Αγώνες › Αρμενία · Premier League › Σιρακ – Αλασκερτ

Σιρακ – Αλασκερτ

Premier League · Αρμενία · Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026, 18:00 · Gyumri

Δες τον αγώνα ζωντανά

Πριν τον αγώνα

Σιρακ – Αλασκερτ: τι λένε τα νούμερα

Σιρακ και Αλασκερτ συναντιούνται Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 18:00 για την Premier League. Φόρμα, μεταξύ τους, γκολ, αποδόσεις και η πρόταση των στατιστικών, όλα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Φόρμα

Σιρακ: στα 5 τελευταία παιχνίδια 2 νίκες, 0 ισοπαλίες και 3 ήττες, με 11 γκολ υπέρ και 8 κατά (3.8 γκολ ανά αγώνα). Αλασκερτ: στα 5 τελευταία παιχνίδια 0 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 3 γκολ υπέρ και 7 κατά (2.0 γκολ ανά αγώνα).

Μεταξύ τους

Στις 5 τελευταίες συναντήσεις: 2 νίκες για Σιρακ, 1 ισοπαλία, 2 για Αλασκερτ. Μέσος όρος 3.0 γκολ, Over 2.5 σε 3 από τις 5, Γκολ-Γκολ σε 3.

Γκολ

Στα τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων: Over 1.5 σε 4/5 και 4/5 (80% συνολικά), Over 2.5 σε 3/5 και 1/5 (40%), Γκολ-Γκολ σε 2/5 και 3/5 (50%), γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 5/5 και 4/5. Στα γκολ η εικόνα είναι μοιρασμένη.

Όλα τα στατιστικά, οι αλλαγές αποδόσεων και τα live στατιστικά του αγώνα, ζωντανά στο MyGoal90. 21+ · Παίξε υπεύθυνα.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 4 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (40%).
  • Γκολ-Γκολ σε 5 από 10 (50%).
  • Σιρακ στην έδρα: 2 νίκες, 0 ισοπαλίες, 3 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Αλασκερτ εκτός έδρας: 0 νίκες, 3 ισοπαλίες, 2 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 5 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2 νίκες Σιρακ, 1 ισοπαλίες, 2 νίκες Αλασκερτ.

Φόρμα Σιρακ (εντός έδρας)

Κυρ 20/09Σιρακ – Αραρατ-Αρμενια1-3Η
Κυρ 06/09Σιρακ – Σαρνταραπατ2-0Ν
Σάβ 22/08Σιρακ – FC Ουραρτου0-1Η
Κυρ 09/08Σιρακ – FC Νοαχ3-4Η
Σάβ 11/07Σιρακ – Αντρανικ5-0Ν

Φόρμα Αλασκερτ (εκτός έδρας)

Σάβ 10/10Αραρατ-Αρμενια – Αλασκερτ1-1Ι
Κυρ 13/09Σαρνταραπατ – Αλασκερτ1-1Ι
Παρ 28/08FC Ουραρτου – Αλασκερτ1-1Ι
Δευ 17/08FC Νοαχ – Αλασκερτ1-0Η
Πέμ 30/07ΚΦΡ Κλουζ – Αλασκερτ3-0Η

Προϊστορία Σιρακ – Αλασκερτ

Τρί 26/05Αλασκερτ – Σιρακ2-0Η
Παρ 17/10Σιρακ – Αλασκερτ1-2Η
Παρ 03/10Αλασκερτ – Σιρακ1-1Ι
Σάβ 10/05Σιρακ – Αλασκερτ4-0Ν
Δευ 04/11Αλασκερτ – Σιρακ1-3Ν

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Σιρακ – Αλασκερτ;
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 18:00 (ώρα Ελλάδας), για την Premier League, στο Gyumri City Stadium.
Ποια είναι η προϊστορία Σιρακ – Αλασκερτ;
Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις: 2 νίκες Σιρακ, 1 ισοπαλίες, 2 νίκες Αλασκερτ.
Βγαίνει Over 2.5 στο Σιρακ – Αλασκερτ;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 40% και το Γκολ-Γκολ στο 50%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.