Αγώνες › Ισπανία · Segunda División › Κόρδοβα – Εϊμπάρ

Κόρδοβα – Εϊμπάρ

Segunda División · Ισπανία · Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026, 15:00 · Cordoba

Δες τον αγώνα ζωντανά

Πριν τον αγώνα

Κόρδοβα – Εϊμπάρ: φόρμα, προϊστορία και αποδόσεις

Κόρδοβα και Εϊμπάρ συναντιούνται Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 15:00 για την Segunda División. Φόρμα, μεταξύ τους, γκολ, αποδόσεις και η πρόταση των στατιστικών, όλα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Φόρμα

Κόρδοβα: στα 5 τελευταία παιχνίδια 2 νίκες, 0 ισοπαλίες και 3 ήττες, με 6 γκολ υπέρ και 12 κατά (3.6 γκολ ανά αγώνα). Εϊμπάρ: στα 5 τελευταία παιχνίδια 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα, με 11 γκολ υπέρ και 5 κατά (3.2 γκολ ανά αγώνα). Αξίζει προσοχή: σκοράρει σε 5 σερί, Over 2.5 σε 4 σερί.

Μεταξύ τους

Στις 5 τελευταίες συναντήσεις: 1 νίκη για Κόρδοβα, 1 ισοπαλία, 3 για Εϊμπάρ. Μέσος όρος 2.6 γκολ, Over 2.5 σε 3 από τις 5, Γκολ-Γκολ σε 2.

Γκολ

Στα τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων: Over 1.5 σε 5/5 και 4/5 (90% συνολικά), Over 2.5 σε 4/5 και 4/5 (80%), Γκολ-Γκολ σε 3/5 και 3/5 (60%), γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 5/5 και 4/5. Τα νούμερα γέρνουν προς πολλά γκολ.

Αποδόσεις

Αποδόσεις 1Χ2: 2.15 – 3.70 – 2.88. Ανοιχτός αγώνας σύμφωνα με τις αποδόσεις.

Όλα τα στατιστικά, οι αλλαγές αποδόσεων και τα live στατιστικά του αγώνα, ζωντανά στο MyGoal90. 21+ · Παίξε υπεύθυνα.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Αποδόσεις 1Χ2

1 · Κόρδοβα2.15X3.702 · Εϊμπάρ2.88

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 8 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (80%).
  • Γκολ-Γκολ σε 6 από 10 (60%).
  • Κόρδοβα στην έδρα: 2 νίκες, 0 ισοπαλίες, 3 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Εϊμπάρ εκτός έδρας: 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, 1 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 5 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1 νίκες Κόρδοβα, 1 ισοπαλίες, 3 νίκες Εϊμπάρ.

Φόρμα Κόρδοβα (εντός έδρας)

Δευ 05/10Κόρδοβα – Τενεριφε3-2Ν
Σάβ 12/09Κόρδοβα – Αλμερία0-2Η
Κυρ 30/08Κόρδοβα – Γρανάδα1-3Η
Παρ 21/08Κόρδοβα – Τζιρόνα2-1Ν
Παρ 07/08Κόρδοβα – Αλμερία0-4Η

Φόρμα Εϊμπάρ (εκτός έδρας)

Δευ 12/10Οβιέδο – Εϊμπάρ3-1Η
Σάβ 03/10Αλμπαθέτε – Εϊμπάρ1-3Ν
Σάβ 19/09Ελντενσε – Εϊμπάρ1-2Ν
Δευ 14/09Σελτα ντε Βιγκο II – Εϊμπάρ0-4Ν
Κυρ 30/08Ανδόρα – Εϊμπάρ0-1Ν

Προϊστορία Κόρδοβα – Εϊμπάρ

Κυρ 24/05Εϊμπάρ – Κόρδοβα2-0Η
Σάβ 13/12Κόρδοβα – Εϊμπάρ0-0Ι
Κυρ 25/05Εϊμπάρ – Κόρδοβα4-1Η
Τρί 17/12Κόρδοβα – Εϊμπάρ2-1Ν
Σάβ 23/05Εϊμπάρ – Κόρδοβα3-0Η

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Κόρδοβα – Εϊμπάρ;
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 15:00 (ώρα Ελλάδας), για την Segunda División.
Ποιες είναι οι αποδόσεις για Κόρδοβα – Εϊμπάρ;
1: 2.15, Χ: 3.70, 2: 2.88. Οι αποδόσεις αλλάζουν· δες τις αλλαγές από το άνοιγμα στο MyGoal90.
Ποια είναι η προϊστορία Κόρδοβα – Εϊμπάρ;
Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις: 1 νίκες Κόρδοβα, 1 ισοπαλίες, 3 νίκες Εϊμπάρ.
Βγαίνει Over 2.5 στο Κόρδοβα – Εϊμπάρ;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 80% και το Γκολ-Γκολ στο 60%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.