Αγώνες › Ελλάδα · Super League 1 › Παναιτωλικός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – ΟΦΗ

Super League 1 · Ελλάδα · Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2026, 18:00 · Agrinio

Δες τον αγώνα ζωντανά

Πριν τον αγώνα

Παναιτωλικός – ΟΦΗ: η ακτινογραφία του αγώνα

Παναιτωλικός και ΟΦΗ συναντιούνται Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2026 στις 18:00 για την Super League 1. Φόρμα, μεταξύ τους, γκολ, αποδόσεις και η πρόταση των στατιστικών, όλα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Φόρμα

Παναιτωλικός: στα 5 τελευταία παιχνίδια 2 νίκες, 0 ισοπαλίες και 3 ήττες, με 7 γκολ υπέρ και 8 κατά (3.0 γκολ ανά αγώνα). ΟΦΗ: στα 5 τελευταία παιχνίδια 1 νίκη, 1 ισοπαλία και 3 ήττες, με 5 γκολ υπέρ και 9 κατά (2.8 γκολ ανά αγώνα). Αξίζει προσοχή: 3 σερί ήττες.

Μεταξύ τους

Στις 5 τελευταίες συναντήσεις: 3 νίκες για Παναιτωλικός, 0 ισοπαλίες, 2 για ΟΦΗ. Μέσος όρος 2.8 γκολ, Over 2.5 σε 3 από τις 5, Γκολ-Γκολ σε 3.

Γκολ

Στα τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων: Over 1.5 σε 5/5 και 3/5 (80% συνολικά), Over 2.5 σε 3/5 και 3/5 (60%), Γκολ-Γκολ σε 3/5 και 2/5 (50%), γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 5/5 και 4/5. Στα γκολ η εικόνα είναι μοιρασμένη.

Όλα τα στατιστικά, οι αλλαγές αποδόσεων και τα live στατιστικά του αγώνα, ζωντανά στο MyGoal90. 21+ · Παίξε υπεύθυνα.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 6 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (60%).
  • Γκολ-Γκολ σε 5 από 10 (50%).
  • Παναιτωλικός στην έδρα: 2 νίκες, 0 ισοπαλίες, 3 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • ΟΦΗ εκτός έδρας: 1 νίκες, 1 ισοπαλίες, 3 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 5 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 3 νίκες Παναιτωλικός, 0 ισοπαλίες, 2 νίκες ΟΦΗ.

Φόρμα Παναιτωλικός (εντός έδρας)

Κυρ 18/10Παναιτωλικός – Ολυμπιακός0-2Η
Κυρ 20/09Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ1-3Η
Σάβ 29/08Παναιτωλικός – Καλαματα2-0Ν
Κυρ 23/08Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης3-1Ν
Πέμ 21/05Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης1-2Η

Φόρμα ΟΦΗ (εκτός έδρας)

Κυρ 18/10Καλαματα – ΟΦΗ4-3Η
Πέμ 15/10Ρεν – ΟΦΗ2-1Η
Σάβ 10/10ΑΕΚ – ΟΦΗ3-0Η
Σάβ 12/09Ολυμπιακός – ΟΦΗ0-1Ν
Τετ 02/09ΠΑΟΚ – ΟΦΗ0-0Ι

Προϊστορία Παναιτωλικός – ΟΦΗ

Κυρ 25/01ΟΦΗ – Παναιτωλικός1-0Η
Σάβ 18/10Παναιτωλικός – ΟΦΗ4-2Ν
Κυρ 19/01Παναιτωλικός – ΟΦΗ1-0Ν
Κυρ 29/09ΟΦΗ – Παναιτωλικός1-2Ν
Τετ 25/09ΟΦΗ – Παναιτωλικός2-1Η

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Παναιτωλικός – ΟΦΗ;
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2026 στις 18:00 (ώρα Ελλάδας), για την Super League 1, στο Panetolikos Stadium.
Ποια είναι η προϊστορία Παναιτωλικός – ΟΦΗ;
Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις: 3 νίκες Παναιτωλικός, 0 ισοπαλίες, 2 νίκες ΟΦΗ.
Βγαίνει Over 2.5 στο Παναιτωλικός – ΟΦΗ;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 60% και το Γκολ-Γκολ στο 50%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.