Αγώνες › Νορβηγία · 3. Division - Girone 5 › Μποσεκοπ – Αλτα

Μποσεκοπ – Αλτα

3. Division - Girone 5 · Νορβηγία · Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2026, 13:00

Δες τον αγώνα ζωντανά

Πριν τον αγώνα

Μποσεκοπ – Αλτα: φόρμα, προϊστορία και αποδόσεις

Μποσεκοπ και Αλτα συναντιούνται Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2026 στις 13:00 για την 3. Division - Girone 5. Φόρμα, μεταξύ τους, γκολ, αποδόσεις και η πρόταση των στατιστικών, όλα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Φόρμα

Μποσεκοπ: στα 5 τελευταία παιχνίδια 1 νίκη, 1 ισοπαλία και 3 ήττες, με 6 γκολ υπέρ και 10 κατά (3.2 γκολ ανά αγώνα). Αλτα: στα 5 τελευταία παιχνίδια 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα, με 12 γκολ υπέρ και 9 κατά (4.2 γκολ ανά αγώνα). Αξίζει προσοχή: σκοράρει σε 5 σερί.

Μεταξύ τους

Στις 4 τελευταίες συναντήσεις: 0 νίκες για Μποσεκοπ, 0 ισοπαλίες, 4 για Αλτα. Μέσος όρος 3.8 γκολ, Over 2.5 σε 3 από τις 4, Γκολ-Γκολ σε 2.

Γκολ

Στα τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων: Over 1.5 σε 5/5 και 5/5 (100% συνολικά), Over 2.5 σε 4/5 και 4/5 (80%), Γκολ-Γκολ σε 4/5 και 4/5 (80%), γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 5/5 και 5/5. Τα νούμερα γέρνουν προς πολλά γκολ.

Όλα τα στατιστικά, οι αλλαγές αποδόσεων και τα live στατιστικά του αγώνα, ζωντανά στο MyGoal90. 21+ · Παίξε υπεύθυνα.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 8 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (80%).
  • Γκολ-Γκολ σε 8 από 10 (80%).
  • Μποσεκοπ στην έδρα: 1 νίκες, 1 ισοπαλίες, 3 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Αλτα εκτός έδρας: 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, 1 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 4 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0 νίκες Μποσεκοπ, 0 ισοπαλίες, 4 νίκες Αλτα.

Φόρμα Μποσεκοπ (εντός έδρας)

Κυρ 18/10Μποσεκοπ – Σκεντσμο2-3Η
Κυρ 27/09Μποσεκοπ – Σκτζετεν0-3Η
Κυρ 13/09Μποσεκοπ – Σκτζερβει1-1Ι
Δευ 31/08Μποσεκοπ – Στρεμσγκοντσετ II2-1Ν
Σάβ 22/08Μποσεκοπ – Αλτα1-2Η

Φόρμα Αλτα (εκτός έδρας)

Σάβ 17/10Χαρσταντ – Αλτα6-1Η
Σάβ 03/10Ουλφστιντ – Αλτα0-2Ν
Σάβ 12/09Φινσνες – Αλτα1-2Ν
Κυρ 30/08Φάουσκε Σπριντ – Αλτα1-5Ν
Σάβ 22/08Μποσεκοπ – Αλτα1-2Ν

Προϊστορία Μποσεκοπ – Αλτα

Σάβ 22/08Μποσεκοπ – Αλτα1-2Η
Σάβ 16/05Αλτα – Μποσεκοπ2-1Η
Τρί 23/05Αλτα – Μποσεκοπ7-0Η
Τετ 18/05Μποσεκοπ – Αλτα0-2Η

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Μποσεκοπ – Αλτα;
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2026 στις 13:00 (ώρα Ελλάδας), για την 3. Division - Girone 5.
Ποια είναι η προϊστορία Μποσεκοπ – Αλτα;
Στις 4 τελευταίες αναμετρήσεις: 0 νίκες Μποσεκοπ, 0 ισοπαλίες, 4 νίκες Αλτα.
Βγαίνει Over 2.5 στο Μποσεκοπ – Αλτα;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 80% και το Γκολ-Γκολ στο 80%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.