Αγώνες › Σλοβενία · 3. SNL - East › Ντομπροβσε – Σμαρτνο

Ντομπροβσε – Σμαρτνο

3. SNL - East · Σλοβενία · Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2026, 19:00

Ντομπροβσε3 - 4Τελικό · Ημ. 1-2Σμαρτνο

Δες τον αγώνα ζωντανά

Ρεπορτάζ

Ντομπροβσε – Σμαρτνο 3-4: νίκη για Σμαρτνο

Σμαρτνο νίκησε Ντομπροβσε με 3-4 Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2026 για την 3. SNL - East. Ημίχρονο 1-2.

Τι βγήκε

Over 1.5: ✓ · Over 2.5: ✓ · Γκολ-Γκολ: ✓ · Γκολ 2ου ημιχρόνου: ✓.

Πριν τον αγώνα

Ντομπροβσε ερχόταν με 1-1-3 στα 5 τελευταία (8 γκολ υπέρ, 13 κατά), Σμαρτνο με 2-1-2 (8 υπέρ, 16 κατά).

Φόρμα, προϊστορία και στατιστικά κάθε ομάδας, στο MyGoal90.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 8 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (80%).
  • Γκολ-Γκολ σε 7 από 10 (70%).
  • Ντομπροβσε στην έδρα: 1 νίκες, 1 ισοπαλίες, 3 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Σμαρτνο εκτός έδρας: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες, 2 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 2 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1 νίκες Ντομπροβσε, 0 ισοπαλίες, 1 νίκες Σμαρτνο.

Φόρμα Ντομπροβσε (εντός έδρας)

Σάβ 17/10Ντομπροβσε – Σμαρτνο3-4Η
Σάβ 10/10Ντομπροβσε – Κοροταν Πρεβαλτζε1-0Ν
Τετ 30/09Ντομπροβσε – Χατζντινα0-3Η
Σάβ 12/09Ντομπροβσε – Οντρανσι1-3Η
Σάβ 16/05Ντομπροβσε – Λτζουτομερ3-3Ι

Φόρμα Σμαρτνο (εκτός έδρας)

Σάβ 17/10Ντομπροβσε – Σμαρτνο3-4Ν
Σάβ 10/10Φουζιναρ – Σμαρτνο5-1Η
Σάβ 26/09Λτζουτομερ – Σμαρτνο1-2Ν
Σάβ 12/09Τσαρντα Μαρττζανσι – Σμαρτνο7-1Η
Σάβ 22/08Κοροταν Πρεβαλτζε – Σμαρτνο0-0Ι

Προϊστορία Ντομπροβσε – Σμαρτνο

Κυρ 26/04Σμαρτνο – Ντομπροβσε0-1Ν
Σάβ 11/10Ντομπροβσε – Σμαρτνο0-1Η

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Ντομπροβσε – Σμαρτνο;
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2026 στις 19:00 (ώρα Ελλάδας), για την 3. SNL - East.
Ποιο ήταν το σκορ στο Ντομπροβσε – Σμαρτνο;
Ντομπροβσε 3-4 Σμαρτνο (ημίχρονο 1-2).
Ποια είναι η προϊστορία Ντομπροβσε – Σμαρτνο;
Στις 2 τελευταίες αναμετρήσεις: 1 νίκες Ντομπροβσε, 0 ισοπαλίες, 1 νίκες Σμαρτνο.
Βγαίνει Over 2.5 στο Ντομπροβσε – Σμαρτνο;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 80% και το Γκολ-Γκολ στο 70%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.