🔎 Αναλύσεις · χθες
Η δική μας εκτίμηση για κάθε αγώνα, γραμμένη από τα δεδομένα του MyGoal90: φόρμα, προϊστορία, βαθμολογία, μοντέλο Poisson / Dixon-Coles, Best stats, πόσο πίεσαν οι ομάδες στους τελευταίους αγώνες και τι λένε οι αποδόσεις. Δικά μας, όχι αντιγραφή.
‹ Χθες · Αύριο › · Ειδήσεις
📋 Οι αναλύσεις της ημέρας 8
First League
Ανάλυση · First League03/11/2026 · 13:00 · Armenia
First League · χθες 13:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.587% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 40%Σιρακ II
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 68%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
Σιρακ IIΗΝΝΗΗ
Αραρατ-Αρμενια IIΗΝΗΗΙ
💎 Γκολ 2ο ημ. · 5/5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 87%1 40% · Χ 25% · 2 36%Over 2.5 68% · Γκολ-Γκολ 69%
Βασικά σημεία
- Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σιρακ II κέρδισε 3 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Αραρατ-Αρμενια II 0-2 Σιρακ II.
- Σταθερή επίθεση: Σιρακ II βάζει 1.7 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα Σιρακ II: Σιρακ II δέχτηκε 19 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (2.1 ανά αγώνα).
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
U21 Divisie 1
Ανάλυση · U21 Divisie 103/11/2026 · 14:00 · Netherlands
U21 Divisie 1 · χθες 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.588% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 57%Βιλεμ II U21
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 69%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
Γκο Αχιντ Ιγκλες U21ΗΗΗΙΗ
Βιλεμ II U21ΗΙΗΙΗ
Poisson Over 1.5 88%1 20% · Χ 22% · 2 57%Over 2.5 69% · Γκολ-Γκολ 66%
Βασικά σημεία
- Σταθερή επίθεση: Βιλεμ II U21 βάζει 2.0 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 7 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα Γκο Αχιντ Ιγκλες U21: Γκο Αχιντ Ιγκλες U21 δέχτηκε 16 γκολ σε 6 αγώνες εντός έδρας (2.7 ανά αγώνα).
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ανάλυση · U21 Divisie 103/11/2026 · 15:00 · Netherlands
U21 Divisie 1 · χθες 15:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.592% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 44%Γκρονινγκεν U21
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 76%
Πιθανότερο σκορ1–18%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
Γκρονινγκεν U21ΝΗΗΙΝ
Καμπουουρ U21ΗΝΙΗΗ
Poisson Over 1.5 92%1 44% · Χ 22% · 2 34%Over 2.5 76% · Γκολ-Γκολ 76%
Βασικά σημεία
- Σταθερή επίθεση: Καμπουουρ U21 βάζει 2.3 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 8 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα Καμπουουρ U21: Καμπουουρ U21 δέχτηκε 21 γκολ σε 8 αγώνες εκτός έδρας (2.6 ανά αγώνα).
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
League Cup Indonesia
Ανάλυση · League Cup Indonesia03/11/2026 · 14:00 · Kaharudin Nasution Stadium · Indonesia
League Cup Indonesia · χθες 14:00 · Kaharudin Nasution Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.583% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 57%PSPS
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 60%
Πιθανότερο σκορ1–111%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
PSPSΝΝΝΝΙ
Μπχέιανγκκαρα FCΙΙΝΙΗ
Poisson Over 1.5 83%1 57% · Χ 24% · 2 19%Over 2.5 60% · Γκολ-Γκολ 59%
Βασικά σημεία
- Σταθερή επίθεση: PSPS βάζει 2.2 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα Μπχέιανγκκαρα FC: Μπχέιανγκκαρα FC δέχτηκε 19 γκολ σε 9 αγώνες εκτός έδρας (2.1 ανά αγώνα).
Πίεση στους τελευταίους αγώνες
| Πίεση (σουτ %) | Σουτ υπέρ-κατά | Εστία υπέρ-κατά | Γκολ / σουτ εστίας | Άμυνα άντεξε | Κόρνερ | xG | Κόκκινες |
|---|
| PSPS | | 0 - 0 | 0 - 0 | – | 0/1 | 0 | 0 | – |
PSPS · τελευταίος αγώναςΜε PSMS Μενταν (2-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Ekstraliga Women
Ανάλυση · Ekstraliga Women03/11/2026 · 14:00 · Poland
Ekstraliga Women · χθες 14:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.588% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 50%Γκορνικ Λεκζνα Β
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 68%
Πιθανότερο σκορ1–110%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
Γκορνικ Λεκζνα ΒΝΝΗΙΝ
Κζαρνι Σοσνοβιεκ ΒΝΙΗΗΗ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 88%1 50% · Χ 24% · 2 27%Over 2.5 68% · Γκολ-Γκολ 68%
Βασικά σημεία
- Σταθερή επίθεση: Κζαρνι Σοσνοβιεκ Β βάζει 2.6 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας στους 10 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα Κζαρνι Σοσνοβιεκ Β: Κζαρνι Σοσνοβιεκ Β δέχτηκε 21 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (2.1 ανά αγώνα).
- Σερί ηττών: Κζαρνι Σοσνοβιεκ Β έχει 3 συνεχόμενες ήττες σε όλες τις διοργανώσεις.
Πίεση στους τελευταίους αγώνες
| Πίεση (σουτ %) | Σουτ υπέρ-κατά | Εστία υπέρ-κατά | Γκολ / σουτ εστίας | Άμυνα άντεξε | Κόρνερ | xG | Κόκκινες |
|---|
| Κζαρνι Σοσνοβιεκ Β | | 1.7 - 8.3 | 0.3 - 2 | 200% | 0/3 | 0.3 | 0.1 | – |
Κζαρνι Σοσνοβιεκ Β · τελευταίος αγώναςΜε Πογκον Σζκζεσιν Β (0-3) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Professional Development League
Ανάλυση · Professional Development League03/11/2026 · 15:00 · England
Professional Development League · χθες 15:00. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.591% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ22 · 50%Σεφιελντ Γιουνάιτεντ U21
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 74%
Πιθανότερο σκορ1–19%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
Βιγκαν Αθλέτικ U21ΝΙΝΙΗ
Σεφιελντ Γιουνάιτεντ U21ΝΗΝΗΝ
Poisson Over 1.5 91%1 27% · Χ 22% · 2 50%Over 2.5 74% · Γκολ-Γκολ 73%
Βασικά σημεία
- Υπεροχή στις μεταξύ τους: Σεφιελντ Γιουνάιτεντ U21 κέρδισε 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις, με τελευταία νίκη Σεφιελντ Γιουνάιτεντ U21 3-2 Βιγκαν Αθλέτικ U21.
- Σταθερή επίθεση: Βιγκαν Αθλέτικ U21 βάζει 2.1 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 10 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα Βιγκαν Αθλέτικ U21: Βιγκαν Αθλέτικ U21 δέχτηκε 23 γκολ σε 10 αγώνες εντός έδρας (2.3 ανά αγώνα).
Πίεση στους τελευταίους αγώνες
| Πίεση (σουτ %) | Σουτ υπέρ-κατά | Εστία υπέρ-κατά | Γκολ / σουτ εστίας | Άμυνα άντεξε | Κόρνερ | xG | Κόκκινες |
|---|
| Σεφιελντ Γιουνάιτεντ U21 | | 0 - 0 | 0 - 0 | – | 0/1 | 0 | 0 | – |
Σεφιελντ Γιουνάιτεντ U21 · τελευταίος αγώναςΜε Φλιτβουντ Τάουν U21 (0-1) είχε το null% των σουτ (0 έναντι 0, στην εστία 0-0).
Δεν είχε σουτ στην εστία, δεν δέχτηκε σουτ στην εστία.
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
AFC Champions League Two
Ανάλυση · AFC Champions League Two03/11/2026 · 15:45 · Salt Lake Stadium · World
AFC Champions League Two · χθες 15:45 · Salt Lake Stadium. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.582% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 46%Ιστ Μπενγκαλ II
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 59%
Πιθανότερο σκορ1–112%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
Ιστ Μπενγκαλ IIΗΗΝΝΙ
Αλ ΣιμπΝΗΗΝΙ
Poisson Over 1.5 82%1 46% · Χ 26% · 2 27%Over 2.5 59% · Γκολ-Γκολ 62%
Βασικά σημεία
- Σταθερή επίθεση: Ιστ Μπενγκαλ II βάζει 3.0 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα Ιστ Μπενγκαλ II: Ιστ Μπενγκαλ II δέχτηκε 11 γκολ σε 9 αγώνες εντός έδρας (1.2 ανά αγώνα).
Πίεση στους τελευταίους αγώνες
| Πίεση (σουτ %) | Σουτ υπέρ-κατά | Εστία υπέρ-κατά | Γκολ / σουτ εστίας | Άμυνα άντεξε | Κόρνερ | xG | Κόκκινες |
|---|
| Ιστ Μπενγκαλ II | | 15 - 9.2 | 5 - 2 | 44% | 1/5 | 2.4 | 1.6 | 🟥 0/1 |
| Αλ Σιμπ | | 11.7 - 9.7 | 2.7 - 2.7 | 38% | 1/3 | 4 | 1.4 | – |
Ιστ Μπενγκαλ II · τελευταίος αγώναςΣτην έδρα της Αλ Σιμπ (0-0) είχε το 47% των σουτ (16 έναντι 18, στην εστία 3-5) και 50% κατοχή.
Από 3 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 5 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
Αλ Σιμπ · τελευταίος αγώναςΜε Ιστ Μπενγκαλ II (0-0) είχε το 53% των σουτ (18 έναντι 16, στην εστία 5-3) και 50% κατοχή.
Από 5 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, η άμυνα δέχτηκε 3 σουτ στην εστία και άντεξε (0 γκολ).
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
1a Divisão - Women
Ανάλυση · 1a Divisão - Women03/11/2026 · 21:45 · Estadio Manuel Marques · Portugal
1a Divisão - Women · χθες 21:45 · Estadio Manuel Marques. Φόρμα, προϊστορία, γκολ — και το σημείο, η αγορά γκολ και το πιθανότερο σκορ από το μοντέλο του MyGoal90.
Πριν τον αγώνα
Το σημείο μαςOver 1.592% · Δύο γκολ και πάνω
1Χ21 · 55%Τορινσε Β
Αγορά γκολOver 2.5Τρία ή περισσότερα γκολ · 76%
Πιθανότερο σκορ2–18%
Η ανάλυση▾
Φόρμα · 5 τελευταίοι
Τορινσε ΒΝΝΗΝΙ
SL Μπενφικα ΒΝΗΝΝΗ
💎 Over 1.5 · 5/5 · 5/5Poisson Over 1.5 92%1 55% · Χ 21% · 2 24%Over 2.5 76% · Γκολ-Γκολ 73%
Βασικά σημεία
- Σταθερή επίθεση: Τορινσε Β βάζει 3.8 γκολ ανά αγώνα εντός έδρας στους 9 τελευταίους.
- Αμυντικά προβλήματα SL Μπενφικα Β: SL Μπενφικα Β δέχτηκε 7 γκολ σε 10 αγώνες εκτός έδρας (0.7 ανά αγώνα).
Πίεση στους τελευταίους αγώνες
| Πίεση (σουτ %) | Σουτ υπέρ-κατά | Εστία υπέρ-κατά | Γκολ / σουτ εστίας | Άμυνα άντεξε | Κόρνερ | xG | Κόκκινες |
|---|
| Τορινσε Β | | 15 - 12.5 | 8 - 3 | 38% | 0/2 | 7.5 | 2.3 | – |
| SL Μπενφικα Β | | 6.7 - 21.7 | 2.3 - 8.7 | 29% | 0/3 | 3.7 | 0.6 | – |
Τορινσε Β · τελευταίος αγώναςΣτην έδρα της Σπαρτα Πραχα Β (2-2) είχε το 47% των σουτ (15 έναντι 17, στην εστία 8-3) και 48% κατοχή.
Από 8 σουτ στην εστία έβαλε 2 γκολ, δέχτηκε 2 από 3 σουτ στην εστία.
SL Μπενφικα Β · τελευταίος αγώναςΣτην έδρα της Αρσεναλ Β (0-3) είχε το 14% των σουτ (5 έναντι 30, στην εστία 2-14) και 36% κατοχή.
Από 2 σουτ στην εστία έβαλε 0 γκολ, δέχτηκε 3 από 14 σουτ στην εστία.
0′–15′: δέχτηκε το 100% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
15′–30′: δέχτηκε το 71% της πίεσης → η άμυνα άντεξε.
30′–45′: δέχτηκε το 93% της πίεσης → δέχτηκε γκολ στο 39′.
MyGoal9018+ · Παίξε υπεύθυνα
Οι εκτιμήσεις είναι στατιστικές, όχι βεβαιότητα. 18+ · Παίξε υπεύθυνα.