριτσα Πλοβντιβ 4-0 Νεφτοτσιμικ Μπουργκας.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Νεφτοτσιμικ Μπουργκας είναι 5η με 23 βαθμούς, Μαριτσα Πλοβντιβ 13η με 11, μετά από 12 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Νεφτοτσιμικ Μπουργκας βάζει 1.5 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μαριτσα Πλοβντιβ: Μαριτσα Πλοβντιβ δέχτηκε 16 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.8 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Νεφτοτσιμικ Μπουργκας
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Μαριτσα Πλοβντιβ
–%
0 - 00 - 0–0/100–
Νεφτοτσιμικ Μπουργκας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ροζοβα Ντολινα (3-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Μαριτσα Πλοβντιβ · τελευταίος αγώνας
Με Ατλετικ Κουκλεν (3-0) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 77%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

LFA First Division

Ανάλυση · LFA First Division
04/11/2026 · 14:30 · Liberia

Γκαρντνερσβιλε – NPA Αντσορς

LFA First Division · σήμερα 14:30. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.592% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 42%Γκαρντνερσβιλε
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 76%
Πιθανότερο σκορ1–18%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΓκαρντνερσβιλεΗΙΗΗΙ
NPA ΑντσορςΗΗΝΝΝ
Poisson Over 1.5 92%1 42% · Χ 23% · 2 35%Over 2.5 76% · Γκολ-Γκολ 75%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: NPA Αντσορς είναι 7η με 10 βαθμούς, Γκαρντνερσβιλε 17η με 2, μετά από 5 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γκαρντνερσβιλε βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα NPA Αντσορς: NPA Αντσορς δέχτηκε 19 γκολ σε 6 αγώνες εκτός έδρας (3.2 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: NPA Αντσορς έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 92%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Europa League

Ανάλυση · Europa League
04/11/2026 · 17:30 · Roazhon Park · World

Ρεν – Ολυμπιακός

Europa League · σήμερα 17:30 · Roazhon Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.579% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 46%Ολυμπιακός
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 54%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΡενΝΗΙΝΗ
ΟλυμπιακόςΝΝΝΝΝ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 79%1 27% · Χ 27% · 2 46%Over 2.5 54% · Γκολ-Γκολ 58%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ολυμπιακός είναι 5η με 9 βαθμούς, Ρεν 13η με 5, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ρεν βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ρεν: Ρεν δέχτηκε 14 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Ολυμπιακός έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρεν
57%
17 - 12.86.8 - 5.235%1/56.22.2–
Ολυμπιακός
61%
18.8 - 11.86.3 - 3.344%0/47.51.4–
Ρεν · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Νις (2-5) είχε το 51% των σουτ (18 έναντι 17, στην εστία 9-8) και 54% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 5 από 8 σουτ στην εστία.
75′–90′: πίεσε με 73% της πίεσης → χωρίς γκολ.
Ολυμπιακός · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Κηφισιά (3-2) είχε το 47% των σουτ (14 έναντι 16, στην εστία 5-8) και 51% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 2 από 8 σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▼ 2 (Ολυμπιακός) · 3.10 → 3.00 (-3.2%)▲ 1 (Ρεν) · 2.20 → 2.25 (+2.3%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 79%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Champions League

Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 19:45 · Allwyn Arena · World

ΑΕΚ – Ρεάλ Μαδρίτης

Champions League · σήμερα 19:45 · Allwyn Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.593% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 51%Ρεάλ Μαδρίτης
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 78%
Πιθανότερο σκορ1–28%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΑΕΚΗΗΝΗΗ
Ρεάλ ΜαδρίτηςΝΝΝΝΝ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 93%1 28% · Χ 21% · 2 51%Over 2.5 78% · Γκολ-Γκολ 76%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Ρεάλ Μαδρίτης είναι 5η με 9 βαθμούς, ΑΕΚ 27η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: ΑΕΚ βάζει 3.9 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ρεάλ Μαδρίτης: Ρεάλ Μαδρίτης δέχτηκε 11 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Ρεάλ Μαδρίτης έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
ΑΕΚ
55%
16.3 - 13.35 - 4.335%1/451.6🟥 0/1
Ρεάλ Μαδρίτης
56%
16 - 12.67.8 - 544%0/55.82.5–
ΑΕΚ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Παναθηναϊκός (0-2) είχε το 48% των σουτ (15 έναντι 16, στην εστία 2-3) και 60% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 70′ για Παναθηναϊκός (Kings Kangwa): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~20 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
0′–15′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 1′.
30′–45′: δέχτηκε το 69% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 49′.
Ρεάλ Μαδρίτης · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ράσινγκ Σανταντέρ (3-0) είχε το 70% των σουτ (21 έναντι 9, στην εστία 7-1) και 54% κατοχή.
Από 7 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 91% της πίεσης → γκολ στο 11′.
30′–45′: πίεσε με 92% της πίεσης → γκολ στο 36′.
45′–60′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (ΑΕΚ) · 9.00 → 13.00 (+44.4%)▲ Διπλή 1X · 3.75 → 4.33 (+15.5%)▲ Χ (ισοπαλία) · 7.00 → 7.50 (+7.1%)▲ Under 2.5 · 3.50 → 3.75 (+7.1%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 93%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 19:45 · Chobani Stadium · World

Φενέρμπαχτσε – Λίβερπουλ

Champions League · σήμερα 19:45 · Chobani Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.593% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 57%Λίβερπουλ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 79%
Πιθανότερο σκορ1–28%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΦενέρμπαχτσεΗΝΙΗΗ
ΛίβερπουλΝΝΝΙΗ
💎 Γκολ 1ο ημ. · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 93%1 23% · Χ 20% · 2 57%Over 2.5 79% · Γκολ-Γκολ 75%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Λίβερπουλ είναι 4η με 9 βαθμούς, Φενέρμπαχτσε 31η με 2, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λίβερπουλ βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 5 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Λίβερπουλ: Λίβερπουλ δέχτηκε 6 γκολ σε 5 αγώνες εκτός έδρας (1.2 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Φενέρμπαχτσε
46%
14.2 - 16.44.4 - 6.632%1/54.41.7–
Λίβερπουλ
58%
16.6 - 12.24 - 345%0/571.7🟥 0/1
Φενέρμπαχτσε · τελευταίος αγώνας
Με Γκιόζτεπε (1-2) είχε το 56% των σουτ (15 έναντι 12, στην εστία 5-6) και 66% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 6 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: δέχτηκε το 82% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
75′–90′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 76′, 78′.
Λίβερπουλ · τελευταίος αγώνας
Με Άρσεναλ (0-1) είχε το 63% των σουτ (17 έναντι 10, στην εστία 0-3) και 56% κατοχή.
Δεν είχε σουτ στην εστία, δέχτηκε 1 από 3 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: δέχτηκε το 89% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
75′–90′: πίεσε με 88% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 5.50 → 6.50 (+18.2%)▲ Under 2.5 · 2.75 → 3.20 (+16.4%)▲ Under 3.5 · 1.67 → 1.91 (+14.4%)▲ 1 (Φενέρμπαχτσε) · 5.50 → 6.25 (+13.6%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 93%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 22:00 · Signal Iduna Park · World

Ντόρτμουντ – Μπέτις

Champions League · σήμερα 22:00 · Signal Iduna Park. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.584% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 38%Ντόρτμουντ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 61%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΝτόρτμουντΙΝΝΝΙ
ΜπέτιςΝΗΝΙΝ
Poisson Over 1.5 84%1 38% · Χ 26% · 2 35%Over 2.5 61% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπέτις είναι 7η με 9 βαθμούς, Ντόρτμουντ 16η με 6, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Ντόρτμουντ βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπέτις: Μπέτις δέχτηκε 11 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ντόρτμουντ
53%
15.2 - 13.45.2 - 3.631%1/56.61.8–
Μπέτις
57%
16.2 - 12.46 - 527%1/551.4🟥 1/0
Ντόρτμουντ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπάγερν Μονάχου (2-2) είχε το 34% των σουτ (12 έναντι 23, στην εστία 6-5) και 44% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 2 από 5 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
15′–30′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.
30′–45′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 38′.
Μπέτις · τελευταίος αγώνας
Με Μάλαγα (2-1) είχε το 69% των σουτ (22 έναντι 10, στην εστία 6-4) και 59% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 5.00 → 5.50 (+10%)▲ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.38 → 2.50 (+5%)▲ Under 2.5 · 2.50 → 2.62 (+4.8%)▼ 2 (Μπέτις) · 4.33 → 4.20 (-3%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 84%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 22:00 · Estádio do Dragão · World

Πόρτο – Νάπολι

Champions League · σήμερα 22:00 · Estádio do Dragão. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 38%Πόρτο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΠόρτοΗΗΝΝΝ
ΝάπολιΗΝΙΝΗ
Poisson Over 1.5 83%1 38% · Χ 27% · 2 35%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 63%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Νάπολι είναι 24η με 3 βαθμούς, Πόρτο 35η με 0, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Πόρτο βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Νάπολι: Νάπολι δέχτηκε 11 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.4 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Πόρτο έχει 3 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Πόρτο
54%
15.3 - 136 - 329%0/44.81.6🟥 0/1
Νάπολι
52%
16.8 - 15.47 - 4.631%0/54.41.6🟥 2/0
Πόρτο · τελευταίος αγώνας
Με Εστορίλ (4-0) είχε το 77% των σουτ (24 έναντι 7, στην εστία 11-0) και 66% κατοχή.
Από 11 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
Νάπολι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Γιουβέντους (0-2) είχε το 28% των σουτ (7 έναντι 18, στην εστία 1-4) και 51% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 2 από 4 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 75′ για Νάπολι (Luca Marianucci): έπαιξε με 10 για ~15 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
15′–30′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Νάπολι) · 3.75 → 4.00 (+6.7%)▲ Διπλή X2 · 1.80 → 1.91 (+6.1%)▲ Χ (ισοπαλία) · 3.60 → 3.70 (+2.8%)▼ 1 (Πόρτο) · 1.95 → 1.90 (-2.6%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 83%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 22:00 · Stade Bollaert-Delelis · World

Λανς – Κόμο

Champions League · σήμερα 22:00 · Stade Bollaert-Delelis. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 58%Κόμο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 67%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΛανςΗΝΗΝΗ
ΚόμοΝΝΝΝΝ
Poisson Over 1.5 87%1 19% · Χ 22% · 2 58%Over 2.5 67% · Γκολ-Γκολ 64%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Κόμο είναι 11η με 6 βαθμούς, Λανς 26η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κόμο βάζει 1.9 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κόμο: Κόμο δέχτηκε 13 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (1.3 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Κόμο έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λανς
55%
13.4 - 10.84.4 - 4.623%0/54.61.3–
Κόμο
58%
15.6 - 11.46.2 - 3.442%0/55.21.9–
Λανς · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λιλ (0-1) είχε το 24% των σουτ (5 έναντι 16, στην εστία 3-7) και 38% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 7 σουτ στην εστία.
15′–30′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
45′–60′: δέχτηκε το 89% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: δέχτηκε το 77% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
Κόμο · τελευταίος αγώνας
Με Βενέτσια (1-0) είχε το 73% των σουτ (19 έναντι 7, στην εστία 4-1) και 66% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Λανς) · 3.00 → 3.60 (+20%)▼ 2 (Κόμο) · 2.20 → 1.91 (-13.2%)▲ Διπλή 1X · 1.67 → 1.83 (+9.6%)▼ Διπλή X2 · 1.36 → 1.28 (-5.9%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 22:00 · Philips Stadion · World

Αϊντχόφεν – Μπριζ

Champions League · σήμερα 22:00 · Philips Stadion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.588% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 41%Μπριζ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 69%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΑϊντχόφενΗΗΝΙΝ
ΜπριζΝΝΝΝΝ
Poisson Over 1.5 88%1 35% · Χ 24% · 2 41%Over 2.5 69% · Γκολ-Γκολ 70%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μπριζ είναι 13η με 6 βαθμούς, Αϊντχόφεν 21η με 4, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Αϊντχόφεν βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μπριζ: Μπριζ δέχτηκε 13 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.6 ανά αγώνα).
  • Σερί νικών: Μπριζ έχει 5 συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Αϊντχόφεν
54%
15.8 - 13.25.2 - 538%1/56.21.7🟥 1/0
Μπριζ
43%
11.3 - 14.85.3 - 5.367%1/452.6–
Αϊντχόφεν · τελευταίος αγώνας
Με Βίλεμ ΙΙ (7-0) είχε το 83% των σουτ (20 έναντι 4, στην εστία 9-1) και 70% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 7 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 20′.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 44′.
45′–60′: πίεσε με 92% της πίεσης → γκολ στο 50′, 53′.
Μπριζ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Ζουλτε Βαρεγκεμ (4-2) είχε το 65% των σουτ (13 έναντι 7, στην εστία 8-3) και 74% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 4 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
15′–30′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: πίεσε με 95% της πίεσης → χωρίς γκολ, δέχτηκε στο 59′.
60′–75′: δέχτηκε το 75% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Μπριζ) · 3.00 → 3.50 (+16.7%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 3.25 → 3.00 (-7.7%)▼ Under 1.5 · 7.00 → 6.50 (-7.1%)▼ Under 2.5 · 3.40 → 3.20 (-5.9%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 88%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 22:00 · Leipzig Red Bull Arena · World

Λειψία – Μάντσεστερ Σίτι

Champions League · σήμερα 22:00 · Leipzig Red Bull Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.591% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 48%Μάντσεστερ Σίτι
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 74%
Πιθανότερο σκορ1–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΛειψίαΗΗΝΝΝ
Μάντσεστερ ΣίτιΝΝΗΙΗ
Poisson Over 1.5 91%1 29% · Χ 23% · 2 48%Over 2.5 74% · Γκολ-Γκολ 73%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Μάντσεστερ Σίτι κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μάντσεστερ Σίτι 3-2 Λειψία.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μάντσεστερ Σίτι είναι 12η με 6 βαθμούς, Λειψία 28η με 3, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Λειψία βάζει 3.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 7 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Μάντσεστερ Σίτι: Μάντσεστερ Σίτι δέχτηκε 8 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (1.0 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Λειψία
48%
12.6 - 13.45.4 - 6.237%0/54.41.9🟥 1/0
Μάντσεστερ Σίτι
62%
16.8 - 10.25.6 - 3.439%0/55.42.2–
Λειψία · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σάλκε (2-0) είχε το 75% των σουτ (18 έναντι 6, στην εστία 10-1) και 60% κατοχή.
Από 10 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
Μάντσεστερ Σίτι · τελευταίος αγώνας
Με Μπράιτον (0-1) είχε το 74% των σουτ (20 έναντι 7, στην εστία 5-3) και 62% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 3 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 80% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 11′.
15′–30′: πίεσε με 89% της πίεσης → χωρίς γκολ.
60′–75′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Under 1.5 · 7.00 → 8.00 (+14.3%)▲ Under 2.5 · 3.20 → 3.50 (+9.4%)▼ Over 3.5 · 1.91 → 1.80 (-5.8%)▲ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.62 → 2.75 (+5%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 91%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 22:00 · Sinobo Stadium · World

Σλάβια Πράγας – Άρσεναλ

Champions League · σήμερα 22:00 · Sinobo Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.581% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 49%Άρσεναλ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 56%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Σλάβια ΠράγαςΙΙΙΝΝ
ΆρσεναλΝΙΝΙΝ
Poisson Over 1.5 81%1 25% · Χ 26% · 2 49%Over 2.5 56% · Γκολ-Γκολ 59%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Άρσεναλ κέρδισε 2 από τις 3 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σλάβια Πράγας 0-3 Άρσεναλ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Άρσεναλ είναι 9η με 7 βαθμούς, Σλάβια Πράγας 32η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Σλάβια Πράγας βάζει 2.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Σλάβια Πράγας: Σλάβια Πράγας δέχτηκε 9 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (0.9 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Σλάβια Πράγας
68%
22.5 - 10.85.5 - 236%0/47.82🟥 1/0
Άρσεναλ
59%
15.8 - 114 - 2.435%1/56.41.5🟥 1/0
Σλάβια Πράγας · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της FK Τζαμπλονεκ (5-0) είχε το 59% των σουτ (16 έναντι 11, στην εστία 9-1) και 56% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 5 γκολ, δέχτηκε 0 από 1 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 41′.
45′–61′: πίεσε με 80% της πίεσης → γκολ στο 57′.
61′–75′: πίεσε με 85% της πίεσης → γκολ στο 66′, 75′.
Άρσεναλ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Λίβερπουλ (1-0) είχε το 37% των σουτ (10 έναντι 17, στην εστία 3-0) και 44% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
30′–45′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: πίεσε με 89% της πίεσης → χωρίς γκολ.
75′–90′: δέχτηκε το 87% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Σλάβια Πράγας) · 9.50 → 13.00 (+36.8%)▲ Γκολ-Γκολ · 1.95 → 2.38 (+22.1%)▲ Over 3.5 · 2.30 → 2.75 (+19.6%)▼ Όχι Γκολ-Γκολ · 1.80 → 1.53 (-15%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 81%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Champions League
04/11/2026 · 22:00 · SR-Bank Arena · World

Βάικινγκ – Σαμπαχ FA

Champions League · σήμερα 22:00 · SR-Bank Arena. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.590% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 41%Βάικινγκ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 73%
Πιθανότερο σκορ1–19%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΒάικινγκΙΝΗΝΗ
Σαμπαχ FAΝΝΗΙΗ
Poisson Over 1.5 90%1 41% · Χ 23% · 2 35%Over 2.5 73% · Γκολ-Γκολ 73%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Σαμπαχ FA είναι 25η με 3 βαθμούς, Βάικινγκ 33η με 1, μετά από 3 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Βάικινγκ βάζει 3.4 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 8 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Βάικινγκ: Βάικινγκ δέχτηκε 10 γκολ σε 8 αγώνες εντός έδρας (1.3 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Βάικινγκ
38%
10.2 - 16.64.2 - 5.257%0/54.61.2🟥 1/2
Σαμπαχ FA
38%
8.3 - 13.33.3 - 5.770%1/32.30.9–
Βάικινγκ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπόντο/Γκλιμτ (2-3) είχε το 59% των σουτ (17 έναντι 12, στην εστία 5-3) και 60% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 3 από 3 σουτ στην εστία.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 45′ για Βάικινγκ (Morten Jensen): έπαιξε με 10 για ~45 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
🟥 Κόκκινη κάρτα στο 45′ για Μπόντο/Γκλιμτ (Kjetil Knutsen): ο αντίπαλος έπαιξε με 10 για ~45 λεπτά, κάτι που αλλάζει την εικόνα του αγώνα.
Σαμπαχ FA · τελευταίος αγώνας
Με Ντόρτμουντ (1-2) είχε το 37% των σουτ (13 έναντι 22, στην εστία 4-9).
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 2 από 9 σουτ στην εστία.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (Σαμπαχ FA) · 6.50 → 7.50 (+15.4%)▲ Χ (ισοπαλία) · 5.00 → 5.50 (+10%)▲ Διπλή X2 · 2.75 → 3.00 (+9.1%)▲ Under 2.5 · 3.20 → 3.40 (+6.2%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 90%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Jupiler Pro League

Ανάλυση · Jupiler Pro League
04/11/2026 · 21:30 · Guldensporen Stadion · Belgium

Κορτριτζκ – KV Μετσελεν

Jupiler Pro League · σήμερα 21:30 · Guldensporen Stadion. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.576% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 47%KV Μετσελεν
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 50%
Πιθανότερο σκορ1–113%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚορτριτζκΗΝΙΗΙ
KV ΜετσελενΙΗΝΝΝ
Poisson Over 1.5 76%1 25% · Χ 28% · 2 47%Over 2.5 50% · Γκολ-Γκολ 55%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: KV Μετσελεν κέρδισε 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη KV Μετσελεν 3-0 Κορτριτζκ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: KV Μετσελεν είναι 14η με 9 βαθμούς, Κορτριτζκ 18η με 4, μετά από 9 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Κορτριτζκ βάζει 1.1 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κορτριτζκ: Κορτριτζκ δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κορτριτζκ
49%
12.5 - 13.33 - 4.817%0/43.31.2🟥 1/1
KV Μετσελεν
43%
6.2 - 8.22 - 2.4120%1/52.20.5🟥 1/0
Κορτριτζκ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σταντάρ Λιέγης (1-1) είχε το 43% των σουτ (12 έναντι 16, στην εστία 5-6) και 40% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 1 από 6 σουτ στην εστία.
KV Μετσελεν · τελευταίος αγώνας
Με Γκενκ (1-0) είχε το 33% των σουτ (8 έναντι 16, στην εστία 3-5) και 44% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 5 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
45′–60′: δέχτηκε το 83% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
60′–75′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 2 (KV Μετσελεν) · 2.50 → 2.80 (+12%)▲ Over 3.5 · 3.00 → 3.25 (+8.3%)▼ 1 (Κορτριτζκ) · 2.55 → 2.35 (-7.8%)▼ Χ (ισοπαλία) · 3.40 → 3.30 (-2.9%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 76%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Championship

Ανάλυση · Championship
04/11/2026 · 21:45 · Cardiff City Stadium · England

Κάρντιφ – Γουέστ Χαμ

Championship · σήμερα 21:45 · Cardiff City Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 46%Γουέστ Χαμ
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 67%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΚάρντιφΗΝΙΝΗ
Γουέστ ΧαμΙΝΝΗΗ
Poisson Over 1.5 87%1 29% · Χ 25% · 2 46%Over 2.5 67% · Γκολ-Γκολ 68%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Γουέστ Χαμ κέρδισε 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Γουέστ Χαμ 3-1 Κάρντιφ.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Γουέστ Χαμ είναι 8η με 22 βαθμούς, Κάρντιφ 18η με 14, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γουέστ Χαμ βάζει 2.5 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Κάρντιφ: Κάρντιφ δέχτηκε 17 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (1.7 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Κάρντιφ
44%
13.6 - 17.45.4 - 633%0/551.8🟥 1/0
Γουέστ Χαμ
66%
19.2 - 107.2 - 2.631%0/57.41.7🟥 0/1
Κάρντιφ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Γουλβς (0-3) είχε το 50% των σουτ (13 έναντι 13, στην εστία 9-4) και 61% κατοχή.
Από 9 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 3 από 4 σουτ στην εστία.
Γουέστ Χαμ · τελευταίος αγώνας
Με Γουέστ Μπρομ (1-3) είχε το 54% των σουτ (14 έναντι 12, στην εστία 5-3) και 55% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 1 γκολ, δέχτηκε 3 από 3 σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → χωρίς γκολ.
15′–30′: δέχτηκε το 70% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 20′, σκόραρε στην αντεπίθεση στο 29′.
60′–75′: δέχτηκε το 67% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 72′.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ Όχι Γκολ-Γκολ · 2.75 → 3.00 (+9.1%)▲ Under 1.5 · 6.50 → 7.00 (+7.7%)▲ Under 2.5 · 3.00 → 3.20 (+6.7%)▲ Under 3.5 · 1.80 → 1.91 (+6.1%)

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 87%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Championship
04/11/2026 · 21:45 · Racecourse Ground · England

Ρέξαμ – Μίντλεσμπρο

Championship · σήμερα 21:45 · Racecourse Ground. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 44%Μίντλεσμπρο
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 59%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

ΡέξαμΙΗΝΗΗ
ΜίντλεσμπροΝΝΙΝΝ
Poisson Over 1.5 82%1 29% · Χ 26% · 2 44%Over 2.5 59% · Γκολ-Γκολ 62%

Βασικά σημεία

  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Μίντλεσμπρο είναι 1η με 28 βαθμούς, Ρέξαμ 19η με 14, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Μίντλεσμπρο βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Ρέξαμ: Ρέξαμ δέχτηκε 13 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.4 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Ρέξαμ
54%
13.8 - 11.83 - 3.440%0/55.41.2–
Μίντλεσμπρο
72%
23.2 - 99 - 231%0/57.62.4🟥 0/1
Ρέξαμ · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (0-1) είχε το 41% των σουτ (9 έναντι 13, στην εστία 1-4) και 45% κατοχή.
Από 1 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 1 από 4 σουτ στην εστία.
Μίντλεσμπρο · τελευταίος αγώνας
Με Τσάρλτον (3-0) είχε το 70% των σουτ (16 έναντι 7, στην εστία 6-0) και 58% κατοχή.
Από 6 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
0′–15′: πίεσε με 100% της πίεσης → γκολ στο 12′.
30′–45′: πίεσε με 69% της πίεσης → γκολ στο 44′.
60′–75′: πίεσε με 91% της πίεσης → χωρίς γκολ.

Αλλαγές αποδόσεων

▲ 1 (Ρέξαμ) · 4.20 → 4.50 (+7.1%)▲ Διπλή 1X · 2.00 → 2.10 (+5%)▼ 2 (Μίντλεσμπρο) · 1.75 → 1.67 (-4.6%)▼ Over 3.5 · 2.62 → 2.50 (-4.6%)

✓ Η αγορά συμφωνεί με το σημείο μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 82%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · Championship
04/11/2026 · 22:00 · Ashton Gate Stadium · England

Μπρίστολ Σίτι – Γουλβς

Championship · σήμερα 22:00 · Ashton Gate Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.

Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.572% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 42%Γουλβς
Αγορά γκολUnder 2.5Το πολύ δύο γκολ · 56%
Πιθανότερο σκορ1–114%
Η ανάλυση▾

Φόρμα · 5 τελευταίοι

Μπρίστολ ΣίτιΙΗΗΙΝ
ΓουλβςΗΝΙΝΝ
Poisson Over 1.5 72%1 27% · Χ 30% · 2 42%Over 2.5 44% · Γκολ-Γκολ 51%

Βασικά σημεία

  • Υπεροχή στις μεταξύ τους: Γουλβς κέρδισε 4 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Μπρίστολ Σίτι 1-2 Γουλβς.
  • Καλύτερη θέση στη βαθμολογία: Γουλβς είναι 7η με 24 βαθμούς, Μπρίστολ Σίτι 15η με 18, μετά από 13 αγώνες.
  • Σταθερή επίθεση: Γουλβς βάζει 1.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 9 τελευταίους.
  • Αμυντικά προβλήματα Γουλβς: Γουλβς δέχτηκε 10 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (1.1 ανά αγώνα).

Πίεση στους τελευταίους αγώνες

Πίεση (σουτ %)Σουτ υπέρ-κατάΕστία υπέρ-κατάΓκολ / σουτ εστίαςΆμυνα άντεξεΚόρνερxGΚόκκινες
Μπρίστολ Σίτι
48%
11.2 - 123.6 - 2.822%0/55.41.5–
Γουλβς
65%
18.2 - 9.84 - 440%1/57.41.7–
Μπρίστολ Σίτι · τελευταίος αγώνας
Στην έδρα της Μπόλτον (3-2) είχε το 41% των σουτ (13 έναντι 19, στην εστία 8-6) και 35% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, δέχτηκε 2 από 6 σουτ στην εστία.
30′–45′: πίεσε με 67% της πίεσης → χωρίς γκολ.
45′–60′: δέχτηκε το 79% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 57′.
Γουλβς · τελευταίος αγώνας
Με Κάρντιφ (3-0) είχε το 50% των σουτ (13 έναντι 13, στην εστία 4-9) και 39% κατοχή.
Από 4 σουτ στην εστία έβαλε 3 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 9 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).

Αλλαγές αποδόσεων

▼ Over 3.5 · 3.40 → 3.20 (-5.9%)▼ 1 (Μπρίστολ Σίτι) · 3.40 → 3.25 (-4.4%)▲ 2 (Γουλβς) · 2.05 → 2.10 (+2.4%)▲ Under 3.5 · 1.33 → 1.36 (+2.3%)

⚠ Η αγορά παίζει άλλο σημείο από το δικό μας.

Τελική πρόβλεψη

OVER 1.5 · 72%Όλη η ανάλυση ›
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα

Οι εκτιμήσεις είναι στατιστικές, όχι βεβαιότητα. 18+ · Παίξε υπεύθυνα.

👆Επάνω