Αγώνες › Τσεχία · FNL › Πρζιμπραμ – Τρζινεκ

Πρζιμπραμ – Τρζινεκ

FNL · Τσεχία · Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2026, 19:00 · Pribram

Πρζιμπραμ2 - 3Τελικό · Ημ. 1-1Τρζινεκ

Δες τον αγώνα ζωντανά

Ρεπορτάζ

Πρζιμπραμ – Τρζινεκ 2-3: νίκη για Τρζινεκ

Τρζινεκ νίκησε Πρζιμπραμ με 2-3 Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2026 για την FNL. Ημίχρονο 1-1.

Τι βγήκε

Over 1.5: ✓ · Over 2.5: ✓ · Γκολ-Γκολ: ✓ · Γκολ 2ου ημιχρόνου: ✓. Αποδόσεις πριν τον αγώνα: 1 1.57 · Χ 3.70 · 2 4.50 (φαβορί Πρζιμπραμ στο 1.57) — έκπληξη: κέρδισε το αουτσάιντερ.

Πριν τον αγώνα

Πρζιμπραμ ερχόταν με 1-1-3 στα 5 τελευταία (8 γκολ υπέρ, 11 κατά), Τρζινεκ με 3-0-2 (11 υπέρ, 8 κατά).

Φόρμα, προϊστορία και στατιστικά κάθε ομάδας, στο MyGoal90.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Αποδόσεις 1Χ2

1 · Πρζιμπραμ1.57X3.702 · Τρζινεκ4.50

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 10 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (100%).
  • Γκολ-Γκολ σε 8 από 10 (80%).
  • Πρζιμπραμ στην έδρα: 1 νίκες, 1 ισοπαλίες, 3 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Τρζινεκ εκτός έδρας: 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, 2 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 4 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1 νίκες Πρζιμπραμ, 0 ισοπαλίες, 3 νίκες Τρζινεκ.

Φόρμα Πρζιμπραμ (εντός έδρας)

Παρ 16/10Πρζιμπραμ – Τρζινεκ2-3Η
Τετ 16/09Πρζιμπραμ – Χραντεκ Κραλοβε1-2Η
Παρ 11/09Πρζιμπραμ – Μπανικ Οστραβα II1-3Η
Σάβ 29/08Πρζιμπραμ – Καρβινα2-1Ν
Σάβ 15/08Πρζιμπραμ – Προστετζοβ2-2Ι

Φόρμα Τρζινεκ (εκτός έδρας)

Παρ 16/10Πρζιμπραμ – Τρζινεκ2-3Ν
Παρ 02/10Ποντμπεσκιντζιε – Τρζινεκ0-3Ν
Κυρ 20/09Βικτορια Ζιζκοβ – Τρζινεκ3-0Η
Παρ 04/09Βλασιμ – Τρζινεκ2-1Η
Τετ 26/08Μπζενεκ – Τρζινεκ1-4Ν

Προϊστορία Πρζιμπραμ – Τρζινεκ

Τετ 19/04Τρζινεκ – Πρζιμπραμ2-1Η
Σάβ 17/09Πρζιμπραμ – Τρζινεκ3-1Ν
Σάβ 30/04Τρζινεκ – Πρζιμπραμ4-1Η
Σάβ 30/10Πρζιμπραμ – Τρζινεκ0-1Η

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Πρζιμπραμ – Τρζινεκ;
Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2026 στις 19:00 (ώρα Ελλάδας), για την FNL, στο UMT Pribram.
Ποιο ήταν το σκορ στο Πρζιμπραμ – Τρζινεκ;
Πρζιμπραμ 2-3 Τρζινεκ (ημίχρονο 1-1).
Ποιες είναι οι αποδόσεις για Πρζιμπραμ – Τρζινεκ;
1: 1.57, Χ: 3.70, 2: 4.50. Οι αποδόσεις αλλάζουν· δες τις αλλαγές από το άνοιγμα στο MyGoal90.
Ποια είναι η προϊστορία Πρζιμπραμ – Τρζινεκ;
Στις 4 τελευταίες αναμετρήσεις: 1 νίκες Πρζιμπραμ, 0 ισοπαλίες, 3 νίκες Τρζινεκ.
Βγαίνει Over 2.5 στο Πρζιμπραμ – Τρζινεκ;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 100% και το Γκολ-Γκολ στο 80%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.