Αγώνες › Ελβετία · 1. Liga Classic - Group 3 › Κοσοβα – Ταβερνε

Κοσοβα – Ταβερνε

1. Liga Classic - Group 3 · Ελβετία · Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026, 17:00

Δες τον αγώνα ζωντανά

Πριν τον αγώνα

Κοσοβα – Ταβερνε: φόρμα, προϊστορία και αποδόσεις

Κοσοβα και Ταβερνε συναντιούνται Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 17:00 για την 1. Liga Classic - Group 3. Φόρμα, μεταξύ τους, γκολ, αποδόσεις και η πρόταση των στατιστικών, όλα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Φόρμα

Κοσοβα: στα 5 τελευταία παιχνίδια 4 νίκες, 1 ισοπαλία και 0 ήττες, με 10 γκολ υπέρ και 2 κατά (2.4 γκολ ανά αγώνα). Αξίζει προσοχή: 4 σερί νίκες. Ταβερνε: στα 5 τελευταία παιχνίδια 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττα, με 9 γκολ υπέρ και 9 κατά (3.6 γκολ ανά αγώνα).

Μεταξύ τους

Στις 5 τελευταίες συναντήσεις: 2 νίκες για Κοσοβα, 2 ισοπαλίες, 1 για Ταβερνε. Μέσος όρος 1.8 γκολ, Over 2.5 σε 1 από τις 5, Γκολ-Γκολ σε 3.

Γκολ

Στα τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων: Over 1.5 σε 3/5 και 4/5 (70% συνολικά), Over 2.5 σε 3/5 και 4/5 (70%), Γκολ-Γκολ σε 2/5 και 4/5 (60%), γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 3/5 και 4/5. Τα νούμερα γέρνουν προς πολλά γκολ.

Όλα τα στατιστικά, οι αλλαγές αποδόσεων και τα live στατιστικά του αγώνα, ζωντανά στο MyGoal90. 21+ · Παίξε υπεύθυνα.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 7 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (70%).
  • Γκολ-Γκολ σε 6 από 10 (60%).
  • Κοσοβα στην έδρα: 4 νίκες, 1 ισοπαλίες, 0 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Ταβερνε εκτός έδρας: 2 νίκες, 2 ισοπαλίες, 1 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 5 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2 νίκες Κοσοβα, 2 ισοπαλίες, 1 νίκες Ταβερνε.

Φόρμα Κοσοβα (εντός έδρας)

Τετ 07/10Κοσοβα – Ντιετικον1-0Ν
Σάβ 19/09Κοσοβα – Βετσβιλ-Μπονστετεν2-1Ν
Σάβ 05/09Κοσοβα – Εσεν / Μάουρεν5-0Ν
Σάβ 22/08Κοσοβα – Βιντερθουρ II2-1Ν
Σάβ 08/08Κοσοβα – Μεντρισιο0-0Ι

Φόρμα Ταβερνε (εκτός έδρας)

Σάβ 03/10Μπαντεν – Ταβερνε2-3Ν
Σάβ 12/09Λοκαρνο – Ταβερνε0-0Ι
Σάβ 29/08Τουγκεν – Ταβερνε4-2Η
Τρί 18/08Σεντ Γκαλεν II – Ταβερνε2-2Ι
Σάβ 15/08Μπρουνεν – Ταβερνε1-2Ν

Προϊστορία Κοσοβα – Ταβερνε

Σάβ 28/03Κοσοβα – Ταβερνε1-2Η
Σάβ 13/09Ταβερνε – Κοσοβα0-1Ν
Τετ 19/03Ταβερνε – Κοσοβα0-1Ν
Σάβ 31/08Κοσοβα – Ταβερνε1-1Ι
Σάβ 11/05Ταβερνε – Κοσοβα1-1Ι

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Κοσοβα – Ταβερνε;
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 17:00 (ώρα Ελλάδας), για την 1. Liga Classic - Group 3.
Ποια είναι η προϊστορία Κοσοβα – Ταβερνε;
Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις: 2 νίκες Κοσοβα, 2 ισοπαλίες, 1 νίκες Ταβερνε.
Βγαίνει Over 2.5 στο Κοσοβα – Ταβερνε;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 70% και το Γκολ-Γκολ στο 60%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.