Αγώνες › Lithuania · 1 Lyga › BFA – Μινιτζα

BFA – Μινιτζα

1 Lyga · Lithuania · Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026, 14:30

Δες τον αγώνα ζωντανά

Πριν τον αγώνα

BFA – Μινιτζα: φόρμα, προϊστορία και αποδόσεις

BFA και Μινιτζα συναντιούνται Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 14:30 για την 1 Lyga. Φόρμα, μεταξύ τους, γκολ, αποδόσεις και η πρόταση των στατιστικών, όλα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Φόρμα

BFA: στα 5 τελευταία παιχνίδια 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα, με 12 γκολ υπέρ και 6 κατά (3.6 γκολ ανά αγώνα). Αξίζει προσοχή: σκοράρει σε 5 σερί. Μινιτζα: στα 5 τελευταία παιχνίδια 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα, με 14 γκολ υπέρ και 2 κατά (3.2 γκολ ανά αγώνα). Αξίζει προσοχή: 4 σερί νίκες, Over 2.5 σε 4 σερί.

Μεταξύ τους

Στις 5 τελευταίες συναντήσεις: 2 νίκες για BFA, 2 ισοπαλίες, 1 για Μινιτζα. Μέσος όρος 1.8 γκολ, Over 2.5 σε 1 από τις 5, Γκολ-Γκολ σε 2.

Γκολ

Στα τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων: Over 1.5 σε 5/5 και 4/5 (90% συνολικά), Over 2.5 σε 4/5 και 4/5 (80%), Γκολ-Γκολ σε 4/5 και 1/5 (50%), γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 5/5 και 4/5. Τα νούμερα γέρνουν προς πολλά γκολ.

Όλα τα στατιστικά, οι αλλαγές αποδόσεων και τα live στατιστικά του αγώνα, ζωντανά στο MyGoal90. 21+ · Παίξε υπεύθυνα.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 8 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (80%).
  • Γκολ-Γκολ σε 5 από 10 (50%).
  • BFA στην έδρα: 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, 1 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Μινιτζα εκτός έδρας: 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, 1 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 5 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2 νίκες BFA, 2 ισοπαλίες, 1 νίκες Μινιτζα.

Φόρμα BFA (εντός έδρας)

Παρ 09/10BFA – Ζαλγκιρις II1-2Η
Παρ 04/09BFA – Μπαμπρουνγκας2-1Ν
Σάβ 22/08BFA – Νεπτūνα Κλάιπėντα2-0Ν
Σάβ 08/08BFA – Τρανσινβεστ 24-2Ν
Κυρ 26/07BFA – Μπε1 NFA3-1Ν

Φόρμα Μινιτζα (εκτός έδρας)

Σάβ 12/09Ντάιναβα – Μινιτζα0-3Ν
Παρ 28/08FA Σιάουλιαι II – Μινιτζα1-2Ν
Παρ 14/08Εκρανας – Μινιτζα0-5Ν
Παρ 31/07Χεγκελμαν II – Μινιτζα0-4Ν
Τρί 28/07Ζαλγκιρις II – Μινιτζα1-0Η

Προϊστορία BFA – Μινιτζα

Σάβ 13/06Μινιτζα – BFA3-0Η
Σάβ 30/08Μινιτζα – BFA1-1Ι
Σάβ 03/05BFA – Μινιτζα1-0Ν
Σάβ 17/08BFA – Μινιτζα1-1Ι
Σάβ 23/03Μινιτζα – BFA0-1Ν

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει BFA – Μινιτζα;
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 14:30 (ώρα Ελλάδας), για την 1 Lyga.
Ποια είναι η προϊστορία BFA – Μινιτζα;
Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις: 2 νίκες BFA, 2 ισοπαλίες, 1 νίκες Μινιτζα.
Βγαίνει Over 2.5 στο BFA – Μινιτζα;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 80% και το Γκολ-Γκολ στο 50%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.