Αγώνες › Αυστρία · Regionalliga - North › Κουτσλ – Γκρεντιγκ

Κουτσλ – Γκρεντιγκ

Regionalliga - North · Αυστρία · Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2026, 20:00

Κουτσλ1 - 0Τελικό · Ημ. 0-0Γκρεντιγκ

Δες τον αγώνα ζωντανά

Ρεπορτάζ

Κουτσλ – Γκρεντιγκ 1-0: νίκη για Κουτσλ

Κουτσλ νίκησε Γκρεντιγκ με 1-0 Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2026 για την Regionalliga - North. Ημίχρονο 0-0.

Τι βγήκε

Over 1.5: ✗ · Over 2.5: ✗ · Γκολ-Γκολ: ✗ · Γκολ 2ου ημιχρόνου: ✓.

Πριν τον αγώνα

Κουτσλ ερχόταν με 3-1-1 στα 5 τελευταία (10 γκολ υπέρ, 6 κατά), Γκρεντιγκ με 1-0-4 (3 υπέρ, 9 κατά).

Φόρμα, προϊστορία και στατιστικά κάθε ομάδας, στο MyGoal90.

Γράφτηκε αυτόματα από τα δεδομένα του MyGoal90.

Τι λένε τα στατιστικά

  • Over 2.5 σε 6 από τους 10 τελευταίους αγώνες τους (60%).
  • Γκολ-Γκολ σε 5 από 10 (50%).
  • Κουτσλ στην έδρα: 3 νίκες, 1 ισοπαλίες, 1 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Γκρεντιγκ εκτός έδρας: 1 νίκες, 0 ισοπαλίες, 4 ήττες στους 5 τελευταίους.
  • Στις 4 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 3 νίκες Κουτσλ, 0 ισοπαλίες, 1 νίκες Γκρεντιγκ.

Φόρμα Κουτσλ (εντός έδρας)

Παρ 16/10Κουτσλ – Γκρεντιγκ1-0Ν
Σάβ 03/10Κουτσλ – Λεονφελντεν3-2Ν
Παρ 18/09Κουτσλ – UFC Χαλάιν4-1Ν
Παρ 04/09Κουτσλ – Γκουρτεν0-1Η
Παρ 21/08Κουτσλ – Βαλς-Γκρουνάου2-2Ι

Φόρμα Γκρεντιγκ (εκτός έδρας)

Παρ 16/10Κουτσλ – Γκρεντιγκ1-0Η
Σάβ 26/09SK Βορβαρτς Στέιρ – Γκρεντιγκ3-0Η
Παρ 11/09Μπαντ Σαλερμπατς – Γκρεντιγκ3-1Η
Σάβ 15/08Ριεντ II – Γκρεντιγκ2-1Η
Παρ 07/08Σικιρτσεν – Γκρεντιγκ0-1Ν

Προϊστορία Κουτσλ – Γκρεντιγκ

Τρί 21/05Γκρεντιγκ – Κουτσλ3-0Η
Παρ 06/10Κουτσλ – Γκρεντιγκ3-0Ν
Σάβ 01/04Γκρεντιγκ – Κουτσλ0-1Ν
Τρί 11/10Κουτσλ – Γκρεντιγκ3-1Ν

Ερωτήσεις για τον αγώνα

Πότε παίζει Κουτσλ – Γκρεντιγκ;
Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2026 στις 20:00 (ώρα Ελλάδας), για την Regionalliga - North.
Ποιο ήταν το σκορ στο Κουτσλ – Γκρεντιγκ;
Κουτσλ 1-0 Γκρεντιγκ (ημίχρονο 0-0).
Ποια είναι η προϊστορία Κουτσλ – Γκρεντιγκ;
Στις 4 τελευταίες αναμετρήσεις: 3 νίκες Κουτσλ, 0 ισοπαλίες, 1 νίκες Γκρεντιγκ.
Βγαίνει Over 2.5 στο Κουτσλ – Γκρεντιγκ;
Στους 10 τελευταίους αγώνες των δύο ομάδων το Over 2.5 βγήκε στο 60% και το Γκολ-Γκολ στο 50%. Είναι ιστορικό ποσοστό, όχι πρόβλεψη.