Αγώνες › Colombia · Primera B › Πατριοτας – Ενβιγκαντο

Πατριοτας – Ενβιγκαντο

Primera B · Colombia · Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026, 23:30 · Tunja

Δες τον αγώνα ζωντανά

Πριν τον αγώνα

Πατριοτας – Ενβιγκαντο: φόρμα, προϊστορία και αποδόσεις

Πατριοτας και Ενβιγκαντο συναντιούνται Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 23:30 για την Primera B. Φόρμα, μεταξύ τους, γκολ, αποδόσεις και η πρόταση των στατιστικών, όλα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Φόρμα

Πατριοτας: στα 5 τελευταία παιχνίδια 3 νίκες, 0 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 7 γκολ υπέρ και 4 κατά (2.2 γκολ ανά αγώνα). Ενβιγκαντο: στα 5 τελευταία παιχνίδια 0 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 6 γκολ υπέρ και 8 κατά (2.8 γκολ ανά αγώνα).

Μεταξύ τους

Στις 5 τελευταίες συναντήσεις: 1 νίκη για Πατριοτας, 1 ισοπαλία, 3 για Ενβιγκαντο. Μέσος όρος 2.0 γκολ, Over 2.5 σε 1 από τις 5, Γκολ-Γκολ σε 1.

Γκολ

Στα τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων: Over 1.5 σε 3/5 και 3/5 (60% συνολικά), Over 2.5 σε 2/5 και 3/5 (50%), Γκολ-Γκολ σε 2/5 και 3/5 (50%), γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 4/5 και 4/5. Στα γκολ η εικόνα είναι μοιρασμένη.

Όλα τα στατιστικά, οι αλλαγές αποδόσεων και τα live στατιστικά του αγώνα, ζωντανά στο MyGoal90. 21+ · Παίξε υπεύθυνα.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 5 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (50%).
  • Γκολ-Γκολ σε 5 από 10 (50%).
  • Πατριοτας στην έδρα: 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, 2 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Ενβιγκαντο εκτός έδρας: 0 νίκες, 3 ισοπαλίες, 2 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 5 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1 νίκες Πατριοτας, 1 ισοπαλίες, 3 νίκες Ενβιγκαντο.

Φόρμα Πατριοτας (εντός έδρας)

Σάβ 03/10Πατριοτας – Ιντ. Γιουμπο0-1Η
Σάβ 19/09Πατριοτας – Ουνιόν Μαγκνταλενα1-2Η
Παρ 11/09Πατριοτας – Μπαρανκουιλα3-1Ν
Δευ 07/09Πατριοτας – Τιγκρες FC1-0Ν
Τρί 25/08Πατριοτας – Ντεπορ FC2-0Ν

Φόρμα Ενβιγκαντο (εκτός έδρας)

Τρί 06/10Μπογκοτα FC – Ενβιγκαντο3-3Ι
Τρί 22/09Ρεάλ Καρταγκενα – Ενβιγκαντο0-0Ι
Κυρ 06/09Ποπέιαν – Ενβιγκαντο2-2Ι
Δευ 24/08Κουιντιο – Ενβιγκαντο1-0Η
Τετ 19/08Τιγκρες FC – Ενβιγκαντο2-1Η

Προϊστορία Πατριοτας – Ενβιγκαντο

Σάβ 18/04Ενβιγκαντο – Πατριοτας2-0Η
Σάβ 07/09Πατριοτας – Ενβιγκαντο2-0Ν
Τρί 27/02Ενβιγκαντο – Πατριοτας1-0Η
Σάβ 08/10Ενβιγκαντο – Πατριοτας3-2Η
Τρί 19/04Πατριοτας – Ενβιγκαντο0-0Ι

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Πατριοτας – Ενβιγκαντο;
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 23:30 (ώρα Ελλάδας), για την Primera B, στο Estadio La Independencia.
Ποια είναι η προϊστορία Πατριοτας – Ενβιγκαντο;
Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις: 1 νίκες Πατριοτας, 1 ισοπαλίες, 3 νίκες Ενβιγκαντο.
Βγαίνει Over 2.5 στο Πατριοτας – Ενβιγκαντο;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 50% και το Γκολ-Γκολ στο 50%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.