Αγώνες › Ελλάδα · Gamma Ethniki - Group 2 › Κιλκισιακος – Μπαμ

Κιλκισιακος – Μπαμ

Gamma Ethniki - Group 2 · Ελλάδα · Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2026, 16:00

Κιλκισιακος4 - 4Τελικό · Ημ. 0-3Μπαμ

Δες τον αγώνα ζωντανά

Ρεπορτάζ

Κιλκισιακος – Μπαμ 4-4: μοιρασιά

Κιλκισιακος και Μπαμ έμειναν στο 4-4 Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2026 για την Gamma Ethniki - Group 2. Ημίχρονο 0-3.

Τι βγήκε

Over 1.5: ✓ · Over 2.5: ✓ · Γκολ-Γκολ: ✓ · Γκολ 2ου ημιχρόνου: ✓.

Φόρμα, προϊστορία και στατιστικά κάθε ομάδας, στο MyGoal90.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 4 από τους 7 τελευταίους αγώνες τους (57%).
  • Γκολ-Γκολ σε 4 από 7 (57%).
  • Κιλκισιακος στην έδρα: 3 νίκες, 1 ισοπαλίες, 1 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Μπαμ εκτός έδρας: 0 νίκες, 2 ισοπαλίες, 0 ήττες στους 2 τελευταίους.

Φόρμα Κιλκισιακος (εντός έδρας)

Κυρ 18/10Κιλκισιακος – Μπαμ4-4Ι
Σάβ 03/10Κιλκισιακος – Μακεντονικος Νιπολις0-2Η
Τετ 08/04Κιλκισιακος – PAO Κριστονι2-0Ν
Τετ 01/04Κιλκισιακος – PAOK Ντιτικο5-3Ν
Κυρ 22/03Κιλκισιακος – Ορεστις Ορεστιαντας4-0Ν

Φόρμα Μπαμ (εκτός έδρας)

Κυρ 18/10Κιλκισιακος – Μπαμ4-4Ι
Κυρ 27/09Πανεντεσάικος – Μπαμ1-1Ι

Προϊστορία Κιλκισιακος – Μπαμ

Δεν υπάρχουν στοιχεία.

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Κιλκισιακος – Μπαμ;
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2026 στις 16:00 (ώρα Ελλάδας), για την Gamma Ethniki - Group 2.
Ποιο ήταν το σκορ στο Κιλκισιακος – Μπαμ;
Κιλκισιακος 4-4 Μπαμ (ημίχρονο 0-3).
Βγαίνει Over 2.5 στο Κιλκισιακος – Μπαμ;
Στους 7 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 57% και το Γκολ-Γκολ στο 57%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.